- Юлія Н***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 37
Хороші мокасини. Легкі. Розмір співпадає йде 37 як справді 37.Хоча б 1 підійшли, так як замовляла 2 різних цього продавця.
- Продавець Юзон
Раді, що Ви задоволені! Завжди раді допомогти.
- Елена З***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 37
Зручні, для широкої ноги, саме те. Попала під дощ, все ок, не розклеїлись. Єдине, що прийшли з синіми шнурками, хоча на фото - білі. Ціна -якість, просто супер! Дякую!
Відповідність повноті
Широке
Відповідність підйому
Середній
Відповідність розміру
Відповідає
- Продавець Юзон
Вітаємо! Нам дуже приємно читати Ваш відгук. Раді, що Ви задоволені своїм замовленням.
- алена б***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 37
супер, взяли 4 парі.
- Переваги:
- недорого, вполне нормальніе
- Недоліки:
- не вижу
- Продавець Юзон
Вітаємо! Дуже раді, що ви лишились задоволені своїм замовленням) до нових зустрічей!
- Олена С***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 37
Мокасини- супер! Дуже зручні, якісні, на нозі виглядають чудово! Дякую виробнику. Відповідають розміру.
- Переваги:
- Якість,ціна,зручність.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Юзон
Добрий день! Щиро дякуємо за довіру та високу оцінку.
- Ольга Е***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 38
Лёгкие,удобные,супер.
- Переваги:
- Лёгкие,удобные
- Недоліки:
- Нет
- Продавець Юзон
Вітаємо! Нам дуже приємно читати Ваш відгук. Раді, що Ви задоволені своїм замовленням.
- оксана в***Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 37
Вже другі купую ,якість дуже гарна
- Переваги:
- Красиві,гарно пошити,розмір в розмір я дуже задоволена
- Недоліки:
- Нема
- Продавець Юзон
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок та бажємо вдалого дня!
- Лілія Д***Продавець: Юзон. Колір: Синій. Розмір: 36
Гарні,але маломірять,замовляла по таблиці розмірів 36р.,але на ногу з високим підйомом треба було 37р.
- Переваги:
- Гарні,ціна.
- Недоліки:
- Не має.
- Продавець Юзон
На жаль, дійсно ці модельки у цього виробника маломірять тому краще замовити на розмір більше, або перепитати довжину устілки.
