- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
Чудовий столик, якісний матеріал. Інструкція по збірці чітка і зрозуміла. Донька задоволена, користується з радістю
- Катерина О***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
Дякую за швидке відправлення!
Дуже гарна якість та легко збирати.
Головне дотримуватися інструкції
Та таким подарунком моя донечка зустріла своє день народження дякую Вам велике !- Переваги:
- Оперативність, якість
- Недоліки:
- Немає
- Продавець STUDIO 9
Надзвичайно приємно отримувати такі яскраві відгуки, дякую вам, Катерино!
Вашій родині та донечці щастя, радості та здоров'я на щодень,
Ну а згодом, повертайтесь за покупкою більшого столу! Усіх вам благ!
- Юрій К***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
Спасибо, отличный компактный столик.
Приходит разобранный, собирать несложно.- Переваги:
- Компактный
- Недоліки:
- Нет
- Продавець STUDIO 9
Юрію, щиро дякуємо Вам за відгук! Нехай столик приносить лише задоволення та зручність щодня!
- Віолетта П***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
Замовила столик були питания з відправкою а саме з поштою, оскільки відділення яке вказала не підходила, хоча я запевняла, що це не так але це таке. Зеркало прийшло без додаткового упакування обмотане лише плівкою, що не дуже оскільки може розбитись.
Інструкція написана не до кінця зрозуміло бо деякі деталі ми не могли зрозуміти як кріпити.
Після складання шухляда просто напросто не тримається і виїджає. Краще я би доплатила і замовила в магазині.- Недоліки:
- Прийшов без додаткового упакування, а просто обмотано плівкою.
Інструкція до кінця не дороблена та не зовсім зрозуміла.
Шухляда виїджає і тупо не фіксується, за це -
жирнючий мінус
- Продавець STUDIO 9
Замовила столик були питания з відправкою а саме з поштою, оскільки відділення яке вказала не підходила, хоча я запевняла, що це не так але це таке. Зеркало прийшло без додаткового упакування обмотане лише плівкою, що не дуже оскільки може розбитись. Інструкція написана не до кінця зрозуміло бо деякі деталі ми не могли зрозуміти як кріпити. Після складання шухляда просто напросто не тримається і виїджає. Краще я би доплатила і замовила в магазині.
Недоліки
Прийшов без додаткового упакування, а просто обмотано плівкою. Інструкція до кінця не дороблена та не зовсім зрозуміла. Шухляда виїджає і тупо не фіксується, за це - жирнючий мінус - Продавець STUDIO 9
Дякуємо за відгук! Нам прикро, що у вас залишилися змішані враження від покупки. Ми завжди прагнемо вдосконалювати наш сервіс, тому хочемо пояснити деякі моменти.
Щодо доставки та упаковки:
Всі вироби з дзеркалами згідно правил Нової пошти, відправляються у флет-боксах лише на вантажні відділення Нової Пошти (від 35-1100 кг), оскільки це найбільш безпечний варіант транспортування.
Щодо пакування – на виробництві, всі деталі фіксуються захисною плівкою, щоб вони не зміщувалися під час перевезення. Додатково у відділенні додається картон і пупирчаста плівка, щоб забезпечити безпечну доставку. Як бачимо, в результаті товар прибув у повній цілості.
Щодо інструкції:
Ми намагаємося зробити інструкцію максимально зрозумілою, проте розуміємо, що досвід у всіх різний. Дзеркало постачається у зібраному вигляді, збирати потрібно лише столик, покрокові дії для збірки вказані у інструкції. У випадку, коли виникають труднощі –менеджер завжди готовий допомогти!
Щодо шухляди:
Шухляда не має самостійно виїжджати, це може свідчити про неправильне встановлення напрямної. Ми пропонували допомогу в консультації, проте клієнтка відмовилася її прийняти та не надає зворотнього зв’язку. Впевнені, що проблема вирішується за декілька хвилин.
Майбутнім покупцям : у випадку не зрозумілої інструкції або ж інших моментів, ви можете звернутись до менеджера який надасть індивідуальну консультацію згідно вашого запиту. Таким чином ви швидше і якісніше отримаєте відповідь.
- Iнна Т***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
- Продавець STUDIO 9
Дякуємо, Інно, за відгук та за чудове фото! Хай столик додає зручностей та комфорту!
- Максим П***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
По товару вопросов нет, качество на уровне. Доставили быстро, собрался без проблем, инструкция вполне читаемая. Один момент нужно учесть при покупке - стоимость доставки. Отправляют только Новой почтой. Со всеми комиссиями вышла почти тысяча грн., хотя при обсуждении заказа озвучено было вполовину меньше.
- Переваги:
- Цена-качество. И размер такой сложно найти.
- Недоліки:
- Стоимость доставки.
- Оксана У***Відгук від покупця. Продавець: STUDIO 9
Дуже гарний і комфортний столик) Виглядає шикарно!!! Компактний, створювати макіяж одне задоволення! Хто ще не придбав, ввагається, або шукає- цей столик саме для вас!!!
- Переваги:
- Компактність і вигляд
- Недоліки:
- немає
- Продавець STUDIO 9
найкращий комплімент ) щиро дякую за довіру та живий відгук. Ви передали все, і свій настрій, і вдоволення, і не менш вадливе - фото, дуже цінно. Нехай щодень панує радість та любов.
Будемо раді вас бачити постійним клієнтом!
