Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Миша Hator Pulsar Essential Lilac (HTM-307) [81972]

Код:  376526952
Оцінка користувачів 4.46/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Катерина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Фіолетовий

    Мышка супер, пользуюсь уже год и никаких проблем нет

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Білий

    Як звичайна офісна миша підійде, бо конструкція не дозволяє з комфортом грати в ігри. При натисканні на ліву кнопку відбувається «відскок» від корпусу, хоча з правою кнопкою такого немає. Для цілей, заради яких вона купувалася, не підходить

    Переваги:
    Вага
    Недоліки:
    Конструкція
  • Игорь Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: MO TRADE. Колір: Білий

    в целом за эту цену топ

    но спустя 2 месяца начало поскрипывать колесико немного, так же в некоторых приложениях постоянно меняется чувствительность и каждый раз нужно прокладывать до нужной

    Переваги:
    вид функционал цена
    Недоліки:
    скрип колесика и чувствительность
  • Игорь Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: MO TRADE. Колір: Білий

    норм, но у меня в некоторых играх почему то бывает само меняет чувствительность, а так очень приятная мышка топ

  • Роман М***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Білий

    Мишка сподобалась.
    Гарна підсвітка.

    Переваги:
    Гарна підсвітка
  • Сергей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Мій компʼютер. Колір: Білий

    Зв'язалися дуже швидко на наступний день вже приїхала. Мишка просто супер.

    Переваги:
    Є софт для налаштування, невелика ціна
    Недоліки:
    не знайшов
  • Виктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Фіолетовий

    За свою ціну чудова миша

  • Антон Р***
    Відгук від покупця. Продавець: YDS tech. Колір: Чорний

    Повністю задоволений роботою як і мишки, так і продавця. Мишка прийшла на другий день, ніяких проблем не виникло

    Переваги:
    Топ за свої гроші. Дуже зручна, класна якість збірки, є софт, де можна налаштувати все до дрібниць (підсвітка, кнопки, макроси, dpi), сенсор неможливо зірвати, обплетений та зручний кабель
    Недоліки:
    Немає
  • Денис Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Prnt. Колір: Білий

    Удобная, под белый сет очень круто подходит

    Переваги:
    Отлично сидит в руке
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Prnt

      Дякуємо за відгук) нехай служить)

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим

    Замовляв мишку пів року назад і поки нарікань на роботу немає. Сенсор не зірвало ні разу, в долоні лежить добре, добре підходить і для пальцьового хвату, кабель хоч і здається не надійним але ніяких проблем з його переломами не виникло.

    Переваги:
    Ціна відповідає якості. Дешевше і краще ви наврядчи знайдете (без зайвого геморою).
    Недоліки:
    З недоліків можна виділити гучний ЛКМ, можливо це лише в мене така проблема але кнопка дуже гучна, хоча в навушниках її майже не чутно. Також дуже швидко стерлися глайди, не вистачило і на 2 місяці.
  • Валентин Г***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим

    При покупці миша справила дуже позитивні емоції, нічого не гриміло, не скрипіло, не цокало всередині, провід був м'який дуже добрий, клики чіткі все було дуже на рівні(маю з чим зрівнювати бо був власником і дорогих мишей). Але через півроку користування СКМ(колесо миші), почали жити своїм життям. Прикро але мав вже такий досвід і на мишах топових брендів за 2000 грн, тому роблю висновок що це болячка не тільки цих гризунів.

    Переваги:
    Якісна збірка
    Недоліки:
    Колесо миші
  • Юрий Л***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим

    Мышкой задоволений.

    Переваги:
    Колір, запасні ношкі
    Недоліки:
    Нема
    • Іван Р***

      здраствуйте не подскажете что ето у вас за клавиатура?

  • Панасюк В***
    Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний

    Лучшая мышка за свою цену. Лёгкая, удобная. Имеет програмное обеспечение, в играх сенсор не срывается. Если бы боковые стенки под большой и безымяный палец были прорезинены вместо пластика - цены бы ей небыло. 12/10

    Переваги:
    Цена/Качество
    Недоліки:
    Нету