- Сі Ц***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Красивая, простая
- Переваги:
- Работает без проблем,
- Недоліки:
- Хотелось бы более защищённый кабель, а то проводок хлюпенький
- Александр О***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Швидка доставка, товар оригінальний, мишку знайшло у G HUB для мануального налаштування.
- Переваги:
- Все чудово
- Недоліки:
- Немає
- Андрій К***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Найкраща мишка игрова все на высокому рівні
- Переваги:
- Все чудоао
- Недоліки:
- Немає
- Роман Г***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Приобрёл эту мышь, доставка заняла 1 день.
В целом достойно. Мне понравилось.
Есть нюанс. Родная софтина её верно определяет, а вот винда утверждает, что это G203. Как бы это не критично, но если кто-то разъяснит, почему так, буду признателен.
Так же вопрос представителю магазина касательно гарантийного талона. Он отсутствует. Как в комплектации, так и на этом сайте. Он вообще есть ?- Переваги:
- Красиво, удобно
- Недоліки:
- Так таковые пока отсутствуют.
- Продавець PowerFactory
Дякую за відгук, гарантія на 2 місяці
- Артем В***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Агоннь!!! Рекомендую)))
- Недоліки:
- Отсутствуют.
- Алексей К***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Прийшла в зіпсованій коробці, серійний номер миші не співпадає з номером на коробці, можливо її хтось замінив, або може спакували в іншу коробку, не знаю. Сама миша з першого погляду у новому стані, нема ніяких візуальних дефектів, G-hub розпізнав одразу, але зіпсована коробка дуже зруйнувала настрій та насторожує, якщо б наприклад на подарок комусь купував, то це було б фіаско. Не раджу цього продавця
- Переваги:
- Оригінальна миша
- Недоліки:
- Жахливий сервіс
- Продавець PowerFactory
Вибачте за таку ситуацію, дійсно коробки бувають трошки зім'яті із за того що коробка мишки із тонкого шару картона. Мишка орегінальна 100%
- Александр Б***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Чудова миш, приємна у користуванні.
- Надія Г***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Цю модель мишки купувала для підлітка. Менеджер зателефонував, отримав підтвердження та швидко надіслав товар на пункт видачі. Мишка працює без нарікань, дитина задоволена, але упаковка була в стані "обійняти та плакати". Добре що мишка була не на подарунок, а для власних потреб.
- Переваги:
- Працює добре
- Недоліки:
- Упаковка не дуже гарної якості
- Альона Д***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Все чудово
- Артем Я***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Тєма
- Александр С***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Купил уже третью г102 лайтсинк, и такое ощущение будто бы та, что продается здесь - очень хорошая копия, так как она отличается от предыдущих, но все же вроде бы как довольно хорошего качества. Ну либо заводы логитеч снизили планку )
В основном то, почему я так считаю - в недостатках, но дополнительно из отличий - центральная кнопка отличается положением, идентичный цвет подсветки немного иной от предыдущих лайтсинков, а так же иная форма центрального глайда у сенсора.
В остальном тактильно и визуально вроде бы отличий нет.- Переваги:
- Работает
- Недоліки:
- Глайд на сенсоре в ровень с пластиком(цепляет коврик), есть неровность в районе стыков литьевых форм( на прошлых двух такой истории не было )
- Андрій
Чому продавець не дасть відповідь оригінал це чи ні? І мені здається продавати пальної мишки на розетці не законно.
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Заказала уже вторую мышку для ребенка ! Работает супер!
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Нет
- Светличная М***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Брала такую же полгода назад, левая кнопка начала даблкликать. Заказала такую же потому что не хочется к новой модели привыкать. Если снова быстро сломается, буду искать другую модель подороже.
- Переваги:
- удобная, настройка подсветки
- Андрій
Чому не скористались гарантією?
