Картка Rozetka

Відгуки покупців про Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975)

Код:  410156832
Оцінка користувачів 4.37/5
на основі 97 відгуків
  • 5 зiрок
    52 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    6 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Володимир Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    За таку ціну дуже добре.

  • Стас Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    замовляв 3 роки тому, з того часу взагалі не мав з нею проблем, на linux також чудово працює

    Переваги:
    зручна, і живуча мишка
    Недоліки:
    відсутні
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Приємно лягає рука

  • Никита Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Купил 2 на всякий случай и всё равно бракованный мусор. На одной правая кнопка сама нажимается, на другой левая болтается.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • евген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Двоной клик каждые 2 часа. Покупал две мышки в разное время (разница 3 месяца) на разные ПК. Вывод такой что сейчас новая партия идет с глюком.

    Переваги:
    Удобства
    Недоліки:
    Двойнок клик каждые 2 часа.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за відгук. Якщо помічаєте суттєві зміни роботи пристроїв у процесі експлутації – радимо відразу звертатися до колег із нашого сервісного центру для усунення можливих несправностей. Контакти СЦ: bloody.com.ua/service-centers

  • Анатолій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Дуже гарна мишка

    Переваги:
    Все в ній добре
  • Денис Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Отличная мышка. Главное правильно настроить

  • Анатолій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Гарна

  • Олександр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Супер

    Переваги:
    А4
  • Вадим Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Чудова миша. Після минулої a4tech x7 mb (яка прослужила 9 років) дана миша дуже добре лежить у руці, важкувато було розібратися із софтом, але 2 годинки і все. Миша повністю готова до користування.
    Підсвічування не нав'язливе, миша дуже добре ковзає по коврику. По вазі трошки лекша ніж х7, але bloody трохи більша за х7 тому ця відсутність ваги нівелюється.
    Приємно що dpi можна налаштувати індивідуально під себе(але це треба трошки "покопатися" у софті)
    Приємно що є 5 режимів (із зовсім різними налаштуваннями) які дуже легко перемикаються на самій миші

    Переваги:
    Ненав'язлива підсвітка, дуже добре лежить у руці, гарно ковзає по коврику, тихі натискання клавіш.
    Недоліки:
    Миша має ДУЖЕ багато налаштувань через не зовсім інтуїтивно-зрозумілий софт. Тому треба бути готовим до відносно довгого налаштування(для мене не критично)
  • Костянтин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Супер !

  • Євген Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Чудесная мышь. Отличное качество. Идеальная оргонимика и количество кнопок.

    Переваги:
    Всё супер.
    Недоліки:
    Это не недостаток, но было бы вообще огонь, если бы была чуток тяжелее.
  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    подсветка светит 3 секунды не помогает не чего попался брак

    Переваги:
    нет
    Недоліки:
    подсветка светит 3 секунды
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Зверніться будь ласка в сервісний центр для діагностики та гарантійного обслуговування
      Контакти СЦ: bloody.com.ua/service-centers

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Я останні років 10 купую A4Tech Bloody, мені вони найбільш зручні. Продивившись іні моделі A4Tech Bloody що зараз в наявності мені здається що це найбільш зручна. Якщо помиляюсь відпишіть.
    PS: Для порявняння, пробував Logitech MX Master 3S Performance Wireless, там є мінуси: важка, занадто легко натискаються кнопки (інколи під вагою пальця клік спрацювує як не дивно). Тому ця модель мені більше зайшла.

    Переваги:
    Зручність, дизайн.
    Недоліки:
    Протрималась приблизно 1.5 роки щоденного використання, поки не з'явився періодичний даблклік (при одноразовому натисканні)
  • Назар М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Купив дану мишку сьогодні на вигляд всьо чотко круто,але нюансів є купа краще взяти j90,софт програма крива дуже безтолкова нічого зробити немож там по факту як ти користуватись я нерозумію,що лиш і не пробував і де лиш не читав без толку, мишка незручна для кисті має посередині горб не всім буде комфортно,за макроси дуже окрема тема,програма небачить ніодного скрипта тому мій відгук буде чесним якщо очікуєте чогось вау то тут такого небуде,краще взяти іншу мишку але не такої форми,програма bloodyworkshop 8 убога сильно краще б б некупляв таку мишку але що маєм те маємо(або якийсь ключ може треба я незнаю

    Переваги:
    Дизайт якість
    Недоліки:
    Софт нікудишній,важко звикнути
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Вітаємо Назаре! Спробуйте завантажити попередню версію софту Bloody7, можливо ця версія для вас буде краща.
      Завантажити обидві версії можна за посиланням: bloody.com/en/Detailed.php?rid=1&cid=229

  • Алексей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Мишаку вже більше 5ти років. Все просто супер. Зараз почало колесо підлагувати, але якщо помре то візьму нову на заміну.

