- Оксана П***Відгук від покупця. Продавець: UKV-Mart
Ці пакетики завжди внагоді, зручно, що у мішечку
- Ірина Р***Відгук від покупця. Продавець: UKV-Mart
Ці пакети завжди стануть у пригоді !
Дякую. - Тамара Я***Відгук від покупця. Продавець: UKV-Mart
Дякую,все норм
- Продавець UKV-Mart
Вітаємо! Дякуємо за зворотній звязок. Раді, що вам сподобалося. Приємного користування!
- АльонаВідгук від покупця. Продавець: UKV-Mart
Отлично
