- Володя Ф***Відгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
Уже протестував кубики Вони добре охолоджують ром я задоволений що уже не потрібно до нього добавляти лід
- Переваги:
- Не розбавляє напиток
- Продавець vKarakUliLux
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені своєю покупкою. Будемо раді дарувати Вам ще більше позитивних емоцій. З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
Кубики хороші на подарунок
- Продавець vKarakUliLux
Добрий день Володимир! Дякуємо за відгук та високу оцінку! Хорошого Вам користування! З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX.
- Вікторія У***Відгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
камінці супер для любителів віскі
- Продавець vKarakUliLux
Добрий день! Дякуємо за відгук і високу оцінку! Будемо завжди раді Вам у нашому магазині! З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX.
- Роман Р***Відгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
Камінці бомба гарно виглядають
- Продавець vKarakUliLux
Добрий день! Дякуємо за відгук і високу оцінку! Будемо завжди раді Вам у нашому магазині!
З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX.
- АндріанаВідгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
хороший подарунок для любителів елітних напитків. вартує уваги!
- Продавець vKarakUliLux
Добрий день! Дуже дякуємо за відгук і високу оцінку! Будемо завжди раді Вам у нашому магазині! З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX
- Станіслава Б***Відгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
Хороші якісні камінці з своєю задачею справляються добре, напиток охолоджується, а не розбавляється
- Продавець vKarakUliLux
Станіслава, добрий день! Дякуємо Вам за детальний відгук! Раді що Вам все сподобалось! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин VKARAKULILUX
- КарлаВідгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
на подарунок саме то що потрібно, бутилочка коньячка і камишкі все супер зійшлось
- Продавець vKarakUliLux
Карла, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Завжди радіємо коли замовлення у нашому магазині приносять покупцям позитивні емоції. Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин VKARAKULILUX
- РомаВідгук від покупця. Продавець: vKarakUliLux
Супер, гарно дивляться, добре охолоджують!
- Продавець vKarakUliLux
Рома, Добрий день! Дуже дякуємо за відгук і високу оцінку! Будемо завжди раді Вам у нашому магазині! З повагою завжди Ваш VKARAKULILUX
- Ірина Ц***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
Все сподобалося. Дякую вам.
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Ірино! Дякуємо за відгук! До нових зустрічей в нашому магазині!
- Алла О***Відгук від покупця. Продавець: MoiDecor
Отличный товар,быстрая доставка.Боагодарю продавца за оперативность и профессионализм!
- Даценко В***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
Все супер, рекомендую!
- Переваги:
- Быстро честно
- Недоліки:
- Нет
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Валентине! Дякуємо за відгук! До нових зустрічей в нашому магазині!
- Наталія Г***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
Якщо чесно,то вони зовсім не охолоджують напій
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Наталіє! Перед використанням каменів, їх необхідно помістити в морозилку на 30 хвилин. Після цього вони добре справляються зі своїм завданням. Яку кількість каменів покласти в склянку/келих визначаєте Ви самі. Все залежить від обсягу налитого в ємність і як сильно хочете охолодити напій. Чим більше рідини, тим більше каменів потрібно покласти.
- Станіслав Т***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
Г***о редкое.Подарил Другу и от стыда чуть не умер...Охлаждает вообще х***я,да и после в этих камнях болтается жидкость
- Переваги:
- Цвет
- Недоліки:
- Одни разочарования
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Станіславе! Перед використанням каменів, їх необхідно помістити в морозилку на 30 хвилин. Після цього вони добре справляються зі своїм завданням. Яку кількість каменів покласти в склянку/келих визначаєте Ви самі. Все залежить від обсягу налитого в ємність і як сильно хочете охолодити напій. Чим більше рідини, тим більше каменів потрібно покласти. Щодо рідини всередині каменів, то вона була в камінні спочатку. Це передбачено виробником для найкращого охолодження напоїв. Вона не могла потрапити всередину каміння через метал із вашої ємності. Тому не пишіть дурниці.
- Інна У***Відгук від покупця. Продавець: HOMSEL
Сподобалися, користувались вже декілька разів. З функцією справляються- напій охолоджує.
Шкода, що тільки коробочка надійшла тріснута. А часу міняти вже не було... Купували на Новий рік.
Пропоную вам на майбутнє пакувати в картон, ( обмежено крихке тощо ...)- Переваги:
- Охолоджують
- Недоліки:
- До кубиків немає
- Яна Н***Відгук від покупця. Продавець: MoiDecor
Дуже добре
- Богдан М***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
Прекрасні каміння для напоїв, відмінно охоложують.
- Переваги:
- Швидко охолоджуються, довго тримають температуру
- Недоліки:
- Не виявив
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Богдан! Дякуємо за відгук! До нових зустрічей в нашому магазині!
- Аля З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класні камінці, на подарунок супер
- Представник постачальника
Добрий день, Аля! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш Moltis!
- Анна Б***Відгук від покупця. Продавець: HOMSEL
Очень классная,красивая штучка.Велике дякую.
- Недоліки:
- Нет
- Данило Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
камінці круто виглядають що просто що у віскі а особливо що з своєю задачею справляється
- Переваги:
- якість
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені своєю покупкою. Будемо раді дарувати Вам ще більше позитивних емоцій. З повагою завжди Ваш Moltis
- Роман М***Відгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
надіюсь жовтий колір не почне з часом зникати
- Переваги:
- Все відповідає опису
- Недоліки:
- поки не виявлені
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Романе! Дякуємо за відгук! До нових зустрічей в нашому магазині!
- СвітланаВідгук від покупця. Продавець: ILLUSIONEE
У золотому кольорі виглядають дуже стильно. Охолоджують добре і ще класно, що води немає як при використанні льоду. Рекомендую!
- Переваги:
- Добре охолоджують
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець ILLUSIONEE
Доброго дня, Світлано! Дякуємо за відгук! До нових зустрічей в нашому магазині!
- Олексій Н***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Металеві камені для вікі, які я придбав, вражають своєю якістю та довговічністю. Вони добре охолоджують напиток, ці камені мають гладку поверхню.
Мені все сподобалось!- Продавець HappyLife
Олексій, добрий день! Дякуємо Вам за детальний відгук! Раді що Вам все сподобалось! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- Назар Ч***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Гарний стильний набір,дуже добре підходить на подарунок
- Продавець HappyLife
Назар, добрий день! Дуже дякуємо за відгук і високу оцінку. Раді, що набір сподобався! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою керівник магазину HAPPYLIFE
- Люся І***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Камінці презентабельні, гарні стильні. Чоловік у захваті
- Продавець HappyLife
Люся, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Вам вдалось вгодити подарунком! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- Людвік О***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
камінці супер температуру напитку тримають добре, золотий колір дивиться дуже гарно як брати на подарунок мені самому сподобався
- Продавець HappyLife
Людвік, добрий день! Дякуємо Вам за детальний відгук! Раді що Вам все сподобалось! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: HappyLife
в золотому кольорі саме то супер
- Продавець HappyLife
Микола, добрий день! Дуже дякуємо за відгук і високу оцінку! Раді що Вам все сподобалось! З повагою завжди Ваш HAPPYLIFE
- ВасяВідгук від покупця. Продавець: HappyLife
Стильно виглядають на подарунок підійшли!
- Переваги:
- стильні
- Продавець HappyLife
Василь, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Вам вдалось вгодити подарунком! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- Мар'яна К***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Якісний матеріал і стильний вигляд, в комплекті є щипці які є дуже зручними у використанні! Добре охолоджують напій. Обов‘язково замовлю ще)!
- Переваги:
- Супер швидка доставка
- Недоліки:
- Ні
- Продавець HappyLife
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HappyLife.
