- Андрей Д***Відгук від покупця. Продавець: AvtoVov. Колір: Чорний
Магнит никакой,5 дюймов тел еле держит
- СергійВідгук від покупця. Продавець: SelfieСелфи. Колір: Чорний
телефон не тримає, пробував як свій так і телефон товариша, який в його машині на його магнітному тримачі тримається добре, а на цьому тримач падає.
- Переваги:
- дизайн
- Недоліки:
- не виконує свою функцію, падає телефон під ноги , як наслідок може створити аварійну ситуацію.
- Миронов С***Відгук від покупця. Продавець: SelfieСелфи. Колір: Чорний
Свою фукцію не виконує, телефон на ямах падає під ноги.
- Переваги:
- Дизайн
- Недоліки:
- Не тримає 5,5 д.ймовий теоефон
- Руслана Н***Відгук від покупця. Продавець: gadget mall. Колір: Сріблястий
Это держатель на лобовое стекло или на дефлектор в машине. И в комплекте идет металическая пластина,для крепления к смартфону?
- gadget m***
Добрый день! Клеится на клей, металическая пластина для крепления к смартфону идет в комплекте.
Відгуки про товар продавця AvtoVov
Відгуки про товар у інших продавців
