- Богдан Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
рекомендую
- Переваги:
- якість відповідає опису
- Недоліки:
- немає
- Мельник О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Купила данную тушь дочери 16 лет. Дочь довольна тем, что на протяжении суток тушь не осыпается. Это не туши фирмы ланком (цена на них сейчас кусается), поэтому нужно наносить на ресницы 2-3 раза. Но в сравнении с тушью фирмы пупа она на порядок выше. Цена соответствует качеству. Дочке этой туши хватило на 3 месяца при ежедневном использовании.
- Переваги:
- Стоимость, не осыпается на протяжении суток, цена соответствует качеству
- Недоліки:
- нужно наносить на ресницы 2- 3 раза, чтобы получить эффект ланкома
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Нажаль, мені туш не сподобалася: туш майже на фарбує вії. Була здивована, бо це нормальна фірма.
Нажаль.- Переваги:
- Не побачила, нажаль.
- Недоліки:
- Туш майже не фарбує вії.
- Елена А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Получила сегодня тушь, сразу ее опробовала, качественная, придаём объём , без комочков, не оставляет отпечаток на веке, справилась по описанию. Очень удобно что имеется зеркальце. На туше есть срок годности. Не смотря на то что она не запечатана тушь имеет приятный запах и количество не нарушено. Отдельное спасибо за бесплатную доставку Розетка ! Товар рекомендую !
- Переваги:
- Качественная
- Недоліки:
- Нет
- Гречаная А***Відгук від покупця. Продавець: JEWELY SHOP. Колір туші: Чорний
Заказала тушь, надеялась получить как на фото, но меня ждала подстава. Вот фото, где полностью чёрная тушь, она куплена ранее и с силиконовой кистью ( товар как на фото)... а вот тушь с красной полосой то что я получила с щетинистой кисточкой
К сожалению времени не было проверить и забрала с НП без проверки, доверився продавцу... а зря!!!!- Переваги:
- Никаких
- Недоліки:
- Кидалово
- ІринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Хороша щіточка, туш вії видовжує, не злипається та не осипається. Моя улюблена! І з дзеркальцем дуже зручно
- Переваги:
- Якісна туш
- Недоліки:
- Нема
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Тушь качественная, не осыпается, ложится без комочков, хорошо удлиняет ресницы и не слипается.
- Переваги:
- Хорошее качество
- Недоліки:
- Не обнаружила
- Журавлев А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Пользуюсь не первый год, любительницам "Буржуа" точно понравится,рекомендую.
- Переваги:
- хорошее французское качество
- Недоліки:
- нет
- ЛіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Туш хороша, зручна кісточка, легко наносити, не склеює вії, те, що я хотіла.
- Переваги:
- Якість
- Marina B***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Спасибо Розетке за акцию. Увидела цену в масс маркете и обалдела. Спасибо. Беру эту тушь не первый раз. Классная
- Переваги:
- Цена. Качество
- Недоліки:
- У Боржуа их быть не может
- галинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Купувала хрещениці на Миколая. Брала зі знижкою. Такої ціни ніде не бачила.
- Переваги:
- Хороша та якісна туш
- Недоліки:
- Нема
- Бедим Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Классная
- Дмитрий А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Хорошая тушь за эти деньги
- Переваги:
- Производитель
- Недоліки:
- нет
- ЛюдмилаПродавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
користуюсь 6 місяців. вона ідеальна. кожна вія окремо, природньо виглядає, вії не злипаються. туш не осипається та не змазується протягом усього дня. взагалі не люблю сіліконові щиточки, але ця наносить туш ідеально.
дуже зручно, що э дзеркало
а за таку ціну - то взагалі фантастік- Переваги:
- натуральний вигляд та стійкість
- Недоліки:
- немає
- Варга И***Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Добрый вечер,подскажите дату изготовления и конечную дату употребления.
- Алексей З***Продавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Туш отличная
- Переваги:
- Стойкая, кисточка удобная.
- СофияПродавець: Rozetka. Колір туші: Чорний
Очень хорошая. Только брали в магазине чуть переплатили.
