- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Слабо тримає заряд
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Ліхтарик підчас зарядки сам включився почав світи ти від цього нагрівся і пропалив чохол сидіння в автомобілі на кнопку нереагує взагалі дивом пощастило що я був в в авто і почув запах гарі а так крім ліхтарика згорів би автомобіль із великою кількістю дорогоцінного обладнання тому ліхтарик г***о рідкісне нерекомендую
- Переваги:
- Немає
- Вова К***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Чудово
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Шикарне світло все якісно, акум якісний.
Є побачення щодо функціоналу кнопки так як саме яскраве світло завжди с першого натиску. Це варто було б змінити нормальним функціоналом, утримання, двойне наджптя і тп.
Тайп сі хотілось би щоб він заряджав телефон.- Переваги:
- Шикарне світло все якісно, акум якісний
- Недоліки:
- Є побачення щодо функціоналу кнопки... утримання, двойне наджптя і тп.
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Заказал два фонаря , светят каждый день , никаких нареканий нет !
Хорошее качество я очень довольный !! - Иван И***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Ну что ж ,ответа от продавца я не дождался,хотя писал не только сдесь, а и в личные сообщения,поэтому дополню свой отзыв.
Страна-производитель товара- Китай,а не Украина,как указано в описании !! Оттого,что китайцы налепили ваш логотип на фонарь не делает вас его производителем!!
Также на фонаре отсутствует фокусировка луча,которая там должна быть по умолчанию!!- Переваги:
- нет
- Недоліки:
- светит
- Иван И***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
На фото товара а также из отзывов видно,что к данному товару ещё должен идти и подарок !!! Но как то подарок выборочно ложится- кому то дают а кому то нет!
Ув.Продавец,нет,так дела не делаются,вы или всем подарок ложите или никому!
Я вот,допустим, заказал товар ещё и ради подарка- фонарика-брелка,а мне его не положили,другим же,судя по отзывам-положили! А вот это вот- прямой обман покупателей называется,надеюсь на Ваше понимание вопроса.....- Переваги:
- светит
- Недоліки:
- обман покупателей!
- СергійВідгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Класний ліхтар. Добротний металевий корпус, є магніт - можна кріпити на металеві поверхні, є кліпса для кріплення на одяг ну і плюс користуюся як налобним. 3 в 1, чудова річ за свої гроші.
- Переваги:
- Якість, зручність
- Недоліки:
- Немає
- Инна Л***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Ліхтарик зручний і потужний, доставили швидко. Яскравість відповідає заявленій - світить прям вау. Дуже виручає в тому числі при відключеннях світла. Акумулятор тримає добре, заряджається швидко. Прикольно, що є різні режими світла і захист від вологи. Подобається)
- Юлія Ц***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Цей ліхтарик став незамінним помічником у походах, ремонтах та роботі в темний час доби! Дякую ще раз)
- Діана З***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Гарний лiхтар, дуже яркий) Дякую!
- Анатолій Г***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Брав на подарунок, доставили за два дні, все добре. Ліхтарик зібраний якісно, невеликий, три режима яскравості, індикатор зарядки, батарею при необхідності можна замінити, зручна зарядка від Type-C, є кліпса яку можна зняти, також вона двойна ( можна кріпити ліхтар вертикально в двух положеннях). Є магніт на торці , зручно можна прикріпити до металевої поверхні. В комплекті кріплення щоб носити на лобі. Окремо подякував за подарунок- маленький ліхтарик з карабіном, повісив на сумку на всяк випадок (його доречі можна під'єднати до павербанки і світитиме стільки треба). Ще раз дякую, продавця рекомендую!
- Дмитрий Б***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Компактний і дуже яскравий, заряджається швидко, акумулятора вистачає надовго, зручний у використанні.
- Володимир Б***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Зручний і потужний налобний ліхтар. Добре тримається на голові, світить яскраво й далеко.
- Павло Ц***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Хороший ліхтар. Світить як треба, батареї на 2000 мАг мені достатньо. Можна використовувати і як ручний, і як налобний. На вологостійкість ще не перевіряв.
- Олена Ш***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Ліхтарик компактний, легкий, добре тримається на голові — не сповзає, ремінець м’який. Світить дуже яскраво, є різні режими, акумулятор тримає довго.
- Ольга У***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Виявилося, моєму чоловіку для щастя потрібен просто хороший ліхтар)) Цей ліхтар підійшов йому і для роботи, і для рибалки, і щось по хазяйству робити. Тож я рада, що купила. 5 балів!
- Александр О***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Думаю, за свої гроші це - топ. Світить як треба, є різні режими яскравості, корпус добротний (не пластик). Заряд тримає нормально.
- Дария Б***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Зручний і яскравий ліхтарик. Заряджається швидко, світить досить далеко. Є кліпса, тому можна кріпити ще на одяг чи рюкзак. Співвідношення ціна-якість - норм.
- Сергій М***Відгук від покупця. Продавець: PidsvityMeni
Ліхтариком дуже задоволений. Світить дуже яскраво. Зручно, що є різні режими світла і кольорові діоди. Є функція павербанку, заряджає телефон норм. Корпус міцний, ліхтар приємно тримається в руці. Магніт у хвості — ще один плюс, зручно закріпити, коли потрібні вільні руки.
Поки що все подобається — далі буде видно, але перше враження дуже позитивне.- Переваги:
- Дуже яскравий, різні кольори світла, функція павербанку, зручне кріплення
- Александр М***
Кольорового свтла немає. Функції повербанку немає. Мабудь коментар був до іншої моделі.
