Картка Rozetka

Відгуки покупців про Фляга Stanley Classic (0.236л), зелена

Код:  41647752
Оцінка користувачів 4.83/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця ua-club
  • Артур Х***
    Відгук від покупця. Продавець: ua-club. Об'єм: 236. Колір: Чорний

    Дуже сподобались матеріали та якість.

    Переваги:
    Матеріали.
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Людмила П***
    Відгук від покупця. Продавець: IGLANSHOP. Колір: Чорний

    Зручна та красива фляга - чудовий подарунок поціновувачам міцних напоїв. Гарне пакування - на перший погляд здається що коштує набагато більше.

    Переваги:
    тепер можна брати віскі з собою
    Недоліки:
    не знайдено
  • Максим Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Синій

    Чекушка 250 просто залетает! Надо брать!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Максим, здравствуйте!
      Спасибо за ваш отзыв:)
      Мы искренне рады, что вам все понравилось и ценим, что выбираете нашу продукцию!

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Зелений

    Цікавий вигляд в перерізі. Гарна фляга

  • Мария Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Чорний

    Подарила супругу на Новый год, как один с аксессуаров в походы) муж очень рад подарку, качественная фляга и стильная- для настоящих мужчин

    Переваги:
    Добротная фляга
    Недоліки:
    Нету
  • Marta S***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Чорний

    хороша, якісна фляга, виглядає презентабельно і підходить для подарунку.

    Недоліки:
    Не виявила
  • Heorhii A***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Чорний

    Чудова фляга для міцних напоїв.

    Переваги:
    Легка, зручна, якісна
    Недоліки:
    не виявлено
  • Максим Р***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 230. Колір: Зелений

    Фляга мне очень нравится. Давно мечтал про такую. В руке удобна и не скользит, металл с приятными шероховатостями. Крышка зфиксирована на фляге, точно не потеряется. Явно придумано для таких как я)

    Переваги:
    удобно лежит в руке
    Недоліки:
    никаких вродь