- Нікіта С***Відгук від покупця. Продавець: LittleMusic. Колір: Натуральний
Вітаю! Дякую за калімбу. Вона має надзвичайно чистий звук! Ваша калімба не йде в жодне порівняння з китайськими калімбами-брязкальцями. Дуже задоволений покупкою!
- Переваги:
- Чистий звук. Якісне та приємне на дотик дерево
- Продавець LittleMusic
Дуже дякуємо вам за відгук
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: LittleMusic. Колір: Коричневий
Товар якісний. Подобається звук.
Замовив гравірування, жорсткий кейс та молоток додатково.
Продавець допоміг з зображенням.
Гарне обслуговування!- Переваги:
- Якісний товар. Ввічливий продавець.
- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: LittleMusic. Колір: Коричневий
Дуже якісний інструмент! Я дуже задоволена замовленням!
Замовляла калімбу на подарунок, але тепер задумалась над покупкою і собі.
Калімба виконана з дуже приємних та якісних матеріалів, дерево, яке дуже приємно тримати в руках.
До інструменту ще додала в замовлення молоточок для налаштування, мішечок для зберігання, наклейки та персоналізоване гравіювання.
Доставка була дуже швидкою. На наступний день після оплати посилка була відправлена і в мене була через день.
Я в захваті!- Переваги:
- Ручна робота, український виробник, якісні матеріали, звучання, персоналізація інструменту, гарне пакування на подарунок, швидка доставка
- Недоліки:
- Немає
- КатеринаВідгук від покупця. Продавець: LittleMusic. Колір: Коричневий
Отримала свою калімбу, я в захваті )))), звук чудовий, приємно тримати в руках, дуже дякую майстру за такий чудовий інструмент.
- Переваги:
- в можна докомплектувати корисними дрібницями, та зробити гравіювання
- Недоліки:
- -
- Ольга Г***Відгук від покупця. Продавець: LittleMusic. Колір: Натуральний
Дуже гарна калімба, дійсно гарна якість на відміну від китайських аналогів. Я ще додатково взяла жорсткий кейс і молоточок. І ще мені зробили подарунковий напис. Я задоволена на всі 100% і всім рекомендую саме цю калімбу.
- Переваги:
- Якість, звучання, зовнішній вигляд
- Недоліки:
- Не має
- Продавець LittleMusic
Дякуємо за відгук та гарної гри :)
