- Владислав Г***Відгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
Поработал пару месяцев
- Дар'я Р***Відгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
Швидко відправили,довго але нагрівае воду у акваріумі на 10 літрів,все працює
- Переваги:
- Ціна, якість
- Недоліки:
- Не виявила
- ВалентинаВідгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
Не работает
- Переваги:
- Никаких
- Недоліки:
- Не греет
- Денис І***Відгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
Майже не гріє
- Євгеній
На скільки літрів у вас акваріум?
В мене на 8 літрів чудово гріє. Приблизно за годину нагріває на 1°C (с 23°C до 24°C при кімнатній 19°C). Залишаю на ніч то зранку 25,5°C тримається.
- Олександр Н***Відгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
Здивує якщо обігріє хочаби 4 літри.
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: AquariumTechnology
З нюансів від павер банка буде працювати з перебоями ,так як павер вимикається,на акву 7 л від бп працює добре,дуже компактний
- Переваги:
- ціна якість
- Недоліки:
- не знайшов
