Картка Rozetka

Відгуки покупців про Підставка до ноутбука Orico 11-17", 7 position plastic (m419797)

Код:  448176380
Оцінка користувачів 4.08/5
на основі 25 відгуків
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    5 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Михайло С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Купив таку ж саму для другого ноутбука.

  • Дармограй М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    можливе хороше рішення для планшета, ноут не стабільний на цій підставці, хоча користуюсь окремою клавіатурою.

    Переваги:
    ціна
    Недоліки:
    якість, не стійкість, для 14 ноутбука при кожному пересуванні все хитається
  • Папа Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Загалом норм, але для 17* слабкий, ноутбук просто падає. Для 13" макбука підходить

  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Сподобалася. Переживав що буде ненадійно тримати т.я. ціна підставки доволі бюджетна. Але все виявилося супер - мій 14-дюймовий ноут стоїть ідеально. Максимальнім кутом нахилу теж задоволений

  • Фурсова О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Классная штука, удобная и эргономичная. Мой 15-дюймовый стоит идеально, ничего не скрипит, ноут не шатается при печати благодаря прорезиненным местам на подставке

    • Представник постачальника

      Доброго дня, Ольга. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Валентин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Самая обычная подставка.Только для того, чтобы поставить ноутбук, максимум 15 размера экран, чтобы охлаждался лучше.
    Печатать не удобно. Невозможно поставить так, чтобы при наборе текста не шатался.
    По качеству исполнена подставка не плохо.

    Переваги:
    Цена, простота установки, качество материалов.
    Недоліки:
    Не фиксирует ноутбук в полной мере. Печатать не комфортно.
  • Олексій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    В цілому гарна штука, купляв не для зниження температур, а щоб монітор ноуту був на рівні очей (інакше це шкідливо для здоров'я) на рахунок температур, стало градуси на 4 менше

    Переваги:
    Компактний, складається, недорогий
    Недоліки:
    Хитається, немає фіксаторів
    • Представник постачальника

      Доброго дня, Олексій. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Ньягблоджро Я*** Анна-Тереза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Ноут 13'3 ,подошла отлично

    • Представник постачальника

      Доброго дня, Ньягблоджро Ява Анна-Тереза. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Ньягблоджро Я*** Анна-Тереза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Ноут 13'3 ,подошла отлично

    • Представник постачальника

      Доброго дня, Ньягблоджро Ява Анна-Тереза. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Олег Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Ноут леново 15" доволі потужний та тяжкий до 2кг, тримає на ізі. Внутрішню клаву не використовую, тому з ним нічого не відбувається підставка тримає без проблем, нічого не з'їзжає.

    Переваги:
    якість за свою ціну, прорезинені ніжки внизу для контакту з ноутом, компактна, легка, проста в конструкції.
    • Представник постачальника

      Доброго дня, Олег. Дякуємо за відгук. Приємного використання

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Печатать на ноутбуке (15,6") пока он стоит на этой подставке невозможно, ширины не хватает и ходит ходуном

    Переваги:
    Компактная в сложенном состоянии, легкая
    Недоліки:
    Не фиксируется, не стоит ровно
  • Іван Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    купил для ноута где то 17 дюймов и вроде на 2 уровни держится но страшно, типо если у вас до 15 дюймов то ок

    Переваги:
    не воняет
    Недоліки:
    для супер лёгких ноутов
  • Олег К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Сама конструкція дещо хитка та й для ноутбука 15.6 дюймів трохи закороткі ті ножки, але в цілому може бути. Якщо не надто сильно спираєтесь на ноут, то мала б підійти.
    Думаю для умовних 13 чи 14 дюймових ноутів вона підходить дуже навіть норм

  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    15 дюймовый ноутбук шатается на ней и съезжает, о 17 и речи даже идти не может.

    Переваги:
    Дешовая
    Недоліки:
    Шатается, съезжает
  • Володимир Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Після розпаковки здалося, що можна викидувати, бо мале і нічого не витримає. Після того як поставив ноутбук на 15 був приємно здивований. Тримає добре. Рекомендую

    Переваги:
    Ціна, якість, портативність
    Недоліки:
    Не виявив
  • Діма К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Непогана піставка якщо ноутбук менше ніж 17 дюймів.

    Переваги:
    Недорогий, компактний.
    Недоліки:
    не відповідає розмірам(17 дюймів ноутбук не стоїть на ній)
  • Фулян
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Странно, что не сделан держатель, чтобы не съезжал, это главное в этом я думаю. И это так легко можно было бы сделать. Очень странно что производитель выбрал такую форму, которая не препятствует съезжанию.

    Переваги:
    Недорогой, компактный
    Недоліки:
    Самое главное выполняет не очень. Съезжает иногда
  • Владимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Топ за ці гроші. Незважаючи на то що пластик тримайтеся впевнено. Дасть фору деякім алюмінієвим аналогам з ціною в тричі більшою. Повністю відповідає заявленим характеристикам.

    Переваги:
    Якісна, компактна.
    Недоліки:
    Не виявлено.
  • Йосиф М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Відмінна підставка. Рекомендую. Пластикова, але надійна

  • Алёна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Для легкого ноутбуку

    Переваги:
    Маленька легка
    Недоліки:
    Трохи стрьомно за ноут
    • Михайло

      Це вас 15,6"ноутбук на фото? Не падає?

    • Алёна

      16, поки не падав

  • Никита
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Хорошая подставка

  • Виталий М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Очень хлипкая конструкция, с трудом выдерживает даже 15" ноут. Пластик мягкий, на максимальных углах сильный опрокидывающий момент. Печатать сложно, вся конструкция гуляет, не придерживая низ - крышку не открыть. На что рассчитана подставка не понятно. Ноут не держит, для планшета слишком сложно.

    Переваги:
    нет
    • Євген П***

      Така підставка, на мою думку, розрахована не те що до ноута окремо під'єднується клавіатура та миша (монітор, юсб хаб, мережа, та ін.) і з ним не відбувається фізичний контакт під час роботи. Для того щоб ноутом при цьому користуватись, то краще брати підставку із цільним столиком

  • ДенисОК
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Досить гарна річ за такі гроші

    • ДенисОК

      Треба додати, що мені підійшла на 13.3" ноут.
      Для 17", як заявлено в характеристиках - буде незручно точно!

  • Владислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Чудова річ для того щоб підняти екран ноутбуку на рівень очей.

  • Ирина Г***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Якість підставки нормальна за таку ціну. Питань до цього немає. Я замовила та відмовилась на пункті видачі. Мені власне висоти мало. Там технічно можна ще було б тих виємок зробити. Але то вже мої смакові забаганки. Пошукаю аналоги. Вибачаюсь за витрачений час