- Ярослав М***Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS
Прийшли в якісному пакуванні прямо з заводу. Якісні. Також дякую за приємний подаруночок
- Продавець ELCONSOLS
Дякуємо Ярослав за ваш відгук!
Раді, що вам все підійшло)
Бажаємо всього найкращого!
- Андрій Л***Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS
Хороший джойстик, працює, нічого не люфтить, не клацає, чуттєвість нормальна
- Продавець ELCONSOLS
Дякуємо Андрій за ваш відгук!
Раді, що вам все підійшло)
Бажаємо всього найкращого!
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS
Якісні стики, без лишніх шумів, в порівнянні з заводськими (у мене модель олед) краще відчуваються, заводські «легкі», а ці мають приємний супротив.
П.С. Дякую за приємні подаруночки ;)- Переваги:
- Якісні, жорсткіші
- Недоліки:
- Немає
- Продавець ELCONSOLS
Дякуємо Андрій за ваш відгук!!)
Раді бути корисними)
Бажаємо всього найкращого! - Анастасія
Перепрошую, підкажіть, що це у Вас за оболонка системи стоїть? Щось прошите чи це десь в магазині можна купити?
- Артем І***Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS
Працює нормально, крім того фактущо при русі вниз стік не дуже приємно клацає. Доволі сумно враховуючи той факт що брав для вирішення схожої проблеми минулого стіку.
- Переваги:
- Працює
Не має відкритих елементів як в оригінальному стіку, що запобігає потраплянню пилу та іншого небажаного в механізм - Недоліки:
- Неприємне клацання
- Валентин Ч***Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS
Добре працює.
- Продавець ELCONSOLS
Дякуємо за ваш відгук.
Раді бути корисними, звертайтесь)
Бажаємо всього найкращого)
