- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
супер) користуюсь другий рік
- Продавець uhodka_ua
Здрастуйте, Ирина, дякуємо за відгук, будемо раді бачити вас знову в нашому магазині.
- Марчук М***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
Супер.
- Продавець uhodka_ua
Доброго дня, Марія, дякуємо за відгук, будемо раді бачити вас знову в нашому магазині.
- Яна Р***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime. Об'єм: 160 мл
Класна автозасмага,перший раз користуюсь автозасмагою і ця лягла гарно, без плям. Запах є, але не сильний.
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- З першого разу якщо шкіра світла зовсім непомітний результат, потрібно декілька разів наносити.
- Дарія Ш***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime. Об'єм: 160 мл
Добре лягає,не лишає пʼятен чи полосо після нанесення. Якщо шкіра дуже світла ,то засмага підійне .
Пахне злегка підгорілою кавою .- Переваги:
- Добре наносиця ,надає шкірі колір природньої засмаги.
- Недоліки:
- Нема
- Наталя П***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime. Об'єм: 160 мл
Я поки не зрозуміла цю засмагу, має легкий, не різкий запах. Після першого використання не бачу результату, можливо трошки додала відтінку, не знаю як лягла, тому що знов таки немає результату.
- людмила с***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime. Об'єм: 160 мл
Отримали , все. Дякую , тільки хороші відгуки ..тому скористаюсь ще вашими товарами..
- Галай Л***Відгук від покупця. Продавець: M&O store. Об'єм: 160 мл
Дуже хороша автозасмага , рукавичокою чудово наносити. Рекомендую.
- Переваги:
- Швидко доставили.
- Недоліки:
- Нема
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: LemonisTime. Об'єм: 160 мл
Классна автозасмага. Перший раз користуюсь автозасмагою і ця лягла гарно, без плям. Запах є, але не прям сильний. В цілому дуже задоволена вибором
- Переваги:
- Ціна та якість
- Ирина Г***Відгук від покупця. Продавець: M&O store. Об'єм: 160 мл
Хто планує купувати, беріть навіть не думайте! Це найкраща автозасмага якою я користувалась, лягає рівномірно, запаху специфічного який є у автозасмаг, тут відсутній. Також дуже зручна рукавичка для нанесення. Рекомендую!
- Переваги:
- Ціна, якість
- Недоліки:
- Відсутні
