- Світлана П***Відгук від покупця. Продавець: KEGICH
Іграшка для дітей...на хелоуин...
- Переваги:
- ---
- Андрей Г***Відгук від покупця. Продавець: KEGICH
Не рекомендую.потратил деньги в никуда !!!
- Юлія Я***Відгук від покупця. Продавець: KEGICH
Непотріб
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Не рекомендую
- Юлія Я***Відгук від покупця. Продавець: KEGICH
Фуфло
- Недоліки:
- Повне г***о
- Ірина М***Відгук від покупця. Продавець: KEGICH
Не витрачайте, гроші.
