- Елена К***Відгук від покупця. Продавець: ВерестМ. Колір корпусу: Дуб Сонома/Білий
Гарна якість та ціна, швидка доставка
- Продавець ВерестМ
Радіємо, що Ви залишилися задоволені покупкою та будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців))
- Екатерина Ш***Відгук від покупця. Продавець: ВерестМ. Колір корпусу: Дуб Сонома/Білий
Доставка быстрая! Качество соответствует цене! Остались довольны!
- Продавець ВерестМ
Огромное спасибо за оценку нашей работы, желаем долгих лет пользования купленной мебелью. Хорошего дня!
- Юрий Г***Відгук від покупця. Продавець: ВерестМ. Колір корпусу: Дуб Сонома/Білий
Хорошее соотношение цена качество. Мебель бюджетная но достойная.
- Переваги:
- Цена, соотношение с качеством. Стоимость доставки удобство сборки
- Недоліки:
- Фурнитура такая себе, внимательно переспрашивает размеры
- Продавець ВерестМ
Юрий, спасибо за Ваш отзыв. По поводу фурнитуры... на протяжении последних пяти лет мы работаем исключительно с одним из лучших поставщиков фурнитуры в Украине DC Group. За это время данная компания зарекомендовала себя как надежный партнер, реализующий продукцию с оптимальным соотношением цены и качества. Гарантия на данную мебель составляет 18 месяцев поэтому, если что-то случится с фурнитурой, Вы всегда сможете к нам обратиться.
- Нємченко І***Продавець: 48 квадратов
Якщо цінуєте свій час і кошти, то не купуйте у цього продавця нічого. Замовила шафу, внесла попередню оплату, на пошті отримала коробку (пакування в обрешітці, питань до транспортної компанії не було) Коли вдома відкрили коробку, це був жах, таке враження, що в коробку поскидали весь брак, який тільки знайшли - сколи на фасадах, іншого кольору деталі, кромка наче праскою на коліні до торців приклеяна. Звісно оформили повернення... і тут почався квест - "спробуй поверни собі кошти" За неналежної якості товар мені, на думку продавця, справедливо було б повернути лише вартість шафи, а суму доставки, яка для мене, на хвилиночку, склала 846 грн, то вже мої проблеми. Звісно, я на це не погодилась і вимагала повернення витрат за доставку. Бо за те, що я отримала в коробці замість комплекту меблів набір непотребу, а потім ще тиждень вимушена була вигризала кошти, бо продавець закинув повернення не на той рахунок, який я надала, то це вже занадто. В сухому залишку - я з зіпсованим настроєм на тиждень, без меблів і все ж таки без 87 грн (бо комісія за перерахунок коштів - то мої проблеми) НЕ РАДЖУ!!! Бережіть свої нерви і кошти. Давно такого похабного ставлення до клієнта не зустрічала. Лояльність до клієнта? - ні не чули...
- Переваги:
- ніяких
- Недоліки:
- суцільні недоліки
- Продавець 48 квадратов
Доброго дня.
Перепрошуємо за незруність та дякуємо за відгук. Завдяки Вам, у нас є можливість покращити свою роботу
