Картка Rozetka

Відгуки покупців про Полиця для взуття IKEA GREJIG сіра 58х27х17 см 403.298.68

Код:  376101489
Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • дубская н***
    Відгук від покупця. Продавець: CoolDim. Колір: Сірий

    Полочка понравилась
    Выглядит интересно
    Надо было только черную взять
    Серый похож на коричневый

    Переваги:
    Не дорого стоит и выглядит интересно
    Недоліки:
    Не обнаружено
  • Людмила Є***
    Відгук від покупця. Продавець: CoolDim. Колір: Сірий

    Поличка відмінно виконує свої функції. Якість сподобалась.

  • Олена С***
    Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Чорний

    Чудова річ. Купила три штуки щоб взуття всієї родини помістилося

    Переваги:
    Компактна, зручна
  • Марина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Home-ik. Колір: Сірий

    Чудова поличка! Ідеальна по розміру і функціоналу

    Переваги:
    Металева і в сіточку
    Недоліки:
    Не знайшлося
    • Продавець  Home-ik

      Дякуємо за покупку в нашому інтернет-магазині!

  • Сонічка
    Відгук від покупця. Продавець: ASM. Колір: Чорний

    Все добре.
    Відправили швидко.

    Переваги:
    Металева
  • katerina.ukrainets
    Відгук від покупця. Продавець: DeluxeRoom. Колір: Чорний. Кількість полиць: 1

    Отличные удобные полочки. Высота достаточная, чтобы поставить обувь в т.ч. под полочку (помешается 2.5 пары обуви ), сверху - 3 пары. Сделаны аккуратно, металл с каким-то покрытием (краской) черного цвета. Хорошо становятся друг на друга, не шатаются.
    По работе магазина: доставка была не моментальная, но магазин связался практически сразу и предупредил о дне отправки товара (пришлось подождать, т.к. они сами ждали поставку). Далее все было отправлено в срок, аккуратно упаковано. Я осталась довольна.

    Переваги:
    Удобные и симпатичные полочки
    • DeluxeRoom

      Спасибо) Приятно, что все понравилось.