Топова штука, рятує якшо треба довго сидіти. Однозначно рекомендую якщо ви не задоволені якістю сидіння в своєму кріслі, але не бажаєте купувати нове. Але варто врахувати що сидиш ти више і місце під ногами залишається вільним, це може бути незвичним, а комусь взагалі таке сидіння не зайде. І також пілокітники якщо не регулюються по висоті - то ви до них не дістанете і руку висітимуть у повітрі.
Купил тканевое кресло и периодически после сидения на нём копится статика. Один раз уже протянул руку до системника, коротнуло так, что компьютер в перезагрузку ушёл. Купил эту вещь как подстилку, чтобы как раз избежать накопления статики. Очень помогло, теперь могу спокойно касаться металлических поверхностей после сидения на кресле
Коврик чудовий, якісний, прозорий. Дуже професійний консультант, порадила саме те що нам було потрібно, бо клали коврик під кресло на леноліум, то підібрали товщину і розмір. Товар відправили одразу і приїхав швидко.
Косенька, кривенька, але користуватися можна. Полегшує навантаження на поперек. Виглядає хіба що непрезентабельно.
Упаковано надійно, але скручена у плівці, тому відлетіла на 2 метри у бік, коли зняла плівку, розкрутившись. Добре, що поряд нікого не було і не в обличчя
Підставка перевершила мої (і моїх ніг!) очікування. Раніше я не знала, що із тими ногами робити. Перепробувала всі підручні засоби (стульчики, коробки, стоси журналів тощо). Та ще й електрокилимок чи грілку кудись треба було втулити. Тепер ці проблеми у минулому. Розмір підставки дозволяє розмістити хоч грілку, хоч килимок, а матеріл, з якого зроблено поверхню підставки, не дозволяє їх ковзати. До того ж, ноги можна не лише поставити, а й протягнути. А також можна без зусиль змінювати нахил поверхні. Дякую! Коли весь день за комп'ютером, це дуже важливо!
Замовила (до речі, ШІ знайшов і прям посилання надав), вчасно доставили. Все відповідає опису - гарний матеріал, меморі, зручно-ергономічно. Починаю користуватись після операції
Упаковано надійно, але скручена у плівці, тому відлетіла на 2 метри у бік, коли зняла плівку, розкрутившись. Добре, що поряд нікого не було і не в обличчя