- Татьяна Л***Відгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: L. Колір: Молочний
Мій чоловік був у захваті від подарунка на день народження
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Тетяно!
Хай вишиванка і надалі дарує гарні емоції Вашому чоловікові. Приємного користування!
- Татьяна Л***Відгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: L. Колір: Молочний
Якість супер, товар як на фото.
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Тетяно!
Радіємо, що Ви задоволені якістю придбаної футболки. Хай гарно носиться та дарує своєму новому власнику позитивні емоції!
- Олена К***Відгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: M. Колір: Молочний
Дуже гарна, дякуємо
- Продавець Children's
І Вам дякуємо, Олено, - за покупку та зворотній зв'язок.
Приємно дізнатися, що Ви задоволені.
Хай футболка гарно носиться та дарує позитивні емоції!
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: XL. Колір: Молочний
Дуже гарна і якісна вишиванка! Дякую за швидку доставку)
Рекомендую)- Переваги:
- Якість, ціна
- Недоліки:
- ———
- Продавець Children's
Дякуємо за покупку та за відгук, Ольго!
Дуже раді, що Вам сподобалася вишиванка. Хай гарно носиться!
- Олександра О***Відгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: S. Колір: Молочний
Все супер
- Продавець Children's
Щиро дякуємо за зворотній зв'язок, Олександро!
Радіємо, що Вам сподобалася футболка! Хай гарно носиться!
- ЕвгенияВідгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: M. Колір: Молочний
Фото в дополнение к моему предыдущему комментарию
- Переваги:
- Все подошло
- Недоліки:
- Не обнаружено
- ЕвгенияВідгук від покупця. Продавець: Children's. Розмір: M. Колір: Молочний
Вышиванка очень понравилась, плотная, приятная на ощупь. Красивый цвет, после стирки состояние отличное, стирала вручную.
Полномерная, на подростка ростом 175 см и вес 64-65 кг размер М ещё с хорошим запасом- Переваги:
- Все понравилось
- Недоліки:
- Не обнаружено
- Продавець Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Євгеніє!
Приємно чути, що Ви задоволені якістю товару.
Хай вишиванка гарно носиться і тішить свого власника.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і надалі!
