- Даша Ч***Відгук від покупця. Продавець: Hedgie
Перший раз купили корм все було добре.
Вирішила замовити 3 пачки корму 2 нормальні а в третьому була павутина і на кришці була личинка!!!- Продавець Hedgie
Приносимо свої вибачення. На жаль, таке справді трапляється, адже корм виготовляється з зерна та рослинної сировини, які не протруюються і не проходять хімічну обробку від шкідників, оскільки така обробка може залишати шкідливі сліди діючих речовин на зерні та бути шкідливою для гризунів та птахів. Краще ми замінимо банку корму, ніж Ваш улюбленець захворіє, отруївшись залишками хімічної обробки.
Тож ще раз просимо вибачення і готові надіслати Вам іншу банку корму на заміну. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення. - Продавець Hedgie
Заміна відправлена, ще раз приносимо свої вибачення. Гарного дня!
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: Hedgie
Сподобалось
- Лілія К***Відгук від покупця. Продавець: Hedgie
Неймовірна суміш) дуже багато усього) шушику дуже подобається
- Переваги:
- Різноманіття всього
- Недоліки:
- Нема
- Олена С***Відгук від покупця. Продавець: Hedgie
Мої шиншиллки дуже швидко з'їли!
- Юлія Р***Відгук від покупця. Продавець: Hedgie
Залишилася дуже задоволена, чудовий прикорм для шиншил
- Переваги:
- Якість, структура, різноманітність
- Кристина Л***Відгук від покупця. Продавець: Моє щастя
Корм прийшов швидко. Дуже гарної якості. Нашій шиншилці сподобався. Будемо замовляти ще. Дякуємо продавцю
- Власта Ф***Відгук від покупця. Продавець: Моє щастя
Дуже хороший корм. Якісна упаковка і дуже зручна. Дякую.
- Переваги:
- Ціна на корм нижче ніж у зоомагазин.
- Недоліки:
- Немає.
