Картка Rozetka

Відгуки покупців про Стабілізатор real-el stab slim-1000, white (el122400007)

Код:  382907988
Оцінка користувачів 4.51/5
на основі 72 відгуки
  • 5 зiрок
    44 оцінок
  • 4 зiрок
    10 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Алексей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прилад працює добре,витягує 165-170 вольт! Будемо замовляти ще! Рекомендую!

  • Володимир А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Користуюсь вже рік. Все працює без проблем. Свою роботу виконує.

    Переваги:
    Стабілізатор хороший раджу брав його для котла опалення будинку
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Александр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прилад повністю відповідає заявленим характеристикам.

    Переваги:
    Виконує стабілізацію як вгору так і вниз. Все влаштовує.
    Недоліки:
    Поки нема.
  • Руслан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже чітко стабілізує як вверх так й вниз

  • Ігор Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Користуюся кілька місяців, все працює добре, товар хороший, раджу.

    Переваги:
    Виконує свої обов'язки
    Недоліки:
    Не виявив
  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Стаб викунує свої функції. Для аудіотехники, як я вже нижче писав, він не годиться, тому що реле дають великі перешкоди. Для цього на виході треба ставити фільтри. Купувався для холодильника, де він працює як треба, вже два місяці.

    Переваги:
    Не зважаючи на шість ступенів стабілізації, працює відмінно, але треба розуміти, що не для всієї техніки він підходить.
    Недоліки:
    Для такого уровню електроприбора, недоліків не виявив. Є фото, де при стрибках напруги, стаб вигорав. Хоча вказано, що є захист. Тому для уникнення таких неприємностей, треба підключати через реле.
  • Сабадош О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Свою роботу виконує

    Переваги:
    Якість,ціна
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Користуюсь місяць, поки що все добре, котел працює

  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює, як треба. Витягує зі 160 В на 220 В. При зарядці станції 600 Вт, меньше години, помітно нагрівається, особливо болт кріплення тороїда тому на такій постійній потужності довго він не протягне, особливо літом. Але головне, що підключати через нього аудио апаратуру, особливу вінтажну, неможливо. Дуже великі перешкоди по звуку, такі як тріскіт і дуже гучний. Тому можна зробити висновок, що у нього на виході, або нема фільтру, або дуже дешевий конденсатор і на тому все. Для холодильника, телевізора, зарядки станціі, ноута це абсолютно не критично, але не для звуку. Тому міломанам він не варіант. Як вихід, покупка окремого фільтру. Це всім чисто для інфи.

    Переваги:
    Працює добре, по характеристикам. Виглядає гідно.
    Недоліки:
    Якщо навантажувати його 500-700 Вт, то дуже помітно нагрівається, особливо болт кріплення тороїда. Дуже великі перешкоди, при підключенні вінтажної техники. Це слабі фільтри стаба(якщо вони взагалі є)
    • Олександр В***

      Хочу доповнити свій відгук таблицею залежності вхідної напруги до потужності стаба на виході. По ній видно, що 100%, тобто 800Вт, він видає тільки при напрузі на вході від 190В:

      150 В~ 25% 200 Вт
      160 В~ 40% 320 Вт
      170 В~ 60% 480 Вт
      180 В~ 80% 640 Вт
      190 В - 100% - 800 Вт
      200 В 100% - 800 Вт

  • Ірина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Повністю відповідає характеристикам, брали для холодильника.

  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ожидал худшего. Оказалось что отличный стабилизатор. При напряжении 184-188 свободно тянет нагрузку в 700 ватт (зарядная станция инверторный холодильник). Без него зарядить Bluetti в нынешних условиях не представлялось возможным.

    Переваги:
    Характеристики соответствуют. Отличный внешний вид, сборка.
    Недоліки:
    Не обнаружено.
    • Олександр В***

      Добрый день. Сильно греется?

