Картка Rozetka

Відгуки покупців про Натуральний букет із зефірних квітів тюльпанів №19

Код:  446256431
Оцінка користувачів 5/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    14 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Сергій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Дуже гарний букет і смачний

  • Наталія К***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Даже вдячна за своечасну доставку. Красивой та смачний полковник вийшов.

    Переваги:
    Смачний, не дуже солодкой, доставили вчасно
    Недоліки:
    Не виявила
  • Лариса Г***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Дуже смачно. Дякую

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Величезна подяка за супер крутий солодкий букет! Подарунок вийшов дуже чудовий. Комунікація, доставка і якість виконання квітів на висоті! Наполегливо рекомендую

    Переваги:
    Суцільні переваги )))
    Недоліки:
    Жодних!
  • Світлана З***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Добрий день. Дуже дякую за чудовий букет. Він дуже гарний. Смачний, коштували із задоволенням. Якість доставки дуже якісна і швидка. Успіху вам у вашій справі.
    Всім рекомендую!!!

    Переваги:
    Гарна якість
    Недоліки:
    Немає
  • Тетяна К***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Доставлялося Новою поштою, швидко. Запаковано дуже охайно нічого не пошкоджено. Дістала з пакування, а потім не змогла так само гарно скласти. Продавцю велике дякую за турботу. Рекомендую звертатись. Все сподобалось: вигляд, смак, пакування. Видно, що люди цінують свій товар і репутацію, дуже приємно. Дякую.

    Переваги:
    Дуже красиво, гарне пакування. Замовлення опрацьовано швидко і доставлено,як того я забажала. Велика подяка.
    Недоліки:
    Немає
  • Даша П***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Очень красивый, нежный.

    Переваги:
    Цена - качество
    • Продавець  XS-fabric

      Дуже дякуємо, нам приємно та чекаємо Вас знову)

  • Владимир Б***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Спасибо за шедевр, букет не только красивый но ещё и вкусный

    Недоліки:
    Нет
  • Марина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Це не букет, це шедевр, дякую!

    Переваги:
    Дуже гарний
    Недоліки:
    Нема
    • Продавець  XS-fabric

      Дякуємо вам за теплі слова! Нам дуже приємно, що вам сподобалося Будемо раді знову радувати вас смаколиками! Дякуємо, що обрали нас! Гарного дня! З повагою, команда Choco Fabrik !

  • Оксана С***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Дуже смачний букет,гарно запаковано,дякую Вам,всім рекомендую))

    • Продавець  XS-fabric

      "Дякуємо вам за теплі слова! Нам дуже приємно, що вам сподобалося Будемо раді знову радувати вас смаколиками! Дякуємо, що обрали нас! Гарного дня! З повагою, команда XS-fabric !

  • Владислав Б***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Дуже класний букет, проїхав довгу відстань від виробника до мене, а потім із доданою валентинкою від мене до дівчини, і завдяки гарному пакуванню (яке може здатись, на перший погляд, ненадійним, але насправді воно чудове, враховуючи легкість букетика) та якісному та обережному перевезенню Новою Поштою букетик доїхав гарним та свіжим, і зміг порадувати мою кохану дівчину в такий прекрасний день, дуже дякую виробнику за все, і за дві бонусні квіточки (в букетику їх було 21 замість 19). Зефірки дуже гарні на смак, всі задоволені :)

    • Продавець  XS-fabric

      Дякуємо, нам надзвичайно приємно за такі теплі слова, та за те, що можемо дарувати радість Вам у такі свята)

  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Все чудово! Дякую, дружина задоволена. Все вчасно! На смак ще не пробували)

    Переваги:
    Вчасно, гарний букетик
    Недоліки:
    Немає
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Букет дійсно вартує того, щоб подарувати його коханій людині. Швидка відправка та доставка ! Дякую)

    Переваги:
    Супер на подарунок
    Недоліки:
    Нема
  • Оксана С***
    Відгук від покупця. Продавець: XS-fabric

    Смачний букет,величезне дякую!!! Іменинниця була у захваті

    Переваги:
    Дуже гарний і великий
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  XS-fabric

      Дякуємо, нам дуже приємно)