- Людмила К***Відгук від покупця. Продавець: MOO SHOP. Об'єм: 30 мл
Дуже гарний тонер, користуюся ним давно , а в комплексі з зволожувальним кремом просто супер шкіра аж сяє
- Наталя З***Відгук від покупця. Продавець: JK.beauty. Об'єм: 200 мл
подобається текстура і те, шо в нього немає запаху, трішки підсушує шкіру,але не пересушує її
- ДашаВідгук від покупця. Продавець: JK.beauty. Об'єм: 200 мл
Все супер. Швидко відправили. Поклали подарунок.
- Переваги:
- Швидкість відправки
- Недоліки:
- Немає
- ІннаВідгук від покупця. Продавець: JK.beauty. Об'єм: 200 мл
Призначив цей засіб косметолог і реально він працює. Просто на очах сходить запалення, почервоніння. Шкіра набуває природнього кольору. Зволожує. Рекомендую!
Окрема подяка продавцю-все супер. Навіть цукерочку поклали...дрібниця, а приємно- Переваги:
- Мені підійшов цей засіб. Знімає запалення. Приємний у користуванні. Економний. Зволожує шкіру. Не залишає стягнутості, липкості і т.д
- Недоліки:
- Для мене відсутні.
Відгуки про товар у інших продавців