  • Алексей И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    З роботою від генератора не впорався,зарядну станцію від генератора через нього не зарядити.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не відбивае ціну
    • Олег Б***

      Бо він стабілізує тільки напругу, а не частоту

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Алексей Иванов, дякуємо за ваш відгук.
      У даній ситуації проблема може бути пов’язана з декількома факторами. Зокрема, споживана потужність зарядної станції може перевищувати 800 Вт, що виходить за межі можливостей даного стабілізатора.
      Також звертаємо увагу, що стабілізатор напруги виконує стабілізацію лише рівня напруги і не коригує частоту та форму вхідного сигналу, які при роботі від генератора можуть не відповідати вимогам зарядної станції.

    • Вадим В***

      До генераторів не підключають стабілізатори.

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный стабилизатор, поставили на холодильник перед зарядной станции EcoFlow Delta 2, так как она без стабилизатора отказывается заряжаться если напряжение в сети ниже 172 вольт, а такое после ударов по ТЭЦ часто сейчас бывает, поэтому стабилизатор нужен обязательно.
    Ну и плюс для холодильника более лучший режим работы, так как компрессоры не любят низкое напряжение и даже всякие модные системы вроде Volt Control в холодильниках не всегда спасают.
    В общем рекомендую к покупке, отличный прибор!

    Переваги:
    Много
    Недоліки:
    Нет
    • Олександр В***

      Добрый день. Сильно греется при зарядке станции?

  • Вікторія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    виконує свої функції на всі 100%

    Переваги:
    компактність і не шумний
    Недоліки:
    не виявлено
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
  • Ольга П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Я купила стабілізатор два тижні тому. Можно робити висновки. Я задовільна роботою стабілізатора: він працює тихо, згідно з заявленими показниками. Має стильний вигляд.
    Дякую Розетці.

    Переваги:
    Працює тихо, з роботою , завданнями виконує.
    Недоліки:
    Немає
  • Альона Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Стаб сподобався.Працює чітко.Все,як заявлено в інструкції.

    Переваги:
    Зовнішній вигляд,компактний розмір,можливість настінного кріплення.Ціна.
    Недоліки:
    Поки не виявила.В користуванні лише добу.Сподіваюсь,що прослужить довго.
  • Михайло Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    супер

  • Максим К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Всё ок

  • Людмила А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дві доби в роботі і перестав працювати(

  • Олег Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Супер!

  • Віктор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює, тихий, компактний

    Переваги:
    Все чудово
    Недоліки:
    Не виявив
  • Юрий Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Стабилизатор нормальный, можно брать

    Переваги:
    Хорошо отслеживает высокое напряжение
    Недоліки:
    Не заметил
  • Дмитрий Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Работает без збоев и выполняет свои задачи. Изготовлен стабилизатор качественно.

    Переваги:
    Не большой размер, индикация.
    Недоліки:
    Нету
  • Юлія Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    купувала місяць тому для котла Ferroli, брала з запасом потужності, підключений один тільки котел. стабілізатор напругу вирівнює, підвищує в основному, але коли дуже висока то і понижує. я задоволена роботою, котел не випадає в помилку з живленням. єдине до чого придертися можна - це переміряли вольтаж вхідний мультиметром, то різниця в 1-2 вольти. але компактний розмір мені дуже дуже підійшов!!! клацає не голосно, на кухні, не турбує. Сподіваюся працюватиме довго

    Переваги:
    напругу вирівнює, працює як повинен, компактний розмір
    Недоліки:
    не виявлено
  • Олександр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Брав для холодильника, напруга в мене тримається часто до 260, то він справляється

    Переваги:
    Виконує свою функцію
    Недоліки:
    Дуже гучниі клацання
  • Юрій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороша і корисна річ за нормальну ціну.

    Переваги:
    Функцію виконує.
    Недоліки:
    Поки не виявив.
  • Святослав Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Коли напруга падає нижче 221в, то він вмикається, і відразу повишає напругу на 20в, і в цей момент у мене чомусь вимикається монітор на 1сек. на компютері (а напруга пригає частенько) і це небагато заважає. Дуже надіюсь на те що ці скачки в 20в не спалять мій компютер

    Переваги:
    Металічний корпус, тихо працює, не гріється, стильно виглядає
    Недоліки:
    Покищо не виявив
    • Святослав Ш***

      P.s. У мене монітор працює напряму, а компютер через стабілізатор

  • Олеся Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює

    Переваги:
    Тихий
    Недоліки:
    Не виявили
  • Пушкар О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Підключив до інверторного холодильника. Працює норм

  • Євген Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Видає ту напругу, яку "обіцяє". Перевагою є те, що він налаштований на 230В, так як це - стандарт для більшості сучасної побутової техніки.

