- Інна П***Відгук від покупця. Продавець: Gepolish
Хороший набір
- Ганна К***Відгук від покупця. Продавець: Gepolish
Маю повідомити, що лаки старі. Погано просушуються, відшаровуються! Дуже неприємно вражена покупкою!!!!!!
- Оксана С***Відгук від покупця. Продавець: Gepolish
Замовляла одне прийшло інше
- Недоліки:
- Погано запаковано лаки торохтіли у коробці
- Продавець Gepolish
ми завжди так запаковуємо, але ніколи вони не розбивались
це просто неможливо щоб скло розбилось об картон
- Анастасия М***Відгук від покупця. Продавець: Gepolish
Прийшов набір. Добре запакований, всі лаки відповідають замовленню.
