Передзамовляйте з вигодою до 10000₴ смартфони Samsung Galaxy Fold8 Ultra та Galaxy Fold8, з вигодою до 5000₴ Galaxy Flip8, беріть участь у розіграші трьох новинок - смарт годинників Samsung Galaxy Watch9

Відгуки покупців про Зволожуюча сироватка для обличчя інтенсивної дії «LAVANDA» з гіалуроновою кислотою, сечовиною, колагеном і церамідами, вітаміном В і Е для сухої, чутливої і зневодненої шкіри, serum для лиця на кожен день для сяйва шкіри 30 мл (112498)

Код :  384186198
Оцінка користувачів 5/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Дар'я
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Вказано, для сухої шкіри (маю нормальну), але взимку дуже добре підійшла ця сиворотка. Швидко поглинається, не залишає слідів. Гарно зволожує

    Переваги:
    Приємна текстура, зволожує
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Дар'я, дякуємо Вам за замовлення та відгук! Приємно чути, що якість та дія зволожуючої сироватки Вам сподобавился!
      Нехай подальше використання приносить лише приємні враження та відчутний результат

      Бережіть себе та близьких

  • Елена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 2

    Обещала написать отзыв. Пишу. Во первых: очень приятное впечатление от переписки с продавцом, быстрая доставка. Затем качество и эффективность: пользуясь сывороткой второй месяц и очень довольна результатом. Взяла на пробу одну бутылочку, а затем купила ещё две. Сывороткой начала пользоваться с конца июля на фоне жары выше 30 градусов и могу рекомендовать ее, как средство, подходящее для жаркой погоды. Никакого ощущения липкости, тяжести, только хорошо увлажненная, свежая кожа лица и зоны декольте. Сыворотка не имеет запаха, что тоже для лета приятно - не грузит обоняние. Хорошая пипетка, набирается полностью. Добавлю, что мне 55 лет и сыворотка хорошо заботится о возрастной коже, подходит на ночь как самостоятельный продукт и под дневной, защитный крем. Под тональный не знаю, не пользуюсь

    Переваги:
    Эффективное средство
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Елена, спасибо Вам за Вас
      Огромное спасибо за детализацию впечатлений в отзывах, а также приятные слова о коммуникации.
      Приятного и эффективного Вам дальнейшего использования

      Берегите себя

  • Маріанна Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Добре зволожує шкіру, на дотик шкіра дуже гладенька, розгладились дрібні мімічні зморшки.

    Переваги:
    Хороше зволоження
    Недоліки:
    Маленький об'єм
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Маріанна, дякуємо Вам за вибір і замовлення, а також за увагу для написання відгуку з деталями щодо враження
      Так, дійсно, обсяг може здатися невеликим, але разом з тим - витрата сироватки за рахунок своєї консистенції незначна. Додатково, діє пропорційна система знижок при замовленні від 2-х сироваток, таким чином Ви можете замовити кілька флаконiв сироватки з додатковою вигодою для себе.

      Приємного та ефективного використання Вам

      Бережiть себе

  • Вікторія Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Замовила вдруге.
    Спочатку нічого особливого не помітила,але після декількох днів користування оцінила,що гарно підходить під тональний крем.
    Приємні відчуття на обличчі після застосування сирватки.
    Тонік і крем з цієї продукції не підійшли,неприємно на обличчі після них,плюс лице попікувало як від тоніка,так і від крему.Мабуть на якийсь компонент індивідуальна непереносимість.
    А сирваткою задоволена повністю, підійшла!

