Картка Rozetka

Відгуки покупців про Шампунь дитячий від себорейних скоринок для новонароджених Bubchen з екстрактом ромашки та пшениці 200 мл

Код:  418918848
Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця Мамине щастя
  • Маргарита П***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамине щастя

    Хороший шампунь, кірочки почали відлущуватись після першого використання.

    Переваги:
    Відповідає опису
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ірина О***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамина Валізка

    Товар відповідає опису, компетентний персонал. Нашому малюку сподобався шампунь ))) малюк сказав : «Агууу» , а це гарний знак якості )

    Переваги:
    Швидке і якісне обслуговування
    • Продавець  Мамина Валізка

      Ірина, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!

  • Ірина В***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамина Валізка

    Я з сином уже 12 років користуємся цим шампунем.Підходить і для дорослих.Шампунь якісний,не викликає ал
    ергії.Ввічлива продавчиня.

    Переваги:
    Чудовий шампунь,якісний.
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Мамина Валізка

      Ірина, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!

  • Анастасия М***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамина Валізка

    Ще не користувалися, але доставка була дуже бистра. Дякую.

    • Продавець  Мамина Валізка

      Анастасия, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!

  • Елена Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамина Валізка

    Очень довольна шампунем. Результат уже виден после первого использования. Рекомендую

    Переваги:
    Цена и качество
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Мамина Валізка

      Елена, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!

  • Єлизавета Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Мамина Валізка

    Гарний шампунь

    Переваги:
    Дуже мʼяке волосся
    • Продавець  Мамина Валізка

      Єлизавета, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!