- Владислав С***Відгук від покупця. Продавець: AxaTrend
Недолита кількість
- Недоліки:
- Бадяжене масло з різною кількістю вмісту
- Продавець AxaTrend
Доброго дня, Владислав. Нам дуже прикро, що ви не повністю незадоволені нашим продуктом. Зв'яжіться будь-ласка з нами по телефону вказаному в товарному чеку та при підтверджені наявності браку ми обов’язково зробимо заміну даного товару або зробимо повернення коштів. Дякуємо.
- Грінченко Д***Відгук від покупця. Продавець: AxaTrend
Брала для зволожувача повітря. Якістю та пакуванням повністю задоволена. Дякую!
- Переваги:
- Повністю відповідає опису. Зручні у користуванні. Приємні аромати.
- Недоліки:
- Не виявила
- Продавець AxaTrend
Вітаємо, Дарья! Дякуємо за ваш відгук про досвід користування та високу оцінку! Бажаємо Вам приємного користування!
- Дзюбик О***Відгук від покупця. Продавець: AxaTrend
Все чудово
- Продавець AxaTrend
Доброго дня, Оксана. Дякуємо вам за відгук та високу оцінку. Бажаємо Вам приємного користування!
- Головченко Е***Продавець: AxaTrend
Получила набор этот масел, открыли... Все флаконы воняют, похоже на то, что их открывали и переливали... Лишь один флакон из шести - полный, остальные серьезный недолив, смотрите фото. Но ладно бы с недоливом еще.. так же запахи всех флаконов одинаковые, как будто тройным одеколоном разбавили или чем то таким, только чуток нота кофе и еще хуже ванили чувствуется вместе с этим одеколоном. И заметить по фото можно одна банка вообще не с этой оперы, где нет фламинго, там и название другое. Вобщем, я как то уверена, что так не должно быть, деньги на ветер, от этих "запахов" голова разболелась, категорически не советую, продавцу "спасибо" за подставу.
- Продавець AxaTrend
Доброго дня, Олена. Нам дуже прикро, що ви незадоволені нашим продуктом. За нашими тестами та відгуками від наших покупців ми впевнено можемо підтвердити якість та відповідність заявленого об’єму в даних натуральних ефірних оліях.
Наш менеджер зв’яжеться з вами, та при підтверджені наявності браку ми обов’язково зробимо заміну даного товару. Дякуємо. - Головченко О***
Дополняю свой отзыв. С менеджером связались, оч вежливый и адекватный, в итоге я товар вернула, мне вернули деньги. К продавцам, претензий не имею!
