- ОлегВідгук від покупця. Продавець: KrokoDeal
Не отвечают, не хотят менять бракованную (отправленную им назад), оплаченную батарею
- Переваги:
- Олег
- Недоліки:
- Не хотят менять, молчат
- Алла К***Відгук від покупця. Продавець: KrokoDeal
Все підійшло.Дуже порадував невеличкий бонус,дякую))
- Продавець KrokoDeal
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- Артем Ц***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Працює без нарікань
- Богдан Д***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Тримає заряд вже два дні далі тестую.
- Игорь Ш***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
АКБ работает хорошо
- Переваги:
- Рабочий нормальный акб
- Недоліки:
- Не выявил
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Вітаю,хочу залишити відгук максимально чесно і об'єктивно.Замовляв акумулятор Nokia BL-5C,замовлення прийшло бистро,окрема подяка людині,яка положила акумулятор у заводській упаковці.Все ціле,охайне.Акумулятор приїхав трохи розрядженний,це норм,враховуючи скільки він пролежав.Не спішив писати відгук,щоб провірити у роботі не один день.Я його повністю зарядив,в режимі очікування,розмови,навіть рішив провірити фм радіо,дати нагрузку-тримає заряд добре,краще ніж старий,а тому у лютому наступного року буде вже 8р.Хвилювався коли замовляв,але дякувати Богу мені повезло,телефон гарний,ніразу не підводив,тому дуже хотілося продлити йому життя.Дякую за все,щасти вам,а нам вдалих покупок.Вибачаюсь,що на фотографії розірвана упаковка,якось не здогадався одразу зробити фото.
- Переваги:
- Працює добре,ціна адекватна,обслуговування норм,все добре,дякую.
- Недоліки:
- Не має.
- Влад С***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Замовлення прийшло вчасно.
- Переваги:
- Отримав те, що замовляв
- Недоліки:
- Поки не знайдено.
- Александр Я***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Все норм. Аккумулятор підійшов. Зарядку тримає.
- Переваги:
- Ціна. Інформація про товар.
- Недоліки:
- Не виявлено))
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Працює.
- Недоліки:
- -
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук! Були б також вдячні за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення :)
- Радченко А***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Батарея працює гірше,чим та,якій 10 років,брак,тримає пів години і сідає
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Не перевіряють,брак
- Продавець M Energy
підкажіть яким чином, на вашу думку, магазин має перевіряти батарею?
- Аліна О***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Нажаль відгук негативний, нещодавно замовляла батарею, прийшла майже розряджена. Заряд тримає дуже мало, при неактивному користуванні телефоном.
- ВячеславВідгук від покупця. Продавець: M Energy
Якісний товар
- Артем П***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Задоволений, заряд тримає дуже довго.
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: M Energy
Заказываешь аккумулятора Nokia 1200 Original , а присылают no name 1020. На вопрос: как же так? Ответ: а у нас написано что производитель может изменить товар если он не отражается на качество. Т.е. если вы заказываете холодильник Boshe а вам привозят китайскую подделку, то важно чтобы был похож внешне и указать что можно заменит, а производительность обыватель не проверит.
К мошенникам у меня вопросов нет т.к. они просто мошенники, но я заказываю на Розетке и не понятно почему на этой площадке такое возможно. Если мне нужно купить х***ь, то я могу это сделать на рынке.- Переваги:
- нет
- Недоліки:
- не понятно, нужно время
- Продавець M Energy
Уважено читайте опис товара . якщо товар не подобаєтсья то повертайте , маєте повне право
- Продавець M Energy
в товарі не написано що це нокіа. фірми нокіа не існує багато років
- Інна П***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Чудове обслуговування. Проблему з заміною акумулятора на Nokia 130 було вирішено швидко і зручно.
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- Евгений З***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Зв'язалися та відправили дуже швидко. Плюс приємність від невеликого подарунка у вигляді зарядного шнура.
- Переваги:
- Нове
- Недоліки:
- Поки що не знайшов
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- Віктор Б***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Продавець швидко зв'язався і в той же день надіслав товар.
- Переваги:
- Акумулятор гарно запакований і в робочому стані
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Mgroup
Все добре. Брав для Bluetooth колонки. З цією батареєю працює довше, ніж з рідною.
- АллаВідгук від покупця. Продавець: M Energy
Батарея підійшла до телефону. Прийшла заряджена. Телефон працює. Дякую.
- Продавець M Energy
Дякуємо за відгук! Будемо ще більш вдячні, якщо залишите відгук про наш сервіс на сторінці Вашого замовлення :)
- Шеверун Л***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Пропрацював три тижні і вздувся(
Викинуті кошти- Продавець M Energy
1. Кошти не викинуті. На товар є гарантія. Треба звернутися в приватні повідомлення до продавця.
2. Причина "здуття" може критися як в батареї (брак), так і в несправності пристрою, зарядки, кабеля, перепадів напруги, температурного режиму роботи, механічного впливу.
- alexВідгук від покупця. Продавець: M Energy
гарні консультанти, переконались щоб людина взяла саме те, що їй підходить.
- Переваги:
- все працює
- Алла Я***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Быстро со мной связались, Быстро отправили, оригинал и плюс подарочек! Рекомендую! Спасибо огромное!
- Переваги:
- Оригинал
- Недоліки:
- Нет
- Продавець M Energy
дякуємо :)
- Віктор Я***Відгук від покупця. Продавець: Mgroup
Підійшов до старенької Nokia 6030, тримає заряд без проблем.
- Анатолій Г***Відгук від покупця. Продавець: Mgroup
сначала не снявши пленку, думал, что кинули с батареей. потом баран понял, что это я тупанул, батарейка хорошая день интенсивных звонков выдерживает(это 50 человек по минут 5), а так 2-3 дня при средних нагрузках, за эти денькги норм
- Переваги:
- неплохая АКБ
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Mgroup
Цена качество
- Юрий Ю***Відгук від покупця. Продавець: Mgroup
Если не часто звонить, 3-4 дня держит. Если чаще , 2 дня легко.
- Переваги:
- Цена + неплохое качество.
- Недоліки:
- За эти деньги не нашел.
- Віктор Ц***Продавець: Mgroup
На связь через viber вышел человек и выслал реквизиты карты Приват, какого то ФОПа, т.к. наличные, при получении товара, они не принимают. Отменил заказ, заказал у другого продавца. Будьте бдительны, не рекомендую платить неизвестным людям за товар, который Вам еще не выслали.
- Переваги:
- не смог оценить
- Недоліки:
- так же неизвестны
- Продавець Mgroup
Вы заказали товар с бесплатной доставкой на отделение Meest. Поскольку у них нет услуги наложенного платежа там нельзя оплатить наложкой при получении. Об этом Вам менеджер сообщил и предложил либо оплатить заказ либо выбрать службу доставки у которой есть наложка и там можно оплатить наличными при
- Віктор Ц***
Покупатель не должен знать как работают все почтовые службы Украины. Заявка смогла оформиться на наложенный платеж. 1. Устраняйте ошибки в софте, для успешных продаж, чтоб не приходилось предлагать новые решения покупателям. 2. Viber, часто, читаю раз в неделю. Может легче позвонить и, в случаи чего, сразу ответить на вопросы? 3. Покупателю легче отказаться от товара, чем думать в чем проблема или задавать вопросы в viber. Желаю удачных продаж в будущем.
