- Олена Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Прекрасна поїлочка! Дитині сподобалась і одразу почав з неї пити, бо відкриту ємність, типу склянки, то пʼє то гризе, а іншими двома поїлками більше грався, аніж пив)
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та що обрали нашу продукцію!)
- Татьяна М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Усе відмінно! Зручно.
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та що обрали нашу продукцію. Нехай продукція нашої компанії приносить радість Вам та Вашій дитині !
- КатяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Чашка підходить для пиття води немовлятам і трішки старшим дітям. Сам може тримати руками. Перехиляючи чашечку п'є.
- Переваги:
- Зручно для дитини вчитися пити воду з чашечки.
- Недоліки:
- Виливається вода з носика кришечки.
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та що обрали нашу продукцію. Нехай продукція нашої компанії приносить радість Вашій дитині.
- Ілона Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Дуже якісний товар за відповідну ціну. Має приємне забарвлення та цікавий для дитини. Пластик гарної якості, немає сторонніх запахів та недоліків поверхні. Кришка щільно прилягає до кружки, має складний носик. В носику один отвір, тому кількість пролитої рідини значно зменшиться в порівнянні з відомими аналогами.
- Переваги:
- Якісний матеріал, зручні ручки, складний носик, міцна кришка
- Недоліки:
- Не виявлено
- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Чудовий поїльник. До цього був поїльник Ікеа, там у носику 3 дірочки, але дитина його постійно кидала і він одразу розливався. У цьому ж кришка тримається дуже міцно, носик складається, тому можна взяти з собою. Пити дитині подобається, тримати зручно, носик твердий- усе влаштовує
- Переваги:
- Міцна кришка, зручні ручки та носик
- Недоліки:
- Не знайшли
- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Гарний напувальник, кришка щільно прилягає, не протікає. Користуємось вже пару місяців, кілька разів добряче падав - усе ціле, ні подряпинки. Носик не м'який, ми саме такий і шукали
- Переваги:
- Складний носик, не м'який
- Евгения Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Поильник неплохой но не надёжный. Крышку легко снять и при поднятом носике протекает(Ребёнку удобно пить, но если роняет то сразу открывается (
- Переваги:
- Привлекательный цвет для ребёнка
- Недоліки:
- Легко открыть, протекает
Представник брендуВ линейке поильников Baby team есть серия поильников-непроливаек.
Данный же поильник является базовым, выполнен в форме стакана с крышечкой и поднимающимся/опускающимся носиком, без каких-либо дополнительных функций защиты от проливания и т.д., удобен, как этап перехода от поильников к стакану/чашке.
С уважением, команда Baby team
- Ірина Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Дуже класний поїльник. Зручно тримати, дитина п"є з задоволенням. Великий плюс, що носик складається, тоді нічого не виливається.
- Переваги:
- зручний
- Іван О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Крика відлітає
- Марина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Хороший поильник .
- ДарьяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Очень удобный поильник, носик твёрдый прорезиненный, крышка плотная, ребёнку не открыть.
- Татьяна Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Чашка гарна малюку сподобалась.не виливається водичка,користуємося з задоволенням.
- Переваги:
- Ціна вода не проливається
- Недоліки:
- Не було
- Юля К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Задоволена на 100 %. З бутилочки малюк пити категорично відмовляється будь що, а з даного стаканчика п'є сік із задоволенням.
- Переваги:
- Не протікає, носик згинається та подобається малечі
- Недоліки:
- Не знайшла
- Алина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Зручний, приємний на дотик і кришка без різьби але закриває щільно. Не проливається. Носик опускається. Замовленням задоволені
- Кристина В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Хороший поильник, ребёнок пьёт только с него, через соску вообще не пил воду.
Единственный минус - сразу был сильный запах пластика, ни потом выветрился.- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Запах пластика
- АлександраВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Поильник классный, пластмасса не воняет, ребенку 10 месяцев - очень нравится пить с поильника, освоил быстро и легко.
- Людмила А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Классный . Очень хорошее соответствие цены и качества!
- Переваги:
- все супер
- Недоліки:
- нет
- Сергей Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Рекомендую другим мамочкам именно этот поильник. Качество хорошее
- Переваги:
- Все нравится!! Носик закрывается у поильничка и сам поильник не проливается))
- Недоліки:
- нет
- НаталияВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Нравился,покупала дважды из-за носика. Сейчас наступил период,когда ребенок 1год 2 мес.зубами открывает крышку и компот в итоге на полу.
- Переваги:
- Жесткий носик, легкий в эксплуатации и уходе,из всех обпробованных самый подходящий
- Недоліки:
- Носик со времегем ребенок сгрызает, при падении может отскочить крышка и разлиться
- Владко М***
И у нас зубы-открывалка с этим поильником после года) но до года - отличный поильником был)
- Марценюк М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Нормальный поильник, единственное так как я первый раз мама, то думала что все поильники не проливайки, оказывается-нет!)В 6 месяцев ребенок облевается им, для деток постарше будет хорошо!!!)
- Переваги:
- ребенку 6 месяцев удобно держать
- Недоліки:
- проливается с дырочки, но производитель и не убеждает в непротекаемрсти!)
- ГостьВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Хороший поильник. Удобный и качественный
- Переваги:
- Качественный и красивый
- Галина Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Ручки и складывающийся носик очень удобно
- Переваги:
- Очень удобно, что носик поильника складывается, поэтому удобно брать с собой на прогулку, лишний раз не вымазывается и не проливается
- k.slavina2015Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Поильник просто отличный! Очень хорошее соответствие цены и качества!
- svelte.gВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Я покупала для ребенка постарше, чем полгода, и одна дырочка - это мало.... а так, все остальное хорошо. еще она маленькая, но это было в характеристиках, так что тут всё честно! крышка хорошо закрывается, хороший дизайн.
- Переваги:
- нет специфического запаха пластмассы. удобная и красивая
- Недоліки:
- одна дырочка
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
За таку ціну, хороша.
- Переваги:
- Чашка дуже легка, зручна. Дитина сама відкриває носик.
- Недоліки:
- Не дуже щільно закривається, при падінні вода розливається.
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Хороша чашка. Зручна - 6-місячний малюк зразу зрозумів, що треба робити. Якісний, кришка добре закривається, при складеному носику дійсно не протікає.
- НинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Поильник ребенку понравился, что делать с ним разобрался быстро (бутылочки не давали, соски не любит). Удобно брать с собой, не проливается. Спасибо за предыдущие отзывы! При выборе ориентировались на них.
- Переваги:
- Отличный поильник
- Недоліки:
- Нет
- АлёнаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Вот все в поилке хорошо, но на материале для самого носика, с которого пьёт малыш, сэкономили
- Переваги:
- Легкий, удобный для малыша
- Недоліки:
- Все элементы поилки без запаха кроме самого носика, пришлось долго отмывать и вымачивать
- УльянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
В загальному дуже зручний та добре виконує свою функцію.
- Переваги:
- Зручний для дитини, та один недолік, на мою думку, таки є...
- Недоліки:
- Ніяк не прикривається носик для пиття після складання, тобто якщо покласти поїлочку у сумку, речі, які лежатимуть поряд, будуть торкатись носика, а потім це дитя в рот братиме.
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Недорогой поильник. Крышечка хорошо закрывается, потом ее можно вообще снять, и ребенок будет пить из него, как из чашки)
Мой ребенок пока никак не привыкнет им пользоваться(((- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- нет
- ЛюбовВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Спробували дати малюку попити з трубочки - він не зрозумів що робити з нею. З носика цієї чашки почав пити зразу без питань. Крім того його (носик) можна погризти без шкоди для носика та себе.
- Переваги:
- Малюку зручно триматися за ручки
Можна використовувати як чашку - Недоліки:
- не знайшли поки
- Здориченко С*** АндреевичВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
На удивление качественный поильник! Не проливается при переворачивании, удобно для ребёнка пить-есть место для носа. Материал твёрдая пластмасса, запаха нет. Носик из плотного-плотного силикона, не гнётся. Крышка закрывается, а не закручивается,т.е. потом можно будет как чашку использовать.
- Переваги:
- Плотная пластмасса, носик прорезиненый но не мягкий, плотно закрывающаяся крышка.
- Недоліки:
- Нет
- Юлія К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Отличная вещь. Крышка хорощо держится, складной носик закрывается и ничего никуда не убегает. Удобно и дома и в дороге) Гораздо проще в обращении чем поильники в которых нужно каждый раз вынимать спецвставочку/крышечку и т.п., которые перекрывают поток напитка чтобы не растекалось. А тут закрыл носик - и все)
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Удобная, симпатичная чашечка
- Переваги:
- Удобный поильник для малышей
- Недоліки:
- Пока не обнаружили
- Виктория П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Поильничком очень довольны, приятным сюрпризом оказался немного прорезиненный носик. Как раз хорошо, когда режутся зубки. Доця когда все выпивает, грызет его :-)
Сначала боялась, что не примет, т.к. от бутылочки отказывается, но с первого раза взяла в ручки и начала пить.- Переваги:
- Складывающийся прорезиненный носик
- Катерина Б***Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Купувала не тут. Загалом поїльничок не поганий, але для першого користування не радила б. Носик не фіксується, через те, часто загинається, дитина взагалі губиться що це іграшка чи посуд з водою. Хоча для діток, які вже вміють добре пити цілком ок
- Недоліки:
- Носик не фіксується
