Картка Rozetka

Відгуки покупців про Корм для шиншил "Chinchilla" тм Буся - 500г

Код:  411020445
Оцінка користувачів 4.71/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Hedgie
  • Даша Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Hedgie

    Перший раз купили корм все було добре.
    Вирішила замовити 3 пачки корму 2 нормальні а в третьому була павутина і на кришці була личинка!!!

    • Продавець  Hedgie

      Приносимо свої вибачення. На жаль, таке справді трапляється, адже корм виготовляється з зерна та рослинної сировини, які не протруюються і не проходять хімічну обробку від шкідників, оскільки така обробка може залишати шкідливі сліди діючих речовин на зерні та бути шкідливою для гризунів та птахів. Краще ми замінимо банку корму, ніж Ваш улюбленець захворіє, отруївшись залишками хімічної обробки.

      Тож ще раз просимо вибачення і готові надіслати Вам іншу банку корму на заміну. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення.

    • Продавець  Hedgie

      Заміна відправлена, ще раз приносимо свої вибачення. Гарного дня!

  • Катерина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Hedgie

    Сподобалось

  • Лілія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Hedgie

    Неймовірна суміш) дуже багато усього) шушику дуже подобається

    Переваги:
    Різноманіття всього
    Недоліки:
    Нема
  • Олена С***
    Відгук від покупця. Продавець: Hedgie

    Мої шиншиллки дуже швидко з'їли!

  • Юлія Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Hedgie

    Залишилася дуже задоволена, чудовий прикорм для шиншил

    Переваги:
    Якість, структура, різноманітність
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Кристина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Моє щастя

    Корм прийшов швидко. Дуже гарної якості. Нашій шиншилці сподобався. Будемо замовляти ще. Дякуємо продавцю

  • Власта Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Моє щастя

    Дуже хороший корм. Якісна упаковка і дуже зручна. Дякую.

    Переваги:
    Ціна на корм нижче ніж у зоомагазин.
    Недоліки:
    Немає.