- Михайло М***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Цією покупкою дуже задоволений. Мій кіт любить копатись та гребти, то цей туалет захищає від його вибриків
- Переваги:
- Доволі великий. Дуже великі борти, які стримують пісок
- Недоліки:
- Мені все подобається. Рекомендую
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук про придбаний товар!
Приємно, що все сподобалось
- Ната Н***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Для котів, які дуже люблять "розкопки"! Моя киця все одно примудряється розкидати з нього наповнювач, але хоч перестала шкрябати підлогу навколо.
Добре підійде для крупних котів або тих що люблять багато наповнювача.- Переваги:
- Бортики захищають від розносу наповнювача
- Недоліки:
- Не дуже зручне кріплення верху, кожного разу при митці боюся зламати
- Олена Б***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Прийшов дуже швидко, дійсно високий. Дякую продавцю. Але наш кіт так гребеться, що навіть з цього лотка розсипає ( зі сторони заходу, де нижча стінка), але вже в 10 разів менше ніж зі старим лотком - ми цьому дуже раді .
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам, Олена, за покупку і відмінну оцінку нашому товару!
Раді бути корисними
- Наталія І***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Дуже вдячні за товар. Все прийшло швидко, гарно запаковане в велику коробку. Котики швидко освоїли туалет. Все супер! Дякуемо за смоколик
- Переваги:
- Велики борти
- Недоліки:
- Немає
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук про наш товар!
Раді бути корисними)
- Тетяна У***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Замовила один на пробу, обидві кішки одразу почали користуватися, і я вперше за довгий час не підмітала наповнювач навколо лотка) Зараз замовила ще один. Окрема подяка продавцю за швидку доставку і смаколик у подарунок
- Переваги:
- Висота, міцність, коти одразу сприйняли
- Недоліки:
- не виявила
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук про наш товар.
Приємно, що все сподобалось Вам і котикам)
- Ольга Б***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Благодарю, все понравилось. Хорошее качество товара и быстрая доставка. Отдельное спасибо за лакомство, приятно!
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам, Ольга, за покупку і відмінну оцінку)
Нам дуже приємно, що все сподобалось і Ви отримали позитивні емоції
- Олексій К***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Новий власник сприйняв лоток дуже схвально і залишився задоволеним. Тепер жодної краплі мимо.
- Переваги:
- Дуже високі борти. Пластик виглядає якісним, відмивається дуже лего, не має запаху зазвичай притаманного дешевому пластику.
- Недоліки:
- За півтори тижня не виявлено.
- ВіраВідгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Лоток чудовий. Бортики справді дуже високі і котик нічого не вигрібає назовні. Я думала купувати повністю закритий, але зупинилася на цьому і не шкодую. Кіт у мене дорослий тому я переживала, що буде важко звикати, але прийняв його одразу. Рекомендую. поставила 4, бо пластик не дуже міцний і вже відломився один фіксатор, але можливо то я різко відривала.
- Переваги:
- Бортики високі і котик нічого не вигрібає
- Недоліки:
- Фіксуюча система для зйомного білого бортика не є дуже міцною. Вже відламався один фіксатор.
- Вікторія Н***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Швидке відправлення, товар відповідає опису. Я задоволена.
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам, Вікторія за покупку у нашому магазині!
Раді, що все сподобалось) Чекаємо на нові замовлення!
- Оксана С***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Лоток супер
Високий, але виглядає акуратно )- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам, Оксана, за покупку і позитивний відгук!
Будемо раді новим замовленням у нашому магазині!
- Альбина А***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Великий
- Переваги:
- Гарний
- Недоліки:
- Немає
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук про наш товар.
Користуйтесь із задоволенням. Будемо раді новим замовленням і покупкам
- Євген П***Відгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Класний горщик для киць , які люблять гребсти пісок як не в собі )) придбав це лоток- ні одної піщинки не вилітає тепер за його межі , і киця також задоволена ) Дякую продавцю
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук про наш товар!
Раді бути корисними)
- ЛюдмилаВідгук від покупця. Продавець: AmigoZoo
Клас,великий і якісний.Швидко відправили.Кішка задоволена.
- Продавець AmigoZoo
Дякуємо Вам, Людмила, за покупку і відмінну оцінку нашому товару.
Приємно, що кішка теж задоволена)
Будемо раді новим замовленням.
