- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
На третій день після манікюру кутикула вже відростає, тому ця олійка стала спасінням, чудово зволожує, запах приємний і немає відчуття жирності на пальцях
- Переваги:
- чудово зволожує, запах приєм
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Я помітила, що після кількох застосувань шкіра навколо нігтів стала більш еластичною і здоровою. Олія має приємний аромат і дуже зручна у використанні. Рекомендую цю олію всім, хто хоче доглядати за нігтями і кутикулою – вона дійсно працює!
- Переваги:
- Оздоровлення
- Недоліки:
- Немає
- Анна Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Дуже приємний для використання засіб! Кутікула дійсно зволоження, а при тому - природній блиск на нігтиках
- Переваги:
- Аромат
- Недоліки:
- Не примітила
- Ірина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Суха олія - це найкраще, що придумало людство! Ідеально підходить клієнтам, котрі не хотять в кінці процедури зволожити щкіру через надлишкову жирність від звичайної олії
- Переваги:
- Приємний запах, обʼєм, скляна піпетка
- Наталья П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Купила олійку за порадою майстра манікюру. Задоволена, швидко вбирається шкірою, не залишає жирних слідів. Зволожує кутикулу. Руки виглядають доглянутими та охайними. Олійка з маленькими блискітками, яки переливаються та додатково додають краси!
- Переваги:
- зволожує, немає жирності
- Недоліки:
- немає
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Хороша олійка, нігті виглядають охайно! Руки після неї не жирні, швидко всмоктується, запах приємний!
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Немає
- Лілія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Суха олія добре зволожує кутикулу і не залишає жирного сліду, також дуже гарні блискітки. Після використання пальчики зволожені. І до манікюрщиці не треба ходити
- Переваги:
- Зволоження клас, вбирається швидко. Смачно пахне вишенької
- Недоліки:
- Було б зручно в іншому типі упаковці, типу олівець
- КатеринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Дуже приємна у використанні. Не залишається на шкірі надовго, швидко поглинається. Перші враження чудові, подивимось на перспективі
- Таня М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Отримала насолоду від цієї олійки. Дуже гарно пахне. Гарно поглинається шкірою. Не лишає жирних слідів. Дякую
- Переваги:
- Не липка. Швидко поглинається
- Недоліки:
- Не побачила
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Дуже крута суха олійка для зволоження кутикули. В ній ідеально все: текстура, аромат як у том Форд черрі, дієвість, результат. А ці блискітки просто любов)
- Недоліки:
- Немає
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Дуже сподобалась у використанні порівняно з звичайними олійками. Гарно вбирається в шкіру, дійсно немає відчуття жирності на руках, гарний догляд за кутикулою і дуже гарно пахне!
- Переваги:
- неймовірний аромат
- Недоліки:
- немає
- ЮлияВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Найкраща олійка якої я колись користувалася
По перше вона дуже швидко вбирається і причому гарно зволожує. Нема відчуття жирної оліі на руках.
По друге вона неймовірно пахне - як парфюми
Ну і те що важливо нам дівчатам, вона з шимером, це так гарно, не можливо передати ) - Марія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
дуже класна олійна, не залишає жирних розводів на поверхні нігтя, але додає крутого блиску шкірі та зволожує кутикулу! 10\10
- Переваги:
- не залишає масляних плям на селевому покритті, додає класного сяйва
- Недоліки:
- немає
- Дарина Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Люблю користуватись продукцією SHELLY, тому не змогла пройти повз новинки. Чудове масло для кутикули. Ніжне, легко та швидко наповнює шкіру, не залишає жирний блиск.Зручне у застосуванні та мега приємний аромат вишні. Рекомендую❤️
- Переваги:
- ця олійка - моя любов
- Недоліки:
- немає
- Марія Н***Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл
Суху олію пробую вперше, поки користуюсь не тривалий час, але вже вражена. Олія швидко поглинається, жирності і липкості не має, але має блискітки!! які лишаються на шкірі. Виглядає ну дуже вау!! Та й ще баночка велика, тому олійка буде радувати ще довго, моя щира рекомендація
- Переваги:
- Неймовірний запах, естетичний вигляд, зручний дозатор
- Недоліки:
- Немає
