- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: STP
норм
- Віталій Ц***Відгук від покупця. Продавець: STP
Гарна парасолька. Тільки про 'premium pro' на етикетці ніде не написано.
- Сергей В***Відгук від покупця. Продавець: STP
За покупку не жалкую. Якість гарна.
Доставка швидка.- Переваги:
- Гарна парасолька. Доставка й упаковка на вищому рівні . Гарна якість виготовлення.
- Недоліки:
- Недоліків не виявив. Поки, що не жалкую, що придбав.
- АннаВідгук від покупця. Продавець: STP
Вдячна продавцю за якісні парасолі. І швидку відправку. Брала дві, щоб уся родина мала змогу сховатися від сонця)
Парасолі класні, витримали пориви вітру, легко встановлюються (тут правда ще залежить від кількості і якості піску на пляжі)
Покупкою задоволена на всі 100- Переваги:
- Якісний товар
- Недоліки:
- Не виявлено
- Мендела Л***Відгук від покупця. Продавець: STP
Гарний колір, матеріал ніби не поганий, АЛЕ
В перший день використання парасолі вона зламалась, кріплення на ниточках не витримало, наступного дня вона склалась повністю і неможливо було нічого з неї вже зліпити
Дуже розчарована, більше не замовлятиму!
Гроші на вітер!- Недоліки:
- Кріплення не надійне зовсім
- ІринаВідгук від покупця. Продавець: STP
Папасоля все як на фото і в описі
- Переваги:
- Велика )) Ще не користувалася
- Недоліки:
- Стосується не самої парасолі, а у вартості доставки... не зрозуміло чи це продавець оформив дорожче доставку чи то вже Нова Пошта чудить.... Замість 70 грн. за доставку 100 грн.
- Татьяна К***Відгук від покупця. Продавець: STP
Чудова парасолька за гарну ціну. Товар прийшов швидко, без пошкоджень та дефектів.
- Недоліки:
- Немає
- Маряна С***Відгук від покупця. Продавець: STP
Парасоля хороша, міцна, не парить
- Василь Є***Відгук від покупця. Продавець: STP
Зручна та якісна на перший погляд парасолька.
- Переваги:
- Практичність, якість.
- Недоліки:
- Поки не виявив.
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: STP
Зручна парасоля, легка, великий купол. При вітрі навіть не коливається, як інші.
- Елена Д***Продавець: STP
Благодарю магазин! Очень хорошие продавцы! Вежливые и отзывчивые!Вышло у нас несколько нюансов,но всё очень хорошо разрешилось!Зонт достойный! Соответствует фото!Недостатков нет!Прислали быстро! И магазин и товар рекомендую!
