Картка Rozetka

Відгуки покупців про Чайник зі свистком 1,5л Edenberg EB-1972

Код:  434352122
Оцінка користувачів 4.57/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ольга В***
    Відгук від покупця. Продавець: УправДом. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.5

    Тільки купили.Чайник чудовий.

  • Богдан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Berling official

    Хороший рабочий чайник за доступные деньги. Занимает мало места на плите, быстро закипает. Легко и просто моется. Свисток громкий.

  • Андрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон

    Скоріше всього заявлений об'єм 1.5л це загальний об'єм який вміщає чайник,але всередині є лінія менше за яку воду наливати неможна.Корисний об'єм цього чайника десь майже 1л(скільки води можна набрати і нагріти).Води хватає на 2 чашки.Будь ласка в характеристиках вказуйте корисний об'єм,а не загальний!

    Переваги:
    Тихий свисток(не гучний)
    Недоліки:
    Ємність не відповідає дійсності,заявлено 1.5л вміщається не повна 1л
    • Продавець  Юзон

      Дякуємо за звернення! Передали ваш запит для зміни інформації

  • Світлана
    Відгук від покупця. Продавець: УправДом. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.5

    Користуюсь чайником вже рік. З часом став трохи тихіше свістити. Ручка нагріваеться, але не критично. В цілому чайником задоволена.

    Переваги:
    Красивий, зручний.
    Недоліки:
    Нагівається ручка
  • сергей м***
    Відгук від покупця. Продавець: Berling official

    Отличный чайник. Очень удобно им пользоваться

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: УправДом. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.5

    Чайник хороший, но сильно греется ручка. Магазину «Управдом» наилучшие рекомендации - быстро связались, быстро отправили.

    Переваги:
    Небольшой
    Недоліки:
    Сильно греется ручка.
  • Марина
    Відгук від покупця. Продавець: УправДом. Колір: Сталевий. Об'єм: 1.5
    • Продавець  УправДом

      Добрый день, Марина.
      Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку. Желаем Вам хорошего настроения и будем рады видеть Вас снова в числе наших покупателей.
      С уважением, магазин "Управдом".