- Артем Л***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE
Проско кусок г***а, купував другу на подарунок, через 3 місяці просто прогнулася спинка, друг важить менше 80кг. Що тут можна ще сказати, не купуйте ні в якому разі!!!
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Каркас зліплений із г***а!
- Продавець EUROSMILE
Добрий день!
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок. Нам прикро, що ви зіткнулися з цією ситуацією, оскільки ми прагнемо, щоб кожен подарунок, придбаний у нас, приносив лише задоволення.
Модель Vecotti GT має сталевий каркас і розрахована на навантаження до 135 кг, тому ситуація з деформацією Т-подібного елемента є винятковою та, найімовірніше, пов'язана з прихованим дефектом металу в конкретній деталі.
Ми цінуємо свою репутацію та відповідально ставимося до гарантійних зобов'язань. Як ви знаєте, після вашого звернення нами було оперативно надано нову посилену деталь на заміну, що дозволило повністю відновити функціональність крісла та зробити його експлуатацію надійною.
Ми постійно працюємо з виробником над покращенням міцності комплектуючих, щоб уникнути подібних випадків. Сподіваємося, що після заміни крісло слугуватиме вашому другу довго та комфортно.
Також надаємо вам знижку 5% на наступне замовлення як компенсацію за ці незручності.
З повагою, відділ турботи про клієнтів.
- Денис Р***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE
Купив Крісло неділю назад,дуже гарне крісло,зручне,в гарному стані,дуже легко зібрати, я дуже задоволений дякую
- Переваги:
- Дуже зручно,подушки дуже м'які,дуже гарне крісло
- Недоліки:
- Немає
- Продавець EUROSMILE
Дуже дякуємо за теплі слова та високу оцінку! Для нас це найкраща нагорода. Завжди будемо раді бачити Вас знову і зробити все можливе, щоб Ви залишилися задоволеними.
- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE
Крісло супер, дитина щаслива. Повністю співпадає із описом, дуже зручне. Дякуємо.
- Переваги:
- Все вище сказане
- Недоліки:
- Немає
- Продавець EUROSMILE
Раді, що дитина задоволена!) Дякуємо за відгук!
- Віктор М***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE
Вирішив купити це крісло. Непогана якість за свою ціну, але був невеличкий мінус - коли розпаковував то помітив невеликі плями на спинці та подушках.
- Віктор М***
Те саме було
- Продавець EUROSMILE
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо Вашу думку і завжди готові працювати над удосконаленням. Будемо раді бачити Вас знову і сподіваємося на 5 зірок наступного разу ;)