    Переваги:
    Зволожує.
    Немає відчуття липкості.
    Не залишає жирності на шкірі.
    Гарно лягає макіяж після нанесення сирватки.
    Недоліки:
    Єдине могла б бути й дешевшою))
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Вікторія, спасибі за Вашу довіру і повторне замовлення

      Дякуємо за Ваш зворотний зв'язок, враження та спосiб використання. Приємно чути, що Вам сподобалося
      Крем і тонік могли не підійти через індивідуальну непереносимість на якийсь компонент складу (які саме - детально зазначили у відгуку під тоніком), або ж рекомендуємо спробувати засоби для чутливої шкіри (такі як крем «JASMINE», наприклад, або «ROSE» (наразі тимчасово немає в наявності). Тим паче, доступні набори «Сироватка + ці креми» по досить привабливiй цінi, якою можна скористатися буде наступного разу для тестування наприклад.

      Повністю розуміємо побажання зниження вартості засобів і робимо для цього багато, щоб зробити засоби максимально доступними в ціновому плані, щоб якомога більше людей могли користуватися якісними доглядовими засобами. Цього вдається досягати значною мірою за рахунок роботи в онлайн-форматі, оптимізації витрат на оренди та комуналку, упаковку тощо. Це можна легко перевірити, порівнюючи дію та схожі склади засобів з іншими конкурентами на ринку. Але якість і дія все ж має відповідну ціну.
      Можемо порекомендувати розглянути для себе варіанти покупки засобів наборами - виходить суттєва економія в перерахунку на вартість за кожен окремий доглядовий засіб. Також, ще доступна пропозиція придбання кількох одиниць товару одразу - теж вийде дешевше. Такий метод можна використовувати, щоб сформувати собі запас наперед, або ж, наприклад, робити спільне замовлення на коло подруг чи знайомих.

      Дякуємо!

  • Людмила П***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Користуюсь місяць, Гарна сироватка, Для сухої кожи дійсно допомога за доглядом.

    • Продавець  Natural Eco Shop

      Людмила, спасибі Вам за замовлення, а також увагу для зворотного зв'язку щодо підсумків використання. Приємно чути, що ефект і дія Вам сподобалися
      Приємного та ефективного використання Вам

  • Ірина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Так как я пользуюсь впервые сывороткой ,мне нравится, утром просыпаюсь красивое лицо

    Переваги:
    Хорошо увлажняет
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Ирина, спасибо за Ваш заказ и внимание для написания отзыва
      Рады слышать, что первый опыт использования сыворотки оставил у Вас положительные эмоции и результат.
      Приятного и эффективного Вам дальнейшего использования

      Берегите себя и близких

  • Тетяна І***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Ця сироватка одна з незамінних засобів в моєму догляді. Живить, відновлює, добре зволожує . Після її використання шкіра ніби відновлюється, зникають висипи і тьмяність ! Хороший ефект разом з кремом і тоніком

    • Продавець  Natural Eco Shop

      Тетяна, спасибі Вам за Ваше повторне замовлення, довіру та відгуки

      Приємного та ефективного використання

  • Ирина Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Сыворотка __ находка для меня!!! Уже после недели применения __ заметен результат!!! Рекомендую!!!

    Переваги:
    Лучше _ добавлять в крем. Легко наносится, хорошо впитывается,не оставляет жирного блеска!!!
    Недоліки:
    Не нашла!!!
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Ирина, спасибо большое за Ваш отзыв и детальное описание действие и ощущения от использования увлажняющей сыворотки
      Для нас это приятно, а другим покупателям поможет с выбором.
      Отдельное спасибо за добавление фото! Это приятно

      Хорошего и эффективного использования

  • Наталія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Natural Eco Shop. Кількість капсул/ампул: 1

    Дуже крута сироватка! Моя шкіра дуже примхлива, но ця сироватка підійшла ідеально)

    Однозначно мій рекомендасйончик!

    Переваги:
    Якість та дія
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Natural Eco Shop

      Наталія, дякуємо за позитивний відгук про зволожуючу сироватку! Окрім глибокого зволоження, вона ще й живить шкіру вітамінами, що особливо актуально в цьому сезоні.

      Дякуємо за Ваше замовлення! Гарного і приємного використання!