- Леонід Т***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Все добре)
- Переваги:
- Красива
- Недоліки:
- Не має
- Денис Б***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Все добре
- Назарій К***Відгук від покупця. Продавець: PowerFactory. Колір: Білий
Ідеальна миша і хороша ціна, обслуговування ідеальне)
- Переваги:
- Все в хорошому стані, все працює
- Недоліки:
- Немає
- Матвій П***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
афигенчик
- Переваги:
- тихо кликает,можно настраивать мышку,не срывает сенсу
- Недоліки:
- нету пацыки
- Нестор Ш***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
гуд
- Переваги:
- є
- Недоліки:
- нема
- Андрій С***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Сумнівався с привіду розміру. За допомогою гіпіті виміряв руку
Виробник топ- але не думав що буде така класна, бо недорога (купляв зі знижкою)
Граю переважно в онлайн шутери- просто супер!- Переваги:
- класна антикризова, працює 10з10
- Недоліки:
- поки не виявив
- КарніаВідгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
користуюсь вже три місяці поки що не бачу нічого поганого, зручна і коштує свої гроші
- Переваги:
- Гарна, зручна
- Недоліки:
- Нема
- Ілля Є***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT. Колір: Білий
Мишку софт від logitech не бачить, кліки жорсткі, колесико тяжке, підсвітка сипиться, сенсор ніякий, часто не відчуває фліки, продали фейк
- Недоліки:
- Підробка
- Игорь Н***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний
Прислали подделку, не ожидал от розетки. По сравненю с моей старой такой же качество сборки намного хуже и дешевле, не определяет софт GHUB. И еще в характеристиках пишут страна производитель Китай, приехала Вьетнам.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Запевняємо Вас, що даний товар оригінальний.
У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Юлія І***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Працює)
- Данило В***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Очень хорошая и улобная мышка за свои деньги
- Максим А***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Гарна миша, пробував різних виробників, але завжди повертаюся до Logitech.
- Переваги:
- Маленька , точна , приємний клік.
- Недоліки:
- Додаток для пристроїв жахливий
- Станислав К***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний
Ужас
- Переваги:
- Нету
- Недоліки:
- Сплошные
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Арсен К***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
За три місяці використання жодних проблем не виникло. Пластик якісний, підсвітка красива. Проте за свої кошти варіант не вау та можна знайти щось краще
- Яна К***Відгук від покупця. Продавець: MerchFan
Відмінно
- Вячеслав К***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Хорошая удобная мышь
- Переваги:
- Хорошая
- Недоліки:
- Пока нет
- ВікторіяВідгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Чорний
Якісний матеріал, швидко доставили.
Товаром та обслуговуванням- задоволені. - Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: MirJim. Колір: Чорний
Миша відповідає своїм характеристикам
- Переваги:
- Зручна
- Недоліки:
- немає
- Продавець MirJim
Дякуємо за відгук, Сергію! Нехай користування приносить задоволення. Гарного дня!
- Іван С***Відгук від покупця. Продавець: MerchFan
Через рік після покупки ліва кнопка почала дабл-клікати, в цілому дуже зручна як для геймінгу так і для роботи
- Переваги:
- Зручна
- Недоліки:
- Зламалась через рік
- Денис С***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний
Користувався мишкою 2 роки. Після цього з'явився подвійний клік на лівій кнопці мишки, у колесика теж з'явився подвійний прокрут. В загальному досвід позитивний.
- Ігор М***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT. Колір: Чорний
Комп не видит мышь, это китайская подделка так как даже оригинальные драйвера ее не видят и не поддерживают, есть такая же мышка от другого продавца и драйвера ее видят и все хорошо, а это мусор
- Ксенія К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT. Колір: Білий
Пропрацювала трохи більше місяця. Перестав працювати курсор. Магазин написав, що ніяк вирішити не можна так як гарантія 14 днів. Дуже дивно. Продають не якісний товар
- Переваги:
- Гарний дизайн
- Недоліки:
- Через місяць перестала працювати
- Александр Р***Відгук від покупця. Продавець: NETBOX. Колір: Білий
Миша дуже файна, я рад що її купив, користуюсь з великим задоволенням!
