- Інна Б***Відгук від покупця. Продавець: Seagull Cosmetics
Гарна змивачка. Шкіру не сушить.
- Людмила Г***Відгук від покупця. Продавець: Barkalaya
Пінка чудово відшулушує шкіру. Але мені не підійшов
В кого чутлива шкіра і є почервоніння вона ще більше його подразнює- Переваги:
- Гарно відшулушує
- Недоліки:
- Шкіра більш подрарнена
- Юлия К***Відгук від покупця. Продавець: Seagull Cosmetics
Це найкраща пінка якою я користувалася .
- Олександра П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пінка супер!
Після використання обличчя гладеньке, як після скрабу, хоч і засіб значно делікатніший за жорсткість скрабу. Ніби фідшліфоване. Не сушить.
Запах тендітний - смачний компот з дитинства! Приємно нею користуватись.
Однозначно в моєму топі- Переваги:
- Гарно виконує задані характеристики
- Недоліки:
- Не знайшла
- Бардик В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Неочікувано, але дуже дієва, але при цьому делікатна умивалка. Добре прибирає запалення, особливо якщо додати точковий засіб при перших ознаках, дуже добре змиває макіяж та бруд, але не перемішує взагалі. Може суб'єктивно, але здається тон шкіри став більш рівним, було пару плям постакне і їх вже майже не видно.
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все добре , дуже допамагає .
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Нормальна.
- Анна Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Обожнюю цю пінку
Користуюсь тільки нею більше року
Обличчя стало гладеньким - Валентина К***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime
Дуже гарна пінка вирівнюе тон робить шкіру гладенькою классно пахне.
- Гарастовська А***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime
Подобається і запах і пінка
- Михаил Ж***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime
переживала брать товар не с розетки а у другого продавца , но все хорошо товар пришел , не потребовалось ничего долго подтверждать в переписке с продавцом. Доставка немного разочаровала( долговато )
- Переваги:
- продавец быстро реагирует на сообщения и отвечает )
- Недоліки:
- долгая доставка
- Екатерина Ч***Продавець: Rozetka
Алергикам не рекомендую, но сам по себе продукт не плохой, пользовалась с неделю все было хорошо, а потом оп и начала печь, я смыла и все лицо красное и не проходит третий день...
- Представник постачальника
Добрий день, Катерино! Нам дуже прикро, що після використання виникло печіння. Шкіра кожної людини індивідуальна і підбір косметичних засобів дуже особистий процес. На жаль, у вас індивідуальна непереносимість одного з компонентів засобу, який дав алергічну реакцію. Підкажіть, будь ласка, ваш вік та тип шкіри?
