Картка Rozetka

Відгуки покупців про Миша Logitech G502 Gaming Hero USB RGB Black (910-005471)

Код:  384981369
Оцінка користувачів 4.19/5
на основі 50 відгуків
  • 5 зiрок
    33 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    5 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця RozetkaEU
  • Лев
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    P.1

    Абсолютно все мои друзья и знакомые нахваливали мышки от Logitech, подумал, пришло время пощупать что это за зверь такой.
    Но попользовавшись 5 дней, скажу что конкретно для меня эта мышка оказалась абсолютно неприемлемой практически во всех аспектах. Да и к тому же СКМ начал отмирать уже на 4й день.

    По порядку.

    1. Размер.
    У меня ладонь среднего размера, но данная мышка невероятно маленькая вширь. Сборку не продуманно никакого места для безимянного и мизинца, из-за чего они вечно елозят по столу что создает дискомфорт. Хват "когтем" несколько спасает ситуацию но все равно дичайше неудобно из-за недостачи места. Таких проблем на моих других мышка Corsair scimitar и Razer Ouroboros просто на просто нету.

    2. Форма и геометрия ПКМ.
    Мне очень хочется увидеть лицо дизайнера сего творения, который додумался сделать настолько СКОШЕННУЮ форму ПКМ а так же сделать ее столько заниженной относительно ЛКМ. Из-за этого средним пальцем приходится тянуться заметно дальше для нажатия ПКМ, а удержание ПКМ длительное время так и вовсе создает невероятный дискомфорт. В купе с душной погодой жаркими летними днями, когда руки потеют, палец просто СОСКАЛЬЗЫВАЕТ с ПКМ при удержании.
    И ладно если бы при такой скошенной форме ПКМ была предусмотрена правильная геометрия у края самой кнопки чтоб палец просто не мог соскальзывать и был какой-то упор и комфорт при удержании, но это не тот случай.

    3. Кабель.
    На странице товара везде фото данной мыши с плетеным кабелем. Я искренне не понимаю почему в 2025 году, у этой не самой дешевой мышки кабель выполнен БЕЗ износостойкой оплетки. Пошерстив интернет, узнал что у ранних иттераций этой мышки у кабеля ЕСТЬ оплетка, а сейчас его тупо делают резиновым. Поискал так же в другом известном магазине, и заводской кабель с оплеткой для данной мышки стоит всего-то ~150грн в зависимости от продавца. Почему такого нет в базовой комплектации миши, непонятно.

    4. ПО.
    Данное ПО (G hub) не идет абсолютно ни в какое сравнение по удобству с ПО от других брендов вроде Corsiar iCue и Razer synapse 2/3.
    Дизайн структуры данного ПО не продуман от слова «совсем». Все выполненно в виде бесконечных списков которые необходимо пролистывать. В окне ПО тонна пространства которое просто не используется для удобства и ускорения настройки девайсов.
    Достаточно зайти на сабреддит logitech, вбить в поиски "g hub" и читать тонны нытья про то какое оно мусор.

    5. Колесо.
    Колесо у данной мышки просто отпадное. Мало того что само колесо выполнено из металла что придает ему массы и инерции при прокрутке, так в паре с визитной карточкой logitech в виде механизма колеса со свободным ходом, а так же двумя клавишами наклона колеса, дает невероятное удобство в работе с документами, графичекими редакторами и просмотре медиа.

    Однако и это все не без минусов. Не передать словами как же громко оно трещит и гремит. Я понимаю что это особенности механизма что дает свободных ход, но за 20 лет я не встречал колеса мышки громче чем у logitech, и это никак не лечится без разборки.

