- Антон Р***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Все добре,але коли вікна запотівають не можна плівку зняти
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Дуже гарні
- Продавець FOUKS
Антоне, дякуємо за відгук! Рекомендуємо клеїти наклейки на добре просушену поверхню, в подальшому вологи не бояться. Нехай новорічні наклейки дарують позитив та святковий настрій! Чекаємо на Вас знову!
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: FOUKS
- Продавець FOUKS
Юрію, щиро дякуємо за позитив! Чекаємо на Вас знову!
- Дарина Ф***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Дуже задоволена покупкою!
Гарна прикраса в класну кімнату!
Створює свято!- Продавець FOUKS
Дарино, щиро дякуємо за чудовий відгук та високі оцінки! Чекаємо на Вас знову!
- Лада Р***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Очень понравились снежинки, нам еще и олененка подарили.
- Продавець FOUKS
Ладо, щиро дякуємо за чудовий відгук та фото! Нехай новорічні наклейки дарють позитив та святковий настрій! Чекаємо на Вас знову!
- Анна Д***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Сподобались наліпки - гарно виглядають, якісні, зручно клеїти є детальна інструкція. Немає толкового снігу на вулиці, то хоч на віконечку будуть сніжинки)
- Продавець FOUKS
Анно, щиро дякуємо за чудовий відгук! Вітаємо з новорічними святами! Чекаємо на Вас знову!
- Любов М***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Сніжинки супер!
- Продавець FOUKS
Любове, щиро дякуємо за високі оцінки та відгук! Вітаємо з прийдешніми святами! Чекаємо на Вас знову!
- Анастасія З***Відгук від покупця. Продавець: FOUKS
Дуже якісні і гарні наклейки. Дякую!
- Продавець FOUKS
Анастасіє, щиро дякуємо за високі оцінки та відгук! Вітаємо з прийдешніми святами! Чекаємо на Вас знову!
