- Олексій В***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Зелений
Отличный вариант за свои деньги
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олексій! Дуже приємно отримати Ваш відгук. Завжди Вам раді!
- Світлана М***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Вентилятор непоганий,але з часом почала витікати вода ..
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Світлана! Дякуємо за відгук.
- Сергій Х***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Працює справно
- Переваги:
- Все літо охолоджував кімнату,невеликий,робе тихо,ціна всам раз,запевняю Вас..!
- Недоліки:
- Немає
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Сергій! Дякуємо за відгук. Тішимося, що Ви задоволені замовленням. Завжди Вам раді!
- Фатима Ф***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Отличный вентилятор
Рекомендую- Продавець KayDzen
Вітаємо, Фатима! Дякуємо за відгук та рекомендації. Тішимося, що Ви задоволені замовленням. Завжди Вам раді!
- Людмила Д***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Мини вентилятор работает отлично.Я довольна покупкой .
- Переваги:
- Удобно
- Недоліки:
- Нет
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Людмила! Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені придбанням. Приємного використання!
- Фокин В***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Топ
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Володимир! Дякуємо за відгук. Тішимося, що Ви задоволені замовленням. Завжди Вам раді!
- Юлія М***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Все супер! Рекомендую
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Юлія! Дякуємо за високу оцінку. Завжди Вам раді!
- Максим А***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Максим! Дякуємо за високу оцінку. Завжди Вам раді!
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Чудова річ, все працює, я дуже задоволена, взяла два, всім рекомендую
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Ольга! Щиро вдячні за відгук та рекомендації. Раді, що Ви залишилися задоволені!
- Микола М***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Все працює, якість збірки нормальна, а свіжість повітря - приємна :-). Кіт теж тащиться. Компактний, легенький, можна поставити будь-де. На 2-й "передачі" всього більш ніж достатньо. Гуде тихенько; ручка теж норм, зручна. Зарядне встромив від телефона, воду залив охолоджену кип'ячену, пізніше спробую лід. Вентилятор можна регулювати вгору-вниз. Дякую!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Микола! Дякуємо за чудовий відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені. Приємного користування!
- Владимир Ж***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Гарний охолоджувач. У нього із сопел виходить холодна пара, а вентилятор гонить ту пару на відстань. Охолоджує добре, якщо потік направити на себе. Можна регулювати щвідкисть вентілятора і кількість працюючих сопел. Єдине, що на соплах може конденсуватися вода і крапати униз. Але можна поставити його у лоток, і тоді нормально. Не гучний. Думаю, що на найменший швидкості можна з ним спати.
- Переваги:
- Добре охолоджує одну людину, не дуже гучний.
- Недоліки:
- Поки немає.
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Володимир! Дякуємо за відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені.
- Елена Ч***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Все супер.Рекомендую.
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олена! Дякуємо за відгук та рекомендації. Дуже раді, що Ви оцінили якість товару.
- Андрій Г***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Отож, опишу по факту, й по порядку, за мовив 1 в іншому магазині, другий тут на Розетці, той що замовив там працює й до сих пір, але деренчить підшипник, трішки бісить навіть в навушниках. Але хоч якось працює й охолоджує дитину.
Замовив тут точно такий самий, але так як на чорну модель за кольором була знижка, вибрав її, в результаті приїхала сіро-біла модель,більш розхлябана чим та що з іншого магазину, але подумав на пошті що гратись ще з поверненням це ще той геморой, був уже досвід з поверненнями на розетці, тому забив, залишивши відгук менеджеру який перетелефонував, що прихав менш якісний та не того кольору. Зволожуючим паром не користувався, так як вдома техніка, тому не ризикнув. Сьогодні індикатори світяться, а вентиль просто перестав крутитись. Одним словом, здох товариш дуже швидко, в кімнаті +30 ввечері, сонце шпарить ввесь день в вікно, вентиля не працює, дякую за гарний в лапках продукт. Таскатись з ним по діагностикам по спеці маючи хворе серце - не маю бажання, тому залишаю відгук як є, зі всіма можливими емоціями.- Переваги:
- з 12 червня пропрацював до сьогоднішнього вечора
- Недоліки:
- Брак, не працює, приїхав не той що мав приїхати за кольором та якістю.
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Андрій! Дякуємо за відгук. Нам щиро шкода, що ваш досвід із замовленням виявився негативним.
- Андрій Г***
Додатково, розібрав, змастив підшипник, все запрацювало.
- Христина С***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Привітні продавці та хороший кондиціонер. Кішка любить в спеку сидіти біля нього)
- Переваги:
- Добре охолоджує
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Христина! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
На другий день використання перестав крутитися вентилятор, тільки гуде мотор. Я в шоці... Що тепер робити???
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Тетяна! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях
- Олег С***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
Залив воду з морозилки , три часа дув на середніх оборотах,зайшов в маленьку кімнату і не відчув прохолоди ,короче не дорого но гроші на вітер
- Недоліки:
- Немає того ефекту шо чекав
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олег! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Нам шкода, що Ваш досвід не відповідав Вашим очікуванням.
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Заказав білого кольору, передзвони сказали що такого нема е зелений чи чорний кажу зелений ,але прийшов чорний. Ну такое не рекомендую продавця!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олександр! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Нам шкода, що Ваш досвід не відповідав Вашим очікуванням.
- Анастасія М***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Чорний
За свої кошти доволі хороший вентилятор.
- Переваги:
- Охолоджує, гарна ціна
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Анастасія! Дякуємо, що обрали саме нас. Завжди Вам раді!
- Константин П***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Неплохая вещь.
