Картка Rozetka

Відгуки покупців про Чайник з нержавіючої сталі 1,6 л одинарне дно Stenson MH-1761

Код:  386326425
Оцінка користувачів 4.26/5
на основі 54 відгуки
  • 5 зiрок
    34 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    5 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Estetiks Official
  • Адріан
    Відгук від покупця. Продавець: Estetiks Official. Об'єм: 1.6

    Все ок

  • Еліна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Estetiks Official. Об'єм: 1.6

    Хороший,симпатичный чайничек

    Переваги:
    Цена,качество,удобство и скорость доставки.
    Недоліки:
    Нет
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Віра Л***
    Відгук від покупця. Продавець: GRAND LIFE. Об'єм: 1.6

    Вибір не підвів, чайничок те що хотіла, невеличкий ( 1.6л), красивий і свистить , хай і не дуже голосно та досить настирно..поза кухнею чутно..

    Переваги:
    Невеличкий і стильний
    Недоліки:
    Не виявили
    • Продавець  GRAND LIFE

      Дякуємо вам

  • Владислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Гарний чайник. Працює.

  • Ольга С***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 1.6

    Металл качественный, без дефектов.

    Переваги:
    Удобный носик, вода льётся ровно, не разбрызгивается.
    Недоліки:
    нет
    • Продавець  Юзон

      Добрий день! Щиро вдячні за чудовий відгук та довіру. Раді, що ваше замовлення залишило позитивні враження.

  • Денис В***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 1.6

    Ручка приємна на дотик.

    Переваги:
    Вдала конструкція
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Юзон

      Вітаємо! Нам дуже приємно читати Ваш відгук. Раді, що Ви задоволені нашим товаром.

  • Ирина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 1.6

    Брала на подарок, очень понравился..

    Переваги:
    Компактный и крепкий.
    • Продавець  Юзон

      Добрий день! Щиро вдячні за чудовий відгук та довіру. Раді, що ваше замовлення залишило позитивні враження.

  • Алексей П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    За эти деньги для семьи 2-3 человека нормально.

    Переваги:
    Компактный, удобный.
    Недоліки:
    Тонкое дно.
  • Юлія Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 1.6

    Нормальний чайник,компактний.

    • Продавець  Юзон

      Вітаємо! Нам дуже приємно читати Ваш відгук. Раді, що Ви задоволені своїм замовленням.

  • Ірина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Хороший чайничек

    Переваги:
    Маленький, легкий, удобный
    Недоліки:
    Нет
  • Галина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм: 1.6

    Єдиний недолік - слабкий звук при закіпанні води.

    • Продавець  Юзон

      Добрий день. Дякуємо за гарний відгук. Сподіваємось, тихий звук не буде вагомим недоліком.

  • Марина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    На удивление,за такие деньги чайник работает по сей день,постучим по дереву

  • Ольга Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Дуже сподобався. Користуюсь до цих пір. Все добре

  • Олександра Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Я розумію, що за такі смішні гроші очікувати від чайника вау ефект не варто, але навіть після 10 кипінь (з лимоном, содою) він смердить щурячим ядом. Пити воду після кипʼятіння в ньому не раджу, бо ще можна отруїтися. Навіть просто для дачі не раджу.

  • Табала А***
    Відгук від покупця. Продавець: World of dishes. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Хороший, маленький чайник, быстро нагревается, компактный

    Переваги:
    Цена, маленькость, удобный
    Недоліки:
    Греется ручка
  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Свисток відпав за декілька тижнів, розплавилось пластикове кріплення, тепер виконує свої функції без свистка.

    Переваги:
    Компактний
    Недоліки:
    Пластикове кріплення свистка
  • Близненко Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Нормальный чайник за такую цену

    Переваги:
    Работает свисток
    Недоліки:
    Нет
  • Наталя Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Легкий,аккуратный,со своей задачей справляется,свистит негромко

    Переваги:
    Хороший бюджетный вариант
  • Лариса С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Користуються 1 міс, на свою ціну добре

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Слабенький свисток
  • Евгений Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Свисток не очень свистит

  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Через два тижні відвалився свисток, розплавилось кріплення з пластику.

    Переваги:
    Звичайний чайник
    Недоліки:
    Плавиться пластик
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Через місяць використання з низькою інтенсивністью вилетіла ручка з кріплення якраз під час заварювання, нащастя ближня, іншим краєм захлопнувши носик тож окропом трохи обшпарило лише стіл. Зрозуміло що за таку ціну подібне було очікуваним, бо матеріали дешеві й грілася вона добряче. Але навіть попри це в цілому чайник подобається, маленькій, зручний, швидко закипає, не має присмаку, свистить як треба, якщо відразу закріпити болтами та додати прихватку буде служити довго і задовільно.

    Переваги:
    Компактність, ціна.
    Недоліки:
    Потребує модернізації після придбання
  • Юлія Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Жахливий чайник. Протікає, в користуванні тільки 2 дні , коробку викинула, тому повернути , нажаль, не можливо (

  • Анастасія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Хороший чайник за свою ціну.

  • Денис К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Хороший чайник, купил родителям так как старый сгорел в Бахмуте. Ничего не случилось за несколько месяцев, все довольны.

    Переваги:
    Не по тек
    Недоліки:
    Цена
  • Надежда Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.4

    Хороший чайник. Брали в машину. Муж довольный.

  • Елена Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Хороший чайник, быстро закипает, громко свистит. Для семьи из трёх человек!

    Переваги:
    Быстро доставили
    Недоліки:
    Нет
  • Светлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Чайник доволі звичайний, для мене було головне не витрачати купу грошей на те щоб просто підігрівати воду. Свисток працює, але треба щільно закривати кришку. Покриття ззовні не дуже добре. І одинарне дно доволі тонке

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Покриття ззовні не дуже добре, покрилось плямами
  • Ірина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Гарний, на дві великі чашки ідеальний, свисток не оре, але в іншій кімнаті його чутно норм

  • Ольга Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.4

    Я звичайно розумію, що яка ціна така і якість, але все ж таки… після першого закипання поплавився свисток

  • Дмитрий З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Свисток не плотно прилегает к основанию чайника из-за чего пар прорывается из под него и почти не слышно как свистит

  • Светлана
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Учитывая цену- отличный, компактный, поэтому и закипает быстро, если не наливать очень много воды, свистит громко, но нормально слышно и когда и потише

  • Игорь К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.4

    Залить можно и 1.4, как писали выше, но будет протекать при закипании. Чем больше нальёшь воды, тем сильнее греется ручка. Свисток еле свистит. Из другой комнаты не услышишь. Разве что на кухне.
    Если использовать как для 0.5 воды и если не нужен свисток, то подойдёт.
    При 0.7 воды ручка греется так что брать горячо.
    В прочем по положению носика и так должно быть понятно сколько там можно залить воды - только половину от всего объема.
    При возврате через пару часов чайник отдали "на экспертизу", которая может длиться до недели, но может и займёт пару дней. Отпишусь как придут деньги.
    Реальный отзыв, похоже, только последний. Все что выше расписывают про "стиль" и "дизайн" весьма подозрительны.

    Переваги:
    С возвратом проблем не возникло
    Недоліки:
    "Рабочий" объём - 0.7 л. Ручка сильно греется. Свисток еле свистит.
    • Игорь К***

      Возврат как оказывается не так прост. Пришло приглашение в чат бот по СМС якобы чтобы оценить работы сервисного отдела. А чатбот уже попросил имейл. На почту уже пришли требования:
      Заполнить ОТ РУКИ (то есть я ещё и должен найти где распечатать шаблон) присланный шаблон обращения и сканы паспорта им на почту.
      Предлагаю лишний раз задуматься прежде чем покупать этот товар.

    • Игорь К***

      Распечатали "шаблон" в точке выдачи. Ребята помогли заполнить. Деньги сегодня пришли. Человеческое отношение ребят из розетки - единственное приятное в этой ситуации.

  • Анатолий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Все супер, советую!!!

  • Олег Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.6

    Чайник выглядит достойно. Не большой, на 1-2 человека. Что мне и нужно было!
    Свисток работает! Не знаю почему многие писали что он не свистит... Кстати чем меньше воды в чайнике тем громче он свистит.

    Переваги:
    Небольшой, удобная ручка, свисток.
    Недоліки:
    Пока нет.
  • Гук Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.4

    Чайник сподобався, гарний дизайн
    Для одного-двох людей ідеально, якщо не потрібно одразу великої кількості гарячої води
    Для того щоб вода не виливалась при кипінні, достатнього 1 літра води
    Ручка при нагріванні не стає гарячою, скоріше просто теплою, я брала чайник голою рукою, без прихватки, то норм
    Свист легенький, не є неприємним на слух
    В цілому поки що задоволена

    Переваги:
    Гарний дизайн, Свист не набридаючий, вода швидко закипає
    Недоліки:
    Поки що не виявила