- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Туш люмене маленька, щіточка маленька не сподобалось
- Недоліки:
- Вона дуже маленька , щіточка маленька тоненька незручно фарбування
- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Гарна туш для чутливих очей, не пече
- Переваги:
- Не пече, не осипається для чутливих очей
- Недоліки:
- Треба зачекати трохи щоб вії добре пофарбувати нанести кілька разів
- Андрій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Гарна якість, зручна
- Переваги:
- Дружині подобається
- Недоліки:
- Немає
- ДіанаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Туш мені сподобалась, гарно розділяє вії і підкручує. Приємний запах. Але вона не запакована, вдома побачила, що захисна плівка збоку пошкоджена, і туші мало, щіточка ледь зволожена, майже суха(((
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Дійсно гіпоалергенна. Розділяє та подовжує вії.
- Переваги:
- Гіпоалергенна.
- Недоліки:
- Немає
- Катерина Є***Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
До неї потрібно звикнути. Туш непогана, але після звичайних маскара, може здатися не дуже гарною. Вії не подовжує, але обʼєм при бажанні зробити нею можна. Легко тече, в дощ краще не користуватися нею і не плакати))
- Переваги:
- Очі не пече дійсно. Під кінець робочого дня не ходжу в ній з червоними очима, як з іншою тушшю часто буває. Вії не обтяжує. Змивається легко.
- Недоліки:
- Вії жорсткуваті в ній, як лаковані.
Відгуки про товар у інших продавців
