Картка Rozetka

Відгуки покупців про Жіночі зимові черевики MYZ 2081О БЕЖ з натуральної бежевої нюдової шкіри. Розмір 41

Код:  403624689
Оцінка користувачів 4.29/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Елена К***
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Відносно непогана якість , як для такої ціни . Варто взяти до уваги - розмір впритик , купувала 40 то з теплим носком їх не вдягнути , навіть з тоненьким вже тіснувато .

    • Продавець  MY MYZ

      Навіщо купувати впритик??? Розмірна сітка вказана на сайті.
      Зимове взуття завжди треба брати із запасом устілки (теплі шкарпетки, колготки тощо), воно не повинне бути впритул! Бо стисла стопа = порушення кровообігу і, як слідство, будуть мерзнути ноги.

  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Дружина задоволена.

    Переваги:
    Теплі, Стильні.Легкі.
    Недоліки:
    Устілки не виймаються.
  • Татьяна
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Внешне стильные, модные, из хорошей кожи, мягкие. Но, если рассмотреть внимательно, то пошиты не фабрично, не совсем аккуратно. В одном ботинке змейка вылезла за пределы строчки и ботинка. Неприятно удивило, что нет стельки, то есть мех пришит прямо к подошве. Мне не комфортно от этого, придётся вставлять стельку. Ботинки на узкую ногу.

    Переваги:
    Стильные, модные, мягкие, из хорошей кожи.
    Недоліки:
    Нет стельки, мех пришит прямо к подошве, возможно будет жёстко при ходьбе. На узкую ногу. Пошив далёк от идеала, не фабричный.
  • Юлия И***
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Зручні

  • Вікторія К***
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Черевики зручні легенькі класні

    Переваги:
    Красиві
    Недоліки:
    Ще немає морозів а в мене в них вже мерзнуть ноги
    • Продавець  MY MYZ

      Хутро, що використовується у нашому взутті, розраховане на температуру до -20°.
      Якщо взуття не гріє ноги, то радимо звернутися до профільного фахівця (можливе порушення кровообігу в організмі, наявність гіпертонічної хвороби або вегето-судинної дистонії).
      Дякуємо за відгук!

  • Вікторія П***
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 39

    .

  • Елена Г***
    Відгук від покупця. Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 39
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Гарні, зручні черевики )

    Переваги:
    Стильні
    Недоліки:
    Не знайшла
    • Відповідність повноті

      Середнє

    • Відповідність підйому

      Середній

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      -10°C

    • Продавець  Bago4ka

      Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!

  • Марія П***
    Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Відразу скажу що вони маломірять хоч і написано на розмір ступні 27 см., вони підійдуть для тих у кого вузька нога та розмір ступні 26 см., на вигляд не погані.

    Переваги:
    На вигляд не погані
    Недоліки:
    На розмір ступні 26 см.
    • Продавець  MY MYZ

      Устілка 27 см в 41 розмірі!!! Не стопа!
      Зимове взуття завжди треба брати із запасом устілки (теплі шкарпетки, колготки тощо), воно не повинне бути впритул! Бо стисла стопа = порушення кровообігу і, як слідство, будуть мерзнути ноги.

  • Наталія
    Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Зовні гарні , але в об'ємі виявились малими

    Переваги:
    Якісні і гарні
    Недоліки:
    На вузеньку ножку
    • Продавець  MY MYZ

      Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!

  • Наталія
    Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Маломірять.

    • Відповідність розміру

      Замале

    • Продавець  MY MYZ

      Розмірна сітка вказана в описі товару!!!

  • Катерина Л***
    Продавець: MY MYZ. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Чудові черевики! На наш 40, але щоб було вільно краще взяти 41 розмір. Шкіра м'яка приємна на дотик. Зовсім не важкі і дуже зручні. Все відправили дуже швидко)

    • Продавець  MY MYZ

      Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!