- Павло І***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 38
Гарні капці, на класичний 37 (24.5см, вузька нога) брала 38. Ідеально підійшло, ногу можна і ширше, але і з вузькою зручно. Не замалі, а те що треба.
- Переваги:
- Охайно, без запаху
- Недоліки:
- Наче все добре
- Олександра В***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 37
Хороша якість,і зручні
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 37
Супер зручні та комфортні. Точно такі як на фото. До якості питань нема.
Приємний дизайн з котиками:)
Доставили швидко і без проблем.- Переваги:
- Ціна, комфорт, дизайн
- Недоліки:
- -
- Лариса П***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 41
Супер
- Вікторія Я***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 41
Мені сподобались. М'які, красиві. Головне миються.
- Переваги:
- Зручні, симпатичні
- Недоліки:
- Немає
- Надія Т***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 38
Зручні!
- Ольга Д***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 40
Якість хороша, маломірний розмір, на 38 розмір потрібно замовляти 40.
- Переваги:
- Ціна-якість
- Недоліки:
- немає
- Алина Ф***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 40
По факту маломерят на 2 размера, если б взяла 40, как хотела, на 38 было бы лучше. А так 39, как рекомендовал продавец, в притык и по подъему стопы и пятка упирается в бортик.
- Переваги:
- симпатичные, легкие.
- Недоліки:
- маломерят.
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність розміру
Замале
- Ігор М***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 41
Гарні
- Руслана З***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 37
Розмір не 37, а 36/37. Продавець не йде на контакт, не відповідає на питання на сайті. Самі тапки ок на середню ногу
- Галина К***Відгук від покупця. Продавець: Шлеп-Шлеп-Shop. Колір: Білий. Розмір: 39
Шлепки - просто шикарные.
Удобно сидят на ножке, смотрятся стильно.
Мне очень нравятся!)- Переваги:
- Лёгкие и удобные
- Недоліки:
- Нет
- Руслана З***
Вони ідуть розмір в розмір чи маломірять?
