- Лариса Б***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Дуже гарна в усьому -якість,міцність все супер.Дочтавка швидка.Дякую.
- Переваги:
- Вона крутезна, дуже .
- Недоліки:
- Я не знайшла жодного.
- Сергей Б***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Це те шо треба) дякую
- Переваги:
- Дуже Крута
- Недоліки:
- Нема
- Юлия Б***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Домовилась з продавцем зробити всю біту чорною- це не було проблемою. Дякую!
- Переваги:
- Швидко
- Оксана П***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Доброго дня!
Я думала , що напис зроблено фарбою, але це просто клейка плівка.
Брала на подарунок, засмутилася,бо виглядає дешево:( сама бита якісна.
В магазині запевнили , що якісна плівка, все буде добре, літери не відпадуть !
А через місяць плівка почала відходити !
Не рекомендую:(((- Переваги:
- Якісна бита
- Недоліки:
- Не якісний надпис , відпали літери:(
- Продавець TOP_1
Дякую за Вашу відповідь. В описі до товару є інформація про те що це не фарба , а автовініл ( плівка)
Також після оримання вашого запиту , чтого там плівка , а не фарба ми відразу звязалися з Вами та запропонували повернення.
Плівка дуже якісна і тримається більше двух років але її термін також залежить від того , як знею поводяться.
Також хоче звернути Вашу , що з моменту замовлення пройшло більше 4х місяців, пропозиція для Вас щодо повернення залишаємо досі актульною.
Ми повністю впевненні в якості ношого товару.
- Роман Р***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Біта прийшла вчасно, без жодних затримок. Якістю цілковито задоволений.
Недоліків немає. - Богдан О***Відгук від покупця. Продавець: TOP_1
Все супер. Біта класна. Прийшла вчасно, без запізнень. Дякую.
