Картка Rozetka

Відгуки покупців про ЦАП із підсилювачем для навушників FiiO KA11 TC Black

Код:  438241886
Оцінка користувачів 4.82/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Олексій С***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    У користуванні FiiO KA11 TC пів року. Як для "свистка" дуже непогано. Використовую в основному із повнорозмірними навушниками. Особливо гарно спрацювалися з комп'ютерною гарнітурою HyperX Cloud III ( 64 Ом). Самі по собі HyperX Cloud III для музики мало підходять, музична сцена віддалена - глухий звук, наче "дискотека у сусідньому під'їзді")). FiiO KA11 TC наближає музичну сцену у HyperX Cloud III до слухача (що не в змозі зробити будь-які рішення на базі чіпів CX31993).
    Так як Цап FiiO KA11 має потужний підсилювач (Вихідна потужність: 200mW при 32Ω, THD+N

    Переваги:
    Потужний))
    Недоліки:
    Не виявив
    • Олексій С***

      Так як Цап FiiO KA11 має потужний підсилювач (Вихідна потужність: 200mW при 32Ω, THD N

  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    На мій смак звук достойний, але з часом перегрівається і починаються проблеми з контактами на всіх навушниках - починають пропадати або змішуватися канали поки не пошевелиш штекер.

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Отличный ЦАП за свои деньги. Конечно бюджет, но прибавка в качестве есть и даже очень неплохая

  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Лет 20 пользуюсь компьютерами исключительно со звуковыми картами более-менее дорогими, там же и в основном музыку слушаю. Многого от этого девайса не ожидал, но был приятно удивлен. Не знаю как другие, которые типа в 5 раз дешевле или дороже, но этим доволен. Теперь когда вырубают свет слушаю музыку с телефона с удовольствием. На пк у меня сейчас sound blaster ae-5, поярче выдаёт конечно, но вроде вполне достаточно и с этим цапом.
    На ютубе громкость надо на максимум, попадаются поодинокие клипы, где хочется еще пару делений громкости добавить, но это в основном древние или хз как они так сделали... Всё намного лучше, чем просто в аудиовыход вставлять наушники.
    Слушал 2 телефона Xiaomi - Redmi note 14 и redmi note 10. На 10 мне как-то больше зашло... На 14 надо выключить dolby sound, а то каша какая-то как по мне. И пользую 2 пары наушников Audio-Technica - avc-500 и ava-500.
    Хотелось бы сравнить с более дешевыми вариантами, но делать этого я пока уже не буду.
    Пишут греется - да греется, но оно слегка теплое, видно что что-то там работает и не более, явно не горячее.
    Всё устраивает, рекомендую.

    Переваги:
    Теперь можно слушать музыку и с телефона.
    Недоліки:
    Нельзя одновременно подключить зарядку. Наверное, не пробовал...
  • Богдан П***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Класна річ, рекомендую. Гарно розкрила мої Sennheiser momentum 3

    Переваги:
    Класне звучання
    Недоліки:
    Нагрівається
  • Володимир О***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Щиро дякую, словами не передати. Суперово

    Переваги:
    Розкриває звук
    Недоліки:
    Ніт
  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Використовував ЦАП у парі із Sennheiser HD 599 та Audio-Technica ATH-M50x, все працювало чудово і найбільші враження від прослуховування були разом з Audio-Technica.
    Єдиний мінус - підсилювач гріється, не прям до такої міри що його не можна тримати в руці але я все одно хотів би вказати на це і це не залежить від навушників які ви використовуєте. Нагрів ніяк не впливав на працездатність ЦАПу і все працювало чудово.
    Більше написати нічого, дуже задоволений покупкою!

    Переваги:
    Чудовий підсилювач, слухати музику одне задоволення.
    P.S Порадувало що кабель в оплетці.
    Недоліки:
    Гріється
  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Без підсилювача навушники Sony MDR-1abt були дуже тихі навіть на максимальній гучності. Зараз гучність на 46.
    Перед покупкою задовбав ChatGPT з питаннями порівняння різних цап для мого сетапу і зупинився на цьому варіанті.

    Переваги:
    Ціна/результат
  • Вадим М***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Співвідношення ціна/якість просто чудово. Звук дуже приємний. Я користуюся навушниками AKG K712. З цим ЦАПом у них любов і повне розуміння.

    Переваги:
    Портативність, елегатність і (last but not least) дуже приємний звук. Цей ЦАП трішечки на яскравий бік, отже треба трохи підрихтувати напилком. Я користуюся софт-плеєром Poweramp. Там чудовий еквалайзер. Я додав 1,5 dB на 230 Hz для трішечки теплішого саунду. Прибити сибіланти вийшло дуже легко - 8.2K _ -1,5dB; 10,5K _ -3dB; 13K _ -3dB
    Недоліки:
    Практично немає
  • Подгорний В***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Товар повністю відповідає опису.

    Переваги:
    Зручність у використанні, невелика вага і розміри.
    Недоліки:
    Технічні недоліки відсутні.
  • Назар Т***
    Відгук від покупця. Продавець: AudioTeam

    Хороший цап все працює