    Переваги:
    Тяжелое металлическое колсе в паре с механизмом свободного хода, 2 кнопки наклона мыши, достаточно дополнительных програамируемых кнопок.
    Недоліки:
    Размер, форма, геометрия ПКМ, кабель без оплетки, ПО, мусорный переключатель в основе СКМ начал откисать на 3й день использования.
    • Лев

      P.2

      6. СКМ.
      Я всегда и везде использую СКМ, браузер, игры, графические программы, просмотр медиа и т.д.
      На 3й день появился какой-то фантомный громкий и отчетливый щелчок при нажатии СКМ (можно услышать в конце видео), который происходит уже после того как палец не касается самого колеса. Как будто отрыгнулся переключатель. Стало интересно что внутри нашел видео в ютубе и узнал какие конкретно свичи там установлены.(скриншоты прилагаются)
      Обнаружил что у мышей logitech в качестве микросвича СКМ используется какой-то мусор 4х4х0.8мм с толщиной мембраны как будто 0.1мм (именно ее дефект и издает этот щелчок после отпускания колеса), при том на тильт колеса стоят нормальные свичи 6х6х7мм которые широкок используются для СКМ у огромного количества мышек и которые живут достаточно долго.
      На 4й день при активном прокручивании мышки в игре у меня начал срабатывать СКМ. Тут уже к доктору не ходи понятно что отрыгнулась мембранка этого мусорного свича раз она срабатывает без щелчка на каждое давление колеса.

  • Костя В***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Спочатку були гарне враження, навіть звичайний дешевий дріт не надто бентежив, але користуючись почав помічати, що колесо постійно веде себе як йому заманеться. Через вільний хід, при будь-якому різкому русі мишки (не торкаючись колеса), колесо реагує і випадково скролить, що може просто дратувати при роботі і псувати тобі досвід при грі. Також помітив, що часто при вільному скролі вгору, коли закінчуєш його крутити, воно трошки відскакує назад і ти опиняєшся на пару скролів нижче ніж там, де ти зупинився. При необхідності можу відправити відео. Все було б добре, але з колесом чи то брак чи то серійне недопрацювання. Таких проблем не має бути у мишки за 2 тис гривень.

    Переваги:
    Вона працює
    Недоліки:
    Вона живе своїм життям
    • Антон К***

      Гадаю, вам варто навчитися функціі кнопки поряд із колесом... Саме вона переводить колесо у вільний режим, або блокує його, щоб воно працювало у звичному режимі, хоч і трішки туговато.
      Відгук дуже шкодить цьому чудовому товару. Я довго йшов до його вибору і дуже задоволений ним вже кілька місяців.

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Мишка супер! Дуже зручна і достатньо функцій

    Недоліки:
    Немає
  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Маленькая под мою руку , не очень удобная ,быстро старается .

    Переваги:
    Нету
    Недоліки:
    Такая себе , райзен по лучше
  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Провод у мышки отличается от того , что у вас на картинке он без оплётки тем самым вводите клиентов в заблуждения , не хотел возвращать так как ждал её практически месяц

    Переваги:
    пока не смог оценить
    Недоліки:
    нету оплётки провода
    • Володимир

      через 2 роки користування на настольному ПК, на проводі коло штекера, який з роз'ємом USB повилазили дроти. Тобто при такій ціні миши, якась дешманська ізоляція дроту? чи це підробка. Доречі А4 tech x7 служить 10 років, при чому останні 2 роки у дитини і все у неї ціле, і навіть кнопки працюють без жодних проблем

  • Андрей П***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Хорошая мышка , качественная молниеносноя

    • Юрий Д***

      Провод низкого качество. Фото отличается от того что приходит на отделение.
      Провод без нейлоновой оплетки и низкого качества!
      Не вводите людей в заблуждение!!!

    • Павел К***

      3 года владею такой, провод тоже без оплётки, нигде не перегнулся и не перетерся, колёсико не глючит, свободная прокрутка отдельный плюс.

    • Юрий Д***

      Провод перегнулся вылезли провода через 1.5 года меджу соединение провода и USB штекера у снования. Видимо по этой причине выпустили в нейлоновой оплетки но почему фото товара и факт не соответствует действительности? Я заказывал в нейлоновой оплатке и приехало такое же как у меня и было.

