Картка Rozetka

Відгуки покупців про Каністра 30л бідон харчова ємність Extra

Код:  383986755
Оцінка користувачів 4.75/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    На вид довольно добротная

    Переваги:
    Компактная
    Недоліки:
    Пока невыявлены
  • Николай Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Може вона для харчових цілей, але тхне від неї хімією дуже конкретно.

    Переваги:
    Компактна
    Недоліки:
    Вонючка
  • Иван С***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Все ок

  • Андрей М***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Не харчова

    • Продавець  Canister

      Дякуємо за ваш коментар! На передній частині є маркування, що це харчовий пластик

  • Дмитрий П***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Канистры классные, сегодня забрал с пункта выдачи. Пластик толстый, запаха пластика почти не слышно, качеством доволен.

    Переваги:
    Плюс в том что их можно компактно поставить в квартире.
    Недоліки:
    Пока не обнаружил
  • Оксана К***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Я замовляла харчову ємність , а отримала технічну. Викинуті гроші.

    Переваги:
    Не виявлено
    Недоліки:
    Не той товар, що я замовляла
    • Продавець  Canister

      На каністрі є маркумання «лодка і вилка», що озгачає, що вона для харьчових рідин.

  • Марина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Нам сподобався

  • Оксана І***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Каністра гарної якості, рекомендую.

    Переваги:
    Приємний та чемний, оперативний продавець. Товар відповідає опису.
    Недоліки:
    -
  • Юлия Щ***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Все нормально, только внизу по краю какой-то странный пластик ,что-то с ним не так ,но на работоспособность,так сказать,не влияет

    Переваги:
    Запас воды ,когда ее отключают
    Недоліки:
    Внизу немного дефективный пластик
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Виглядає добротно, але ще не використовував за призначенням.

    Недоліки:
    Довго чекав
  • Вячеслав
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Жаль только одно нет резинок под крышкой но это такая конструкция.

    Переваги:
    Хорошие бидоны.Под засолку то что надо.
    Недоліки:
    Не обнаружил.
  • Ілля О***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Cool

  • Ярослав Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Всё норм

  • Дмитрий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Canister

    Все устраивает.

  • Анна Ш***
    Продавець: Canister

    Пришел весь помятый с двух сторон. Внутри вода и запах ужасный. Канистра прозрачная и тонкий пластик.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Несоответствие m lol