Забавно дымит (мелкие капельки воды) во время работы
Одного бака хватает надолго. Встроенный таймер позволяет отключить при необходимости.
Дышать во время жары легче, что и требовалось.- Переваги:
- Выполняет свою функцию - чуть охлажадет воздух. Но и этого вполне достаточно
- Недоліки:
- Пока особо не замечено
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Костянтин! Приємно отримати Ваш відгук. Дякуємо, що обрали нас. Завжди Вам раді!
- Муцкий В***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
могу рекомендовать к покупке, обдувает очень сильно и сейчас, в +33 , сильно спасает
- Переваги:
- отлично дует, скорости прям хватате на комнату до 15 метров
- Недоліки:
- не обнаружил , надеюсь будет долго работать
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Володимир! Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Денис С***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Працює все! 5/5
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Денис! Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Обштырь Е***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Цей товар зламався через 3 дні.Продавець не відповідає на телефон протягом тижня.
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Євгеній! Ваш відгук переданий відповідальному працівнику для вирішення питання, очікуємо Вашу відповідь в приватних повідомленнях.
- Орест Д***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Відмінний охолоджувач, працює добре, тихо, повітря охолоджує швидко!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Орест! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!
- ЛолаВідгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Зелений
Гарний пристрій, доволі тихий, добре охолоджує, ще й зволожує. Має гарну підсвітку. В цілому задоволені!
- Переваги:
- Регулювання наклону, підсвітка, зволоження
- Недоліки:
- Верхня кришка не тримає зовсім, проосто прикриває
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Лола! Дякуємо за високу оцінку та детальний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Покупкою задоволений! Все вчасно! З мінусів відсутність блока зарядки. Мабуть недочитав! Але це дрібничка! Якість хороша! Дме добре!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олег! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Ольга Т***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Все працюэ справний доставка своечастна
- Переваги:
- Удобный работает тихо может работать без света
- Недоліки:
- Нет
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Ольга! Дякуємо за відгук. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!
- Екатерина Б***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Всё добре, працюе відмінно, бабуся задоволенна!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Катерина! Дякуємо, що обрали саме нас. Завжди Вам раді!
- Олексій Т***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Могло і не включитись. Але!
- Переваги:
- Дує. Мерехтить вогниками. Зволожує. Займає мало місця. Можна обертати на 360.
- Недоліки:
- Коли рівень води в резервуарі знижується до 1/4 перестає зволожувати.
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Олексій! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Тимофей Б***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Норм
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Тимофій! Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді!
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
столкнулись с проблемой: при включении лопасть вентилятора сдвигается вперёд и выпадает. Оказалось, что крепление лопасти не совсем надёжное — либо она неплотно садится на вал, либо отсутствует фиксатор.
Функция увлажнения воздуха работает не полностью — из 5 распылительных отверстий нормально работают только 3.- Недоліки:
- 1. Выпадает лопость вентилятора 2. Распылители работают не все
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Владислав! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Шкода, що наш товар не виправдав Ваших очікувань.
- Юлия С***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Тиждень користуюсь,гарний вентилятор,на першій швидкості достатньо дує,повітря вологе.Клас,рекомендую
- Переваги:
- Дуже добре працює
- Недоліки:
- Поки що немає
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Юлія! Дякуємо за відгук та рекомендації. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!
- Диана Х***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
З огляду на ціну товар цілком ок. Не впевнена, що він прям охолодить кімнату, але функція розпилювання води з льодом вентилятор дають непоганий ефект. Звісно, якщо ви знаходитесь поряд з девайсом.
- Переваги:
- Ціна
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Діана! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Завжди Вам раді!
- Валентина П***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Замовляла білого кольору, передзвонили сказали є чорний і зелений, замовила чорний, прийшов зелений в понівеченій коробці в пилі наче десь валявся без упаковки, еревірила на пункті видачі наче працює, подивлюсь що буде далі. Доречі ніяких гарантій не має а коштує не дешево
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Валентина! Дякуємо, що повідомили нам про це. Перепрошуємо за незручності. Гарантійний талон знаходиться в особистому кабінеті в самому замовленні.
- СофіяВідгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Перший раз коли включила рамка була надто вузькою тому крила пропелера бились о корпус
Щож, своїми силами відігнула рамку і навіть монтажним скотчем посунула ту рамку щоб бідний пропелер не бив о корпус
Почала користуватись нарешті і він майже одразу помер, хоча живила від комплектного кабелю
Десь день в сумі попрацював і перехотів...
Розумію, я теж працювати в таку жару не люблю друже
Ну короче воно того не варто купіть щось нормальне- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Помер
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Софія! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже шкода дізнатися, що у вас був такий досвід, проте ми цінуємо те, що ви повідомили нас про це.
Спробуйте, будь ласка, увімкнути пристрій через інший кабель, можливо причина саме в цьому.
- Родіон П***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Відмінно! Вентилятор справний, все працює як зазначено в описі!
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Родіон! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Також можете подивитися інші наші товари. Завжди Вам раді!
- Віктор В***Відгук від покупця. Продавець: KayDzen. Колір корпуса: Білий
Прийшов час протестувати вентилятор і це просто супер річ. Гарно розпилює вологу, навіть на першому режимі вентилятор чудово дує. Зволожувач робить подув повітря прохолодним і вологим. Рекомендую придбати. По мінімуму розряджає павербанк. Підсвітка не яскрава, приємна очам.
- Переваги:
- Співвідношення ціна - якість. Виконує функції на 100%
- Недоліки:
- Не зафіксовані
- Продавець KayDzen
Вітаємо, Вікторія! Дякуємо за чудовий відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
