- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Купую вже другу. Дуже вдобно працює від 5 воль .
- Переваги:
- Ціні/Якість
- Недоліки:
- Нема
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар! Слава Україні!!!
- Віталій Д***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Чудово гріє, як від паверу, так і від блочка живлення
- Переваги:
- Працює. За свою ціну топ.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар! Слава Україні!!!
- Тушинський І***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Справді якісна річ
- Переваги:
- Чудово працює. Саме так як сподівалися. Ефект посилюється, якщо загорнути в "конверт" з якоїсь, наприклад, теплої кофти, - прямо дуже тепло тоді
- Недоліки:
- Не виявив
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар! Слава Україні!!!
- Віталій П***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Гріє + - норм. Краще павер з потужним вих.USB, дуже бистро розряджає!!!
- Переваги:
- Зручна
- Недоліки:
- немає
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар! Слава Україні!!!
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Працює норм, потрібна нині в господарстві річ
- Переваги:
- Доступне тепло
- Недоліки:
- Поки що не знайшов
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- Костянтин М***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
В цілому можна сказати - ковдрочка гріє! Десь за півгодини нагріло...ну, скажімо так, відчутно. Але - ще не скористався, хочу зробити накривочку, щоб не забруднити. P.S. Цікаво... А як можна отримати від павербанку максимальну силу струму?...
- Переваги:
- Гріє, та й на вигляд приємний
- Недоліки:
- Не відчув
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- ОленаВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Гріється швидко, дуже приємне тепло, сфінкс тепер живе тільки на ній. Доставка як обіцялося, три дні.
- Переваги:
- Дешево, швидка доставка, гарно працює, кіт спить доверху пузом
- Недоліки:
- виглядає як коштує, в інтер'єрі не дуже) пошию чохол під колір котячого будиночка
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- Валентина З***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Курорт спеціально для вуличних котиків, врахувавши майбутні морози. Але воно ледве тепле, ледве тепле!!!! Не раджу зовсім!!
- Недоліки:
- Не гріє!!! Ви не перевіряєте товар перед тим як відправити?
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Нам шкода, що Ви залишились не задоволені товаром. Якщо Вам не подобається товар, ми приймаємо його на повернення згідно чинного законодавства. Нагадуємо, що для корректної роботи електрогрілки, мінімальна сила струму повинна бути 1.8 А
- Андрій К***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Гріє не дуже сильно, але достатьньо.
- Переваги:
- Ціна, працюе від USB
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!! P.S. Чим білше буде сила струму, тім сильніше грілка буде гріть.
- Ірина М***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Не гріє, вообще....
- Недоліки:
- Маленьке поле потепліло і все
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Нам шкода, що Ви залишились не задоволені товаром. Якщо Вам не подобається товар, ми приймаємо його на повернення згідно чинного законодавства.
- ЕкатеринаВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Данная электропростынь используется для подогрева ног от аккумулятора во время отключений света. Свои ф-ции выполняет.
- Переваги:
- Хорошо греет. Размер - четко для ног.
- Недоліки:
- Пока не найдены.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- ПтицяФВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Вагалася, чи брати.
Не жалкую. Без світла не маю опалення, тож грілка не гаряче, але приємно гріє і від ноутбука і від павера і від блочка зарядного. Краще моститися на неї, а не зверху тримати.
Котикам точно зайде без ризику перегрітися.
Увага: з одним із блочків (справним і потужнішим за інші) чомусь не працює. Так що не поспішайте повертати, раптом що. Перевірте альтернативи.- Переваги:
- Справді приємно гріє від юсб. Безпечна для котиків/песиків. Але на вулицю у буду краще повноцінна від мережі.
- Недоліки:
- Особливість: відмовилась працювати від одного з живих потужних блочків. З іншими все ок. Мені не критично це.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- Наталія С***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Вообще не греет, очень разочарованна ((((((((((((
- Переваги:
- -----------------
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Нам шкода, що Ви залишились не задоволені товаром. Якщо Вам не подобається товар, ми приймаємо його на повернення згідно чинного законодавства.
- ПтицяФ
А спробуйте інший булочок, заради експерименту. У мене з одним конкретним відмовилась дружити. Якби не спробувала одразу від ноута, повертати б довелося.