  • Любов Ц***
    Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний

    Дуже незадоволена роботою Розетки та компанії Міст. Міст втратив мою посилку, повернення коштів не можу добитися вже понад два тижні. Розетка вдає, що вони ні при чому, електронний договір купівлі не надає, відсилає розбиратися до компанії Міст. Це жах

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитро Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Приїхала Б\У, робив подарунок другу, спасибі

    Хоча б пишіть, що вже повюзана, щоб помилково не замовити таку.

  • Назар П***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    К продавцу вообще никаких претензий -всё прошло отлично. Очень быстро обработали заказ, оперативно перезвонили и отправили товар в тот же день.
    Сама мышка пришла в полной сохранности, всё работает как нужно.
    Единственный нюанс- упаковка была слегка повреждена и уже вскрыта, но, скорее всего-это уже особенности доставки Новой Почтой, а не вина продавца.

    Переваги:
    Что касается самой Logitech G502- мышка отличная, хорошо собрана, удобная .
    Недоліки:
    Из минусов самой модели могу отметить только моменты, связанные с колёсиком прокрутки. Во-первых, нажатие на колёсико как на "среднюю кнопку мыши" довольно тугое- нажимается прям тяжелее чем у большинства мышек. Во-вторых, в режиме "свободной прокрутки колёсика" при активном движении само колесо ощутимо дребезжит. Насколько я понял, для G502 это довольно распространённая особенность из-за конструкции металлического колеса а не брак. В остальном мышкой очень доволен, особенно удобству формы, количеству кнопок та и общему ощущению от использования.
  • Володимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Миша наче непогана, доволі швидка і зручне керування нею. От тільки якогось біса колесо миші саме обирає коли йому прокручувати вниз або вверх. Інколи миша взагалі самостійно, не виходячи на другий монітор починає прокручувати чат. І це вже не вперший раз так. Я би не радив купувати її, бо походу це часта проблема у такої миші.

    Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    Проблеми з колесом миші
  • Юра
    Відгук від покупця. Продавець: СІА. Колір: Чорний

    норм пойдёт

    Переваги:
    11 кнопок
    Недоліки:
    нема
  • Михайло Л***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Відмінний сервіс, дякую.

  • Вікторія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Клікоманія. Колір: Чорний

    Все чудово,швидко зв'язались та відправили,товар відповідає опису.

  • Назар
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Товар прийшов зі слідами попередньої експлуатації (подряпини, наліт пилу на нижній частині). Сама миша працює несправно: підствітка логотипа час від часу гасне, підсвітка DPI взагалі не працює.

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Товар неналежної якості
  • Кирилл П***
    Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream

    Знав, що брав, і взагалі бренд здебільшого класний - тому в цілому за таку ціну задоволений.

    Переваги:
    Програмується належно, достатньо зручних кнопок, різні режими коліщатка
    Недоліки:
    Центральна кнопка не програмовна
  • Акопова Р***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Отличная мышка. Сын очень доволен.

  • Валентин Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: СІА. Колір: Чорний

    Взагалі миша чудова,за свою ціну тим паче, раніше не сумнівався в мишах від логітек,і не збираюсь.

    Переваги:
    Великий вибір клавіш для бінду,зручно тримати.
    Недоліки:
    Не знайшов.
  • Константин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Клікоманія. Колір: Чорний

    Була ігрова мишка до цього, але це зовсім інший рівень. Функціонал мишки трохи більше ніж мені потрібно, але не перевантажений

    Переваги:
    Безкінечний скрол
    Налаштування ваги
    Зручне розташування додаткових кнопок
    Недоліки:
    Не знайдено
  • Кравченко Е***
    Відгук від покупця. Продавець: TechnoOrange. Колір: Чорний

    Це вже друга. Перша працювала у сина 6, чи 7 років. Тому замовили таку ще! Як ця буде працювати, пройде час, побачимо.

    Переваги:
    Зручна
    Недоліки:
    Немає
  • Светлана
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Приехала с порванной коробкой, и царапиной на глайде. Такое ощущение что товар не совсем новый. А если новый, то проверялся перед отправкой как то по варварски.
    В любом случае, такое отношение не приемлимо. Человек покупает новый товар, и должен он приходить в подобающем состоянии.
    За испорченное настроение одна звезда )

    Переваги:
    Удобная, красивая.
    Недоліки:
    Порванная коробка, и царапина на глайде.
  • Володимир Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Клікоманія. Колір: Чорний

    Все чудово, відправили швидко, мишка бомба за свою ціну, усім рекомендую

    Переваги:
    Багато клавіш, є функція швидкого крутіння колеса, є спеціальні кнопки які змінюють сенсу
    Недоліки:
    Немає
  • Владислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: zakupu. Колір: Чорний

    Отримав цю мишу.. яка ж вона приємна. Так, 3000 грн. Вона цього коштує

    Переваги:
    Гарний вигляд, кожна кнопка дуже приємно натискається, вагу можна налаштувати, гарний кабель. Плавний рух. Дуже гарна реакція
    Недоліки:
    Не бачу
  • Петро Т***
    Відгук від покупця. Продавець: TechnoOrange. Колір: Чорний

    таки дійсно ігрова миша на відміну від офісних різниця велика, хоча ціна відносно не дорога

    Переваги:
    якість, ціна
    Недоліки:
    не виявив, говорять про відклеїння резинових накладок але поки що все норм
  • Тарас М***
    Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT

    Мишка норм.
    Відправили бистро на другій день.

  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream

    Порвався дрід

    Недоліки:
    Не заламуйте дрій у usb
  • Єгор К***
    Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT

    Миша добра) дякую! як і ціна.

  • Панченко А***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Гарна мишка

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream

    Дуже класна миша

    Переваги:
    Дуже багато кнопок
  • Євгенія
    Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream

    Працює чудово, виглядає чудово, шкода провід не тканинний як в більш старої версії, сподіваюсь прослужить довго

    Переваги:
    Точно є, але я не те щоб сильно розбираюсь
    Недоліки:
    Напевно теж є але я не спеціаліст
  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: TechnoOrange. Колір: Чорний

    Сину сподобалась

    Переваги:
    Все добре
    Недоліки:
    Провідна
  • Алексей А***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Топ за свои деньги!

  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream

    Отличная мышка с большим функционалом, претензий пока никаких нет все работает стабильно

    • Сергей К***

      Сьогодні я побачив що резинова обмотка дрота почала розриватися

  • Онищенко В***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Ні в кого немає такого слабенького люфта на ПКМ? Майже не заважає, але якось неприємно. Хто зна, може на такій конкретній моделі йому там є місце.

    P. S. Оцінка сильно волативна, це так, на перший погляд. Користуюся лише 3 дні

    Переваги:
    ПЗ логітеч радує, гарно силить в руці, вага також нормальна (бачив багато плакс, хто казав що важка)
    Недоліки:
    Люфт на ПКМ?
  • Татьяна К***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Хорошая качественная мышка.

  • Юрій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Мишка в цілому сподобалась але є декілька але скрол тугуватий там є звісно режим відключення але вона тоді зовсім в вільному плаванні, також дуже гучний натиск скролу кому це важливо зрозуміють мене. Ще один мінус у миші немає ніякої пам'яті якщо ви налаштуєте її в G-HUB то його кожен раз повинні відкривати программу при завантаженні інакше ваші налаштування не будуть діяти на саму мишку. Мишка гарно лежить в руці багато функціональних кнопок в цілому гарна річ рекомендую. Але попередня Logitech G102 Prodigy була тиха зручна і без наворотів)

    Переваги:
    Зручна, гарно лежить в руці, багато кнопок
    Недоліки:
    прокрутка миші тугувата і натиск дуже гучний
  • Максим Х***
    Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний

    Мишка класна, все працюе