Картка Rozetka

Відгуки покупців про Акумулятор Nokia 6820 (BL-5C 1020 mAh) [Original PRC] 12 міс. гарантії

Код:  388107849
Оцінка користувачів 4.32/5
на основі 27 відгуків
  • 5 зiрок
    20 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця KrokoDeal
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: KrokoDeal

    Не отвечают, не хотят менять бракованную (отправленную им назад), оплаченную батарею

    Переваги:
    Олег
    Недоліки:
    Не хотят менять, молчат
  • Алла К***
    Відгук від покупця. Продавець: KrokoDeal

    Все підійшло.Дуже порадував невеличкий бонус,дякую))

    • Продавець  KrokoDeal

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Артем Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Працює без нарікань

  • Богдан Д***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Тримає заряд вже два дні далі тестую.

  • Игорь Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    АКБ работает хорошо

    Переваги:
    Рабочий нормальный акб
    Недоліки:
    Не выявил
  • Сергій П***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Вітаю,хочу залишити відгук максимально чесно і об'єктивно.Замовляв акумулятор Nokia BL-5C,замовлення прийшло бистро,окрема подяка людині,яка положила акумулятор у заводській упаковці.Все ціле,охайне.Акумулятор приїхав трохи розрядженний,це норм,враховуючи скільки він пролежав.Не спішив писати відгук,щоб провірити у роботі не один день.Я його повністю зарядив,в режимі очікування,розмови,навіть рішив провірити фм радіо,дати нагрузку-тримає заряд добре,краще ніж старий,а тому у лютому наступного року буде вже 8р.Хвилювався коли замовляв,але дякувати Богу мені повезло,телефон гарний,ніразу не підводив,тому дуже хотілося продлити йому життя.Дякую за все,щасти вам,а нам вдалих покупок.Вибачаюсь,що на фотографії розірвана упаковка,якось не здогадався одразу зробити фото.

    Переваги:
    Працює добре,ціна адекватна,обслуговування норм,все добре,дякую.
    Недоліки:
    Не має.
  • Влад С***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Замовлення прийшло вчасно.

    Переваги:
    Отримав те, що замовляв
    Недоліки:
    Поки не знайдено.
  • Александр Я***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Все норм. Аккумулятор підійшов. Зарядку тримає.

    Переваги:
    Ціна. Інформація про товар.
    Недоліки:
    Не виявлено))
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Працює.

    Недоліки:
    -
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук! Були б також вдячні за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення :)

  • Радченко А***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Батарея працює гірше,чим та,якій 10 років,брак,тримає пів години і сідає

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Не перевіряють,брак
    • Продавець  M Energy

      підкажіть яким чином, на вашу думку, магазин має перевіряти батарею?

  • Аліна О***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Нажаль відгук негативний, нещодавно замовляла батарею, прийшла майже розряджена. Заряд тримає дуже мало, при неактивному користуванні телефоном.

  • Вячеслав
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Якісний товар

  • Артем П***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Задоволений, заряд тримає дуже довго.

    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Заказываешь аккумулятора Nokia 1200 Original , а присылают no name 1020. На вопрос: как же так? Ответ: а у нас написано что производитель может изменить товар если он не отражается на качество. Т.е. если вы заказываете холодильник Boshe а вам привозят китайскую подделку, то важно чтобы был похож внешне и указать что можно заменит, а производительность обыватель не проверит.
    К мошенникам у меня вопросов нет т.к. они просто мошенники, но я заказываю на Розетке и не понятно почему на этой площадке такое возможно. Если мне нужно купить х***ь, то я могу это сделать на рынке.

    Переваги:
    нет
    Недоліки:
    не понятно, нужно время
    • Продавець  M Energy

      Уважено читайте опис товара . якщо товар не подобаєтсья то повертайте , маєте повне право

    • Продавець  M Energy

      в товарі не написано що це нокіа. фірми нокіа не існує багато років

  • Інна П***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Чудове обслуговування. Проблему з заміною акумулятора на Nokia 130 було вирішено швидко і зручно.

    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Евгений З***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Зв'язалися та відправили дуже швидко. Плюс приємність від невеликого подарунка у вигляді зарядного шнура.

    Переваги:
    Нове
    Недоліки:
    Поки що не знайшов
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Віктор Б***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Продавець швидко зв'язався і в той же день надіслав товар.

    Переваги:
    Акумулятор гарно запакований і в робочому стані
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Mgroup

    Все добре. Брав для Bluetooth колонки. З цією батареєю працює довше, ніж з рідною.

  • Алла
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Батарея підійшла до телефону. Прийшла заряджена. Телефон працює. Дякую.

    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук! Будемо ще більш вдячні, якщо залишите відгук про наш сервіс на сторінці Вашого замовлення :)

  • Шеверун Л***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Пропрацював три тижні і вздувся(
    Викинуті кошти

    • Продавець  M Energy

      1. Кошти не викинуті. На товар є гарантія. Треба звернутися в приватні повідомлення до продавця.
      2. Причина "здуття" може критися як в батареї (брак), так і в несправності пристрою, зарядки, кабеля, перепадів напруги, температурного режиму роботи, механічного впливу.

  • alex
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    гарні консультанти, переконались щоб людина взяла саме те, що їй підходить.

    Переваги:
    все працює
  • Алла Я***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy

    Быстро со мной связались, Быстро отправили, оригинал и плюс подарочек! Рекомендую! Спасибо огромное!

    Переваги:
    Оригинал
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  M Energy

      дякуємо :)

  • Віктор Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Mgroup

    Підійшов до старенької Nokia 6030, тримає заряд без проблем.

  • Анатолій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Mgroup

    сначала не снявши пленку, думал, что кинули с батареей. потом баран понял, что это я тупанул, батарейка хорошая день интенсивных звонков выдерживает(это 50 человек по минут 5), а так 2-3 дня при средних нагрузках, за эти денькги норм

    Переваги:
    неплохая АКБ
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Mgroup

    Цена качество

  • Юрий Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Mgroup

    Если не часто звонить, 3-4 дня держит. Если чаще , 2 дня легко.

    Переваги:
    Цена + неплохое качество.
    Недоліки:
    За эти деньги не нашел.
  • Віктор Ц***
    Продавець: Mgroup

    На связь через viber вышел человек и выслал реквизиты карты Приват, какого то ФОПа, т.к. наличные, при получении товара, они не принимают. Отменил заказ, заказал у другого продавца. Будьте бдительны, не рекомендую платить неизвестным людям за товар, который Вам еще не выслали.

    Переваги:
    не смог оценить
    Недоліки:
    так же неизвестны
    • Продавець  Mgroup

      Вы заказали товар с бесплатной доставкой на отделение Meest. Поскольку у них нет услуги наложенного платежа там нельзя оплатить наложкой при получении. Об этом Вам менеджер сообщил и предложил либо оплатить заказ либо выбрать службу доставки у которой есть наложка и там можно оплатить наличными при

    • Віктор Ц***

      Покупатель не должен знать как работают все почтовые службы Украины. Заявка смогла оформиться на наложенный платеж. 1. Устраняйте ошибки в софте, для успешных продаж, чтоб не приходилось предлагать новые решения покупателям. 2. Viber, часто, читаю раз в неделю. Может легче позвонить и, в случаи чего, сразу ответить на вопросы? 3. Покупателю легче отказаться от товара, чем думать в чем проблема или задавать вопросы в viber. Желаю удачных продаж в будущем.