- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Canister
На вид довольно добротная
- Переваги:
- Компактная
- Недоліки:
- Пока невыявлены
- Николай Р***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Може вона для харчових цілей, але тхне від неї хімією дуже конкретно.
- Переваги:
- Компактна
- Недоліки:
- Вонючка
- Иван С***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Все ок
- Андрей М***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Не харчова
- Продавець Canister
Дякуємо за ваш коментар! На передній частині є маркування, що це харчовий пластик
- Дмитрий П***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Канистры классные, сегодня забрал с пункта выдачи. Пластик толстый, запаха пластика почти не слышно, качеством доволен.
- Переваги:
- Плюс в том что их можно компактно поставить в квартире.
- Недоліки:
- Пока не обнаружил
- Оксана К***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Я замовляла харчову ємність , а отримала технічну. Викинуті гроші.
- Переваги:
- Не виявлено
- Недоліки:
- Не той товар, що я замовляла
- Продавець Canister
На каністрі є маркумання «лодка і вилка», що озгачає, що вона для харьчових рідин.
- Марина П***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Нам сподобався
- Оксана І***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Каністра гарної якості, рекомендую.
- Переваги:
- Приємний та чемний, оперативний продавець. Товар відповідає опису.
- Недоліки:
- -
- Юлия Щ***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Все нормально, только внизу по краю какой-то странный пластик ,что-то с ним не так ,но на работоспособность,так сказать,не влияет
- Переваги:
- Запас воды ,когда ее отключают
- Недоліки:
- Внизу немного дефективный пластик
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Canister
Виглядає добротно, але ще не використовував за призначенням.
- Недоліки:
- Довго чекав
- ВячеславВідгук від покупця. Продавець: Canister
Жаль только одно нет резинок под крышкой но это такая конструкция.
- Переваги:
- Хорошие бидоны.Под засолку то что надо.
- Недоліки:
- Не обнаружил.
- Ілля О***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Cool
- Ярослав Г***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Всё норм
- Дмитрий Г***Відгук від покупця. Продавець: Canister
Все устраивает.
- Анна Ш***Продавець: Canister
Пришел весь помятый с двух сторон. Внутри вода и запах ужасный. Канистра прозрачная и тонкий пластик.
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Несоответствие m lol