    На жаль, через 3 місяці після придбання випав у циклічний захист-перезапуск (напруга в мережі 190В - в допустимих межах його роботи), а потім перестав стабілізувати напругу - просто став пропускати напругу з мережі на вихід без жодних перетворень. Думав, "померло" реле, хоча воно мало відпрацювати явно довше. Але наступного дня все запрацювало як нічого не сталось. Пройшов тиждень - і знову стара пісня. На фото - один з прикладів. Видав 200В, хоча нижній поріг у нього - приблизно 211В (230В - 8%, як вказано на корпусі). Звертатимусь у сервіс по гарантії...

    Переваги:
    Стабілізує у вказаних межах, налаштований на 230В, а не на 220В, що краще для сучасної техніки
    Недоліки:
    Через 3 місяці після купівлі він час від часу відмовляється робити свою роботу
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Євген Червоняк, дякуємо за вибір REAL-EL. Вибачте за можливі незручності. Гарантійний термін 24 місяці - всі адреси та номери телефонів сервісних центрів можна переглянути на офіційному українському сайті бренду.

  • Захар С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все чудово!)Пряцює як годинник

    Переваги:
    Компактність, якість збірки!
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Сергій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший пристрій. Майже не чутно при роботі.
    Коли включав зварювальний апарат, то чутно клацання. Зі своєю роботою справляється.

    • Віктор К***

      Як працює?

    • Александр О***

      Зварку до нього?на 08кв?

  • Надія Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вчора отримала. На перший погляд відповідає заявленим характеристикам. Купувала для котла Gelios.
    Після довшого строку експлуатації відпишусь .
    Доставка вчасна . Упаковка надійна.

    Недоліки:
    Дуже яскраво світяться цифри на табло
  • Дмитрий Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В користуванні декілька тижнів. Свої функції виконує, нарікань нема.

  • ОоО О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В користуванні тиждень. Придбали для холодильника. Нижче пишуть що показання на дисплеї не відповідають дійсності, але в моєму випадку все в порядку вихідна і вхідна напруга ( показники на дисплеї і реальний вихід)чітко відкалібровані. Для перевірки використали 3 мультиметра. Перший увімкнули в розетку напряму, другий на вихід з даного стабілізатора і третій на вихід в інший стабілізатор напруги яким користуємось більше 10 років. З даного тесту можу сказати що в даному стабілізаторі дисплей показує напругу в розетці на 99.5% точно. А саме: коли мультиметр в розетці показує 230V-на дисплеї такий же показник. Напруга в розетці до 230,4-на дисплеї ті ж 230. Якщо в розетці 230.5 на дисплеї значення змінюється постійно 230-231V, 230,6 то заокруглення іде стабільно до 231. Така ж ситуація і з значеннями на виході стабілізатора. Тобто в моєму випадку значення дисплея досить точне. Тепер на рахунок стабілізації(що і є найважливішим) наскільки розумію всі стабілізатори заточені на 230V. Так як значення до 215 і 341 V , не стабілізуються (як і в цьому стабілізаторі так і в моєму старому. Спеціально засікли відпрацювання обох стабілізаторів (старого і даного і реакція на стабілізацію з показань в розетці і на виході ) абсолютно ідентична, що дуже радує ( так як старий стабілізатор відомого бренду який дуже якісний, і що цей стабілізатор працює так же дуже радує). Стабілізатор майже безшумний, легке клацання при стабілізації і все. Не гріється, не видає сторонніх запахів . Працює вже тиждень на холодильнику з графіком 24/7. Споживання електроенергії даним стабілізатором в простої 6.5 ват (виміряно розеткою ватметром), можна сказати дуже непогано, так як старий стабілізатор меншої потужності споживає стільки ж . Поки дуже задоволені.

    Переваги:
    Хороший якісний стабілізатор, який по якістю стабілізації не поступається більш відомому бренду .(Все у відгуку)
    Недоліки:
    Поки Не знайдено.