Картка Rozetka

Відгуки покупців про 3D стик Joy-Con (з датчиками Холла) Nintendo Switch OLED 1 шт

Код:  448330940
Оцінка користувачів 4.6/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Ярослав М***
    Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS

    Прийшли в якісному пакуванні прямо з заводу. Якісні. Також дякую за приємний подаруночок

    • Продавець  ELCONSOLS

      Дякуємо Ярослав за ваш відгук!
      Раді, що вам все підійшло)
      Бажаємо всього найкращого!

  • Андрій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS

    Хороший джойстик, працює, нічого не люфтить, не клацає, чуттєвість нормальна

    • Продавець  ELCONSOLS

      Дякуємо Андрій за ваш відгук!
      Раді, що вам все підійшло)
      Бажаємо всього найкращого!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS

    Якісні стики, без лишніх шумів, в порівнянні з заводськими (у мене модель олед) краще відчуваються, заводські «легкі», а ці мають приємний супротив.
    П.С. Дякую за приємні подаруночки ;)

    Переваги:
    Якісні, жорсткіші
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  ELCONSOLS

      Дякуємо Андрій за ваш відгук!!)
      Раді бути корисними)
      Бажаємо всього найкращого!

    • Анастасія

      Перепрошую, підкажіть, що це у Вас за оболонка системи стоїть? Щось прошите чи це десь в магазині можна купити?

  • Артем І***
    Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS

    Працює нормально, крім того фактущо при русі вниз стік не дуже приємно клацає. Доволі сумно враховуючи той факт що брав для вирішення схожої проблеми минулого стіку.

    Переваги:
    Працює
    Не має відкритих елементів як в оригінальному стіку, що запобігає потраплянню пилу та іншого небажаного в механізм
    Недоліки:
    Неприємне клацання
  • Валентин Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: ELCONSOLS

    Добре працює.

    • Продавець  ELCONSOLS

      Дякуємо за ваш відгук.
      Раді бути корисними, звертайтесь)
      Бажаємо всього найкращого)