- Наталія С***
Усі гаджети підключала,але без результату((((((
- Григоренко А***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
купив
пожалів
чесно... я розумію що з доставкою 300 грн це не великі гроші....але таке відчуття що робили лівою ногою з закритими очима - ну кааамон
хоч лежи
хоч стій
гріє погано...
брав песику той терєру ....
а що з конектором??? то не заводский клей,щілина і резинка...
його можна повернути?????- Переваги:
- нууууль не було і не буде
- Недоліки:
- просто огляньте фото
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Нам шкода, що Ви залишились не задоволені товаром. Якщо Вам не подобається товар, ми приймаємо його на повернення згідно чинного законодавства. P.S. Щоб добре грілка гріла, повинна бути мінімальна сила струму 1,8А. ( данна інформація є в керівництві по експлуатації). Що стосується конвектора, то виробник ставить зверху прорезиненну термоусадку, щоб було зручніше братися пальцями.
- Геннадій С***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Пока ,3 день гріє через адаптер 5v єлі,єлі.Через павербанк ще не пробував...
- Переваги:
- 5v, ціна
- Недоліки:
- Слабо гріє
- Продавець Kykyshop
Вітаю! Геннадій, потрібно використовувати адабтер з мінімальною силою струму 1.8 А.
- Самойленко Н***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
можно пользоваться.. греет по всех поверхности..
- Переваги:
- греет по всей поверхности
- Недоліки:
- могло бы греть сильнее
- Продавець Kykyshop
Наталія, дякуємо за Ваш позитивний відгук. Для того щоб грілася трохи сильніше використовуйте джерело живлення більш ніж 2 А.
- Лариса М***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Гріє гарно, навіть більше ніж очікували, брали в дитячу кроватку. Зручно, що від павербанку.
- Переваги:
- Зручно при відключенні світла
- Недоліки:
- Відсутній регулятор температури
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- Тетяна Ш***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Майте на увазі що грілка ледь гріє, до користування не підлягає. Продавець запевнив що є варіант при транспортуванні. Скріншоти листування додаю. 200 з копійками не принципова ціна, принципово що шукали якісний товар в обмежений час, і зараз воно просто лежить, бо основні функції і з 1,8А, ні з 2А не виконує
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Не виконує своїх зазначених функцій, продавець шахрай
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Нам шкода, що Ви залишились не задоволені товаром. Якщо Вам не подобається товар, ми приймаємо його на повернення.
- Продавець Kykyshop
1,8А, ні з 2А не працює, це ознаки шахрая! ) А посилати літню людину за посилкою, то це норм?
- Продавець Kykyshop
І перевірте свої скріни, бо переписка не співпадає чомусь з нашою перепискою в історії. Нажаль ми, як продавці сююди її завантажити не можимо, але це тільки тут!
- ИгорьВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Греет с мощной зарядкой, медленно, как и электро-простыни.
- Переваги:
- Греет, котику нравиться.
- Недоліки:
- Греется не вся поверность.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо Вам за вибір нашого магазину! Завжди раді надати якісний товар та швидку доставку! Слава Україні!!!
- Мар'ян Р***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Практично не гріє, ні від павера, ні через зарядку для телефону 5В 2А. 30 хв роботи - трохи тепліша за кімнатну температуру
- Переваги:
- Комплектація і якість виконання - як на фото
- Недоліки:
- Не гріє
- Продавець Kykyshop
Мар'ян, дякуємо за Ваш відгук! Підкажіть будь-ласка чим саме виміряли температуру нагріву? Оскільки чутливість до тепла у всіх різна.
- Мар'ян Р***
На жаль, термометра лазерного не маю, тому пробував рукою, але вона була трохи тепліша, ніж речі кімнатної температури. Чи нею передбачений нагрів не більше 25-30 градусів???
- Продавець Kykyshop
Спробуйте, сісти на неї або лягти. Потім гапишіть нам в особисті. Дякую!
- Виктор Т***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Хороша грілка. Павера на 40000 вистачило на 10 годин
- Продавець Kykyshop
Віктор, дякуємо за ваш позитивний відгук! Приємного користування! Звертайтесь до нас ще!
- Марина К***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Горілка супер. Добре гріє і чудово справляється зі своєю функцією.
Брали як піджопник в дитяче крісло в автомобілі.- Продавець Kykyshop
Марина, дякуємо за Ваш позитивний відгук! Приємного Вам користування! Звертайтесь до нас ще!
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Перше враження: грілка добре гріє, нагрівається швидко.
Окремо хочеться відзначити роботу продавця: дуже уважний, весь час на зв'язку, швидко вирішує всі питання.- Продавець Kykyshop
Юлія, дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування! Звертайтесь до нас ще! Постійним покупцям надаємо додаткову знижку!
- Бойенко В***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Чогось нагрівається тільки посередині горілки.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Григорий Л***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Від 2А гріє добре,недоліків поки не знайшов,швидко нагрівається.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Валерий Г***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Працює гарно, дякую!
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Коваль Ю***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Все супер! Головне - підібрати павербанк. Бажано, не менше 20000 mAh (десь 7 год.) роботи, та краще 2 вольти на виході й буде все добре.
- Переваги:
- Продавець уважний, товар якісний. Питань до грілок немає. За свої гроші однозначно топ.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Тетяна П***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Дякую, на свою ціну, дуже гарна, якісна річ, добре нагрівається
- Переваги:
- Дуже гарно прогрівається
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук. Приємного Вам користування.
- Анастасія С***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Не працює
- Продавець Kykyshop
Анастасія, дякуємо за Ваш відгук! Не можемо до Вас додзвонитися, для вирішення Вашого питання. Зв'яжіться будь-ласка з нами любим зручним для Вас способом. Нагадуємо, що для корректної роботи данної електрогрілки, мінімальна сила струму повинна становити 1.8 А.
- Петашев В***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
За свої гроші гріє добре, рекомендую
- Переваги:
- Дійсно гріє
- Недоліки:
- Поки не виявив
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Греет чуть лучше чем ничего. Свои 1.8 ампера потребляет по замерам, но этого, видимо, мало. Для самых крайних случаев в суровую зиму может и пойдёт для оттаивания от пауэрбанка. Но не более. Не ждите от него тепла как от подогрева сидений. Тепла чуть больше чем от холодной рельсы на морозе :)
- Недоліки:
- Не греет
- Продавець Kykyshop
Володимр, дякуємо за Ваш відгук! Нагадуємо, що для корректної роботи електрогрілки мінімальна сила струму повинна бути 1.8 А (для мінімального нагріву). Також, звертаємо Вашу увагу нате, що при отриманні товару потрібно його обов'язково перевіряти, оскільки при транспортуванні могли пошкодити товар. На весь товар діє гарантія 12 місяців, якщо він Вас не влаштовує, можете повернути або замінити на інший, для цього зв'яжіться з нами і ми Вам обов'язково допоможему в вирішенні Вашого питання! Гарного Вам дня!
- Лілія З***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Вітаю.
Електрогрілка класна нагрівається поступово від потужного павера скоріше, загалом річ прикольна, коли немає розетки поруч.- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Людмила О***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Совсем не греет, нет регулятора
- Переваги:
- Больше недостатков
- Недоліки:
- Плохо греет, нет регулятора
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Для коректної роботи данної електрогрілки повинна бути мінімальна сила струму 1,7 А (про що Вам казали під час телефонної розмови, так саме, що і там відсутній регулятор).
- Людмила О***
Слушайте, но ведь это неправда - в телефонном разговоре стандартно уточнили заказ и заверили, что его быстро отправят. Ни про отсутствие терморегулятора, ни про другие требования не говорилось. Замените картинку и в описании указывайте все, как оно есть на самом деле. Это просто непорядочно.
- Людмила О***
Претензий не имею, на картинке и в описании все указано верно. На первом фото товара павербанк, который я приняла за терморегулятор. Приношу свои извинения.
- Вікторія В***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Купувала для киці. Киці сподобалося.
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Сьогодні отримав і вже протестував. Дуже гарна грілка. Якщо використовувати нормальний блочок в розетку або потужний павербанк то проблем немає. Гріе так, що підкладав подушку зверху, щоб не згоріло там знизу)
- Переваги:
- Гарно гріє
- Недоліки:
- За таку ціну немає)
- Продавець Kykyshop
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного Вам користування!
- Kate R***Відгук від покупця. Продавець: Kykyshop
Дуже погано гріє, майже зовсім
- Недоліки:
- Не гріє
- Продавець Kykyshop
Доброго дня! Для данної електрогрілки потрібна сила струму мінімум 1.7A.