  • Дмитро Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Отличная мышка с подсветкой
    Работает четко удобная в из с пользование

    Переваги:
    Много функциональная
    Недоліки:
    Нет не достатков
  • Руслан Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Друга миша, попередня прослужила 5 років. Ціна супер якість супер за таку ціну. Доречи, в перший миші тільки скрол трохи почав глючити, а так все працювало. Лень було розбирати та чистити

    Переваги:
    Чутливість, надійність
    Недоліки:
    немає
  • Никита Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Второй раз купил, думал проблем не будет как в первый раз, но ничего не поменялось. Две проблемы, которые очень бесят:
    1. Правая кнопка нажимается сама, когда у меня просто на ней лежит палец, и то у меня руки маленькие.
    2. Шкрябает по коврику как по наждачке. Дно чистое, ножки гладкие, но вечно что-то шкрябает из-за чего падает точность.
    Пришлось купить потому что мне нужны макросы и здесь идеальное расположение автокликера, на мышках по 2-3к грн не могут соизволить её поставить.

    Переваги:
    Макросы, софт
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Можливо проблема скреготу не в ніжках мишки, спробуйте протестувати на іншій поверхні.

    • Василь

      Скажи пожалуйста, где ты макросы скачивал?

  • Иван Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Ужасный софт

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Нет
  • Анастасія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    дуже класна миша, покупала хлопцю, гарно світить, прийшла в гарному стані!

  • Іван В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Нарікань немає, чудова в використанні. Для початківця те що треба. По вазі чудова

    Переваги:
    Ціна якість
    Недоліки:
    Немає
  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Купив цю мишу бо стара Bloody накрилась (mouse up відпрацьовує інколи сам по собі, коли клавіша натиснута), але то була більш дешева версія, тож сподіваюсь ця буде працювати краще. Взагалі пробував різні миши (Logitec, Razer). Попередньо придбав Logitech MX Master 3S, але вона виявалась важдка і з дуже чутливими клавішами, настільки, що під вагою пальця права кнопка періодично натискалась (сам в шоці). Але якщо у вас такої проблеми немає і є на це гроші, то можу рекомендувати. Лишив на подарунок.
    Також купував (і повернув) Razer Basilisk V3. Зручна, легка, але після Bloody мишей ріже вухо гучність натиску на кнопки. Хоча для когось думаю це не проблема.
    З цією мишею комфортно. Легка, кнопки натискаються не дуже жостко або легко.
    Рекомендую.

    Переваги:
    Зручна, легка, кнопки натискаються не гучно
    Недоліки:
    Не дуже мінус, але хотілося б wireless варіант
    • Артем Г***

      Ця мишка більше ста грам важить, я не розумію про яку перевагу в вазі ви пишете, можу тільки уявити яким камнем ви до цього користувались, якщо ця мишка для вас легка)

  • Дмитрий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Скорее всегд через год-два пойдет по пути сородичей и будут проблемы с колёсиком, увидим

    Переваги:
    довольно удобная, работает норм.
    Недоліки:
    острая вторая кнопка, пришлось стесать пилкой
  • Дмитро Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Нормальна, зручна.

  • Александр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Спустя почти 4 года пользования можно сказать, что мышка живучая и более менее надежная, но со своими достоинствами и недостатками.

    Переваги:
    Неплохие материалы, работает почти четыре года, неплохо лежит в руке, хороший провод в тканевой оплетке
    Недоліки:
    Тяжелая, спустя время появляется дрожание и небольшой дрифт курсора, небольшой люфт лкм, неудобный софт
  • Сергей О***
    Відгук від покупця. Продавець: Діамант. Колір: Чорний із сірим

    Бомба про100)

  • Константин Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Мышь супер до сих пор работает.

    Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    П.О
  • Сергій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Не розчарований. Ціна - якість

  • Єгор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Мишка топ 10/10, але коробка прийшла порвана і помнута.
    На миші з заводу активована кор3/4 тому беріть

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо вам за придбання продукції Bloody та бажаємо подальшої успішної експлуатації.

  • Артем Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Все би нічого якби не ПКМ, який нажимається фактино біля кнопки дпі, при активній грі часто нажимаєш його ненавмисно, я не знаю навіщо компанія а4теч робить хід пкм більш легчий чим лкм. На мищці від Хевіт і на Хайпер ікс такого не було, є якби з чим порівнювати, но видно в зв'язку з цим товар буду повертати.

    Переваги:
    Сенсор
    Недоліки:
    Конструкція
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро шкода, що дана модель Вам не підійшла. У нас великий вибір мишок, можливо Вам підійде інша модель.

  • Сергій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Чудова миша. Рекомендую

    Переваги:
    Зручна, витривала
    Недоліки:
    Не виявив
  • Владимир П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    Мне нравится

  • Мария Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний із сірим

    С мышкой все нормально, но коробка приехала в трех местах порванная.

    Переваги:
    Мышка работает
    Недоліки:
    Коробка в ужасном состоянии. Такое дарить стыдно…
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • Нікіта
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Мишка топ за свої гроші!

    Переваги:
    Доволі непоганий сенсор який не зривається, багато налаштувань в софті, гарна ргб підсвітка, і найголовніше вона дуже зручно лежить в руці.
    Недоліки:
    За таку ціну їх просто не може бути!
  • Анжела Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Здравствуйте,забрали мышь ,подарок ребенку ,мышка не работает