- Маряна Г***Відгук від покупця. Продавець: ForAnyBaby
Отримала замовлення швидко. Пляшка зручна в користуванні, мию в посудомийці. Малюку сподобалось, зручна. Антиколікова система. Легко мити.
- Переваги:
- Зручна
Легко мити - Недоліки:
- Не знайшла
- Валерія М***Відгук від покупця. Продавець: ForAnyBaby
Пляшечка чудова ,донечка з нею справляється з першого дня життя )))задоволені
- Продавець ForAnyBaby
Валерія,щиро дякуємо за відгук))
- ЮляВідгук від покупця. Продавець: ForAnyBaby
Користуємося вже тривалий час, все подобається, зручна для тримання
- Недоліки:
- Не виявила
- Продавець ForAnyBaby
Добрий день,Юлія
Дякуємо за відгук
- Александр П***Відгук від покупця. Продавець: ForAnyBaby
Бутилочка навіть краще ніж Філіпс авент,принаймні з цієї соски молоко ллється як треба ,мы задоволені.
- Переваги:
- Молоко ллється як треба-не заливає і не по капли за хвилину!
- Недоліки:
- Немає
- Продавець ForAnyBaby
Добрий день,Олександр!
Дякуємо за відгук
- Анжела К***Відгук від покупця. Продавець: ForAnyBaby
Гарно виконує свої функції. Дуже задоволені.
- НадіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якщо вирішите купити пляшечку д.Брауна, то купляйте в магазині, щоб побачити як вона виглядає. Купила її бо начиталась відгуків, що допомагає при коліках, оскільки моє мале дуже жадно п'є суміш і захвачує багато повітря, а ця вентиляційна система мала б допомогти. Ця вентиляційна система зовсім в соску не залазить, стоїть криво і якби я нестаралася запихнути туда хоть силою хоть так. Таке враження ніби вона не від тої пляшки. Тільки соскою можна притиснути добряче зі всієї сили і закрити.
- Переваги:
- Ніякі
- ЕвгенияВідгук від покупця. Продавець: Babyhappy
Отличная бутылочка, ребенку отлично подошла с 1 